karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn to nie jest odpowiedź na moje pytania :)
6
Ja tam będę go zawsze bronił (ile to już razy był sprzedawany albo wysyłany na emeryturę jako dziadek a wciąż pokazuje, że jest szefem na obronie), bo to największy cule i widać, że dałby się pokroić za klub, do tego inteligentny gość z masą kontaktów, piłkarz-biznesmen wierzę, że będzie dobrym prezesem za kilka lat
1
w sumie nie do końca rozumiem o co tu chodzi, ale widzę, że wszyscy inni owszem skoro tak cisną Pique, więc niech ktoś mi wytłumaczy co on robi tutaj złego? Ramos jak i zapewne inni zawodnicy z ligi (Messi?) są w jakimś związku? i oni odpowiadają za zwolnienie prezesa AFE? a Pikej jako ziomek Rubiego nakłania ich do tego?
0
@matirix20 niestety kolano rzadko kiedy jest niegroźne ://
1
@clyde większość czasu piłka była pod naszym polem karnym gdzie mordowali naszych obrońców, więc nie miał za bardzo okazji :)
0
@Roobo nie no jednak MAts uratował nam dupę, ciężko powiedzieć, że wszyscy ze środka pola świetne zawody jak przeciwnik miał większe posiadanie i przez większość drugiej połowy nas straszliwie cisnęli, jakby się skończyło 2/3-1 (a mogło!) to też by to były świetne zawody?
0
O Rubi "w studiu" espn fc
1
Serio ktoś się dziwi, że najbardziej wpływowy zawodnik w tej lidze gada z prezesem federacji o tych sędziach? Zawsze jest płacz, ale potem "oj niedobry pikuś to nieetyczne"
0
I bardzo dobrze Pique!!! Jak można takie sędziowskie go##o oglądać co mecz?
0
Co się działo że doliczone 10min?!
1
Haha Gavi dostaje kwita a mudzin wali longleta bez piłki to czyściutko, Pique opierdol tego Rubiego porządnie bo coś te wiadomości nie działają
0
Ale stoianova gramy :/
0
Jest jakiś środek pomocy w tym meczu u nas?
0
No strasznie irytują te za wczesne wslizgi Pique, szczególnie jak ratuje nam dupę :))
0
Dobra chyba nie ma sensu ze szklanym Araujo podpisywać umowy :// wygląda, że to będzie wieczny szpital
4
Coś Albie symulka nie pykła :p
3
@talizmo gunwo prawda :))
0
@eydeem akurat jestem daleki od narzekania na siłę i bardzo mu kibicuje, ale chciałbym by pokazał trochę kunsztu strzeleckiego,(to był piąty metr!) jakby Auba nie doskoczył to Ferran byłby z pewnością biczowany:)
0
łądnie ładnie, ale Ferran to powinien to przyjąć (który tam był metr 6-5?) i zaeebać, to podanie(?) było mega ryzykowne
1
@EKSBOKS byłem w Barcelonie dwa razy, raz właśnie na meczu, praktycznie wszędzie się dogadasz
0
@AmigoBlancos może od Barcelony to niech się wszyscy odpier.... już pokarano nas rządami Bartka :/
0
@Szkeri95 tak tak skończył się xdd zebyś się nie zdziwił notatnikowy krzykaczu :)
1
domowe mecze powinniśmy chyba na Bernabeu rozgrywać
0
fajny ten doliczony czas gry, taki nie za płynny
2
Przyznam, że mi przykro co się stało z Depayem, wydawało się po pierwszych jego meczach w Barcelonie że będziemy mieli z niego pożytek :(
2
@messi564 "absolutnie najlepszym... Zaraz po" xd
0
@Momals11 to coś nowego? :P a tak serio to ma być protest wobec czego? Dlaczego piłkarze mają "cierpieć"
0
@barcelonaLM ej i on tak co roku zmartwychwstaje?
1
@PodkarpackiKibic w piz... byles chu. widziałeś :))
0
Jaka jest damska odmiana neandertalczyka?