1

@Bykunn to nie jest odpowiedź na moje pytania :)

6

Ja tam będę go zawsze bronił (ile to już razy był sprzedawany albo wysyłany na emeryturę jako dziadek a wciąż pokazuje, że jest szefem na obronie), bo to największy cule i widać, że dałby się pokroić za klub, do tego inteligentny gość z masą kontaktów, piłkarz-biznesmen wierzę, że będzie dobrym prezesem za kilka lat

1

w sumie nie do końca rozumiem o co tu chodzi, ale widzę, że wszyscy inni owszem skoro tak cisną Pique, więc niech ktoś mi wytłumaczy co on robi tutaj złego? Ramos jak i zapewne inni zawodnicy z ligi (Messi?) są w jakimś związku? i oni odpowiadają za zwolnienie prezesa AFE? a Pikej jako ziomek Rubiego nakłania ich do tego?

0

@matirix20 niestety kolano rzadko kiedy jest niegroźne ://

1

@clyde większość czasu piłka była pod naszym polem karnym gdzie mordowali naszych obrońców, więc nie miał za bardzo okazji :)

0

@Roobo nie no jednak MAts uratował nam dupę, ciężko powiedzieć, że wszyscy ze środka pola świetne zawody jak przeciwnik miał większe posiadanie i przez większość drugiej połowy nas straszliwie cisnęli, jakby się skończyło 2/3-1 (a mogło!) to też by to były świetne zawody?

0

O Rubi "w studiu" espn fc

1

Serio ktoś się dziwi, że najbardziej wpływowy zawodnik w tej lidze gada z prezesem federacji o tych sędziach? Zawsze jest płacz, ale potem "oj niedobry pikuś to nieetyczne"

0

I bardzo dobrze Pique!!! Jak można takie sędziowskie go##o oglądać co mecz?

0

Co się działo że doliczone 10min?!

1

Haha Gavi dostaje kwita a mudzin wali longleta bez piłki to czyściutko, Pique opierdol tego Rubiego porządnie bo coś te wiadomości nie działają

0

Ale stoianova gramy :/

0

Jest jakiś środek pomocy w tym meczu u nas?

0

No strasznie irytują te za wczesne wslizgi Pique, szczególnie jak ratuje nam dupę :))

0

Dobra chyba nie ma sensu ze szklanym Araujo podpisywać umowy :// wygląda, że to będzie wieczny szpital

4

Coś Albie symulka nie pykła :p

3

@talizmo gunwo prawda :))

0

@eydeem akurat jestem daleki od narzekania na siłę i bardzo mu kibicuje, ale chciałbym by pokazał trochę kunsztu strzeleckiego,(to był piąty metr!) jakby Auba nie doskoczył to Ferran byłby z pewnością biczowany:)

0

łądnie ładnie, ale Ferran to powinien to przyjąć (który tam był metr 6-5?) i zaeebać, to podanie(?) było mega ryzykowne

1

@EKSBOKS byłem w Barcelonie dwa razy, raz właśnie na meczu, praktycznie wszędzie się dogadasz

0

@AmigoBlancos może od Barcelony to niech się wszyscy odpier.... już pokarano nas rządami Bartka :/

0

@Szkeri95 tak tak skończył się xdd zebyś się nie zdziwił notatnikowy krzykaczu :)

1

domowe mecze powinniśmy chyba na Bernabeu rozgrywać

0

fajny ten doliczony czas gry, taki nie za płynny

2

Przyznam, że mi przykro co się stało z Depayem, wydawało się po pierwszych jego meczach w Barcelonie że będziemy mieli z niego pożytek :(

2

@messi564 "absolutnie najlepszym... Zaraz po" xd

0

@Momals11 to coś nowego? :P a tak serio to ma być protest wobec czego? Dlaczego piłkarze mają "cierpieć"

0

@barcelonaLM ej i on tak co roku zmartwychwstaje?

1

@PodkarpackiKibic w piz... byles chu. widziałeś :))

0

Jaka jest damska odmiana neandertalczyka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?