karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@AnnaMarianna less is more ;) a tak serio to wszystko zależy od okoliczności, lubię i szpileczkę w spódniczce, i trampki z jeansami, i dreski z bluzą z kapturem, nie lubię jak laski ubierają się zbyt wyzywająco na imprezach, w sensie nie mam nic przeciwko pokazywaniu dupy i cycków zawsze miło się na to patrzy aleee w takiej delikwentce żony nie będę szukał
0
@IronSanHybrid a jest ktoś kto nie wierzy?
2
@bartekvisca nigdy nie było zasady podwójnie liczonych goli :D
0
Alba co daje dziś piły://
0
Ło matko to była kolejna piękna akcja, szkoda że nie wykończona
0
@Ferran Bartomeu czy to Ty?
0
@Zawsze_Wierny Gavi to jest dobry zmiennik jak trzeba podostrzyć grę i pozapierda..ć
1
@kuz ach te baby, muszę się ohajtac
0
@masq nie no, tu akurat niewidomy widział jakie zmiany trzeba zrobić :)
0
@Kondziubarca nie no trochę mniej
0
Poklepali chłopaki:)))
2
Liczył ktoś upadki Adamy dziś?
0
Jaki kursik na żółtko Gaviego w pierwszej połowie?:p
0
Było widać że coś nie tak z nim :/
0
za takie wyprowadzenie Araujo jeden milion mniej w kontrakcie
1
@Hubsao pamiętam, że za Setiena mówiło się, że treningów jest więcej / są bardziej intensywne niż za Valverde, potem u Koemana znów więcej niż u Kikiego i teraz u Xaviego jeszcze więcej :P ciekaw jestem co będzie jak Busi przyjdzie trenować ;)
0
@tristan87 przy takich statach wypadałoby też podać ilość spotkań
0
@tristan87 kto tam się tak pięknie rozjechał w polu karnym przed Pique? xd
0
@zodiak_10 Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni? raz piszesz jako kibic realu, raz Barcelony
1
@MarianoItalianoVero w końcu to najniższa, nikt nie zabrania zarabiać więcej
0
@pax taki inteligentny a nie zauważył, że kolega po prostu pomylił zawodników :)
I też uważam, że asysta powinna być zaliczana gdy zawodnik dokłada praktycznie nogę/głowę, wtedy takie zagranie jest porównywalne z golem i ma jakąś wartość, w wypadku "asysty" Dembele to zwykle podanie do wolnego kolegi :shrug:
1
@Katalończyk 99 @PatrychoO urody to ona akurat jest dość przeciętnej, talentu i głosu nie można jej natomiast odmówić, te początkowe radiowe kawałki (jeśli sama pisała do nich teksty to niech lepiej przestanie:P ) jak dla mnie na jeden kopyt, o tym samym w takim samym stylu, ta ostatnia płyta bardziej mi odpowiada
1
@agaFCB mam podobnie, a w samej Barcelonie byłem już trzy razy, co nie zmienia faktu, że mógłbym to zrobić jeszcze raz :) można też w tygodniu lecieć na LE :P
0
@maroon oczywiście, że tak ¯\_(ツ)_/¯
0
@tomek8756 "zakolaków śmierdzieli"
2
@Lionel_Messi10 myślałem, że ta głowa jest doklejona :O
1
@Hubsao dlatego zamówiłem sobie catering na 3miechy i wyjebane do czerwca na ceny w sklepach :p
0
@LioMessi10 no najgorzej właśnie z odpowiednim numerem, też kupiłem profeski (najwyższe copy adidasa i jakieś pumki wkręty) za jakieś 200zł i są kozackie, jak ktoś ma rozmiar 41-42 to ma tam raj, tak czy inaczej idzie coś znaleźć
0
@osa91 nigdy w życiu nie mógłbym być z kimś kto jest zaślepiony wiarą :O pewnie z seksem też do ślubu kazała czekać :P
2
@bartas97 nie tylko, to wciąż upokorzenie na własnym podwórku przez odwiecznego rywala :)