1

@Lionel_Messi10 a jak byliście dzieciakami to nie dzwoniliście do domofonu z pytaniem "Psze Paniii a wyjdzie Mati pokopać w gałe?" no to pewnie po to Deco dzwonił

1

@AnnaMarianna Lolita z 97', jutro wersja czarno-biała z 62'

0

@Colon ta paka Holandii była piękna (chociaż akurat 98' byłem za Brazylią i el Fenomeno)

0

@jacobFCB no ale nie mieszajmy w to alkoholu, bo to oddzielny spory wydatek :P ja sobie kupuje catering na miesiąc bez weekendow, to wychodzi ok 60zł dziennie, sobota niedziela ok 100zł (pizze, burgerki, sushi)

0

@Joe_Pesci może chodziło o bór sosnowy ¯\_(ツ)_/¯

1

@Barca1922 no teoretycznie Azerbejdżan jest azjatyckim krajem

2

@Sysia11 co Ty porównujesz zarobki na zachodzie do Polski? xd wiadomo, że tam się zarabia na magazynie czy zmywaku ile tu w porządnej pracy

0

@Uukasz_93 teraz odpalasz youtuba i wymieniasz gniazdko :) czy nawet ekran w telefonie i zawsze tak było, że na tych mcdonaldowych kierunkach było wielu studentów nie sądzę aby coś się zmieniło w tej kwestii

0

@zodiak_10 uuu piłkarzyk sobie włosy pomalował trzeba pocisnąć, takie to męskie :))

0

@Bogan ale kolega użył tu hiperboli tak samo jak w pierwszej części zdania :)

0

@Kazragore samoyed, szatan w psiej postaci

0

@Luciano99 nieprawda jestem od małego pacyfista i nie lubię używać przemocy :)

14

Dziś są pierwsze urodziny mojego psa oraz moje 35, jak na niego patrzę to się nie zdziwię jeśli też nie znajdzie sobie baby, takich wariatów można kochać ale nie da się poskromić i usidlić:))

0

@karci0 heh sekunde wcześniej kolega odpowiedział, ale niefart z tym utrzymaniem :/ strasznie mało tam brakowało

0

jaka miała być klauzula jeśli Leeds by spadło?

0

@Encore po co zrobił? :|

0

@RosjaninBut łojoj nie wiem od kiedy, od kiedy wynaleziono piłkę nożną? ¯\_(ツ)_/¯

2

@Sau_Ron odebrał nam dogrywkę, w której by nam wrzucili jeszcze z dwie bramy :P

0

@macio_944 między Bogiem a prawdą Messi mógł się lepiej zabrać do przodu i sam to skończyć :P

3

@Sau_Ron bez różnicy, to by na Anfield było 0-5

0

@jondeca ja tam nie płaczę, że zły interes aleeeee pytanie o to jaki jest koszt kredytu to chyba jednak kardynalne pytanie

0

@Marjando bo teraz walczył w ostatnim roku o nowy kontrakt, podpisze nowy i pewnie znowu wszystko wróci do normalności

0

@DaPidejpi bo my tu mamy beznadziejny klimat, właśnie jak napisałeś totalna ruletka, nie tak dawno było poniżej 10 w nocy, deszcz i kilkanaście w dzień, a nagle cyk upały powyżej 30, idealne warunki do życka to 20-25 stopni, jak na Teneryfie przez cały rok :) i tam jak podskoczy temperatura do tych 30 to nie jest to tak odczuwalne

0

swoją drogą meczówki są zawsze opięte i elastyczne? bo mam kilkanaście koszulek replik (material jak najzwyklejsze poliestrowe koszulki treningowe) i one są raczej luźne ale kupiłem sobie meczówke z zeszłego sezonu czarną (sztoooooos!) i ona jest taka mocno rozciągliwa i dobrze sie dopasowuje do ciała, przez co wygląda jeszcze lepiej, jak widziałem jakieś zdjęcia, filmiki z nowymi trykotami to na naszych świerszczach (Fati, Pedri) wyglądały jak kibicowskie repliki, stroje to prezentować powinien taki Depay

0

@PatrychoO ciezko ocenić, najlepiej się wypowiadać jak już będą na piłkarzach, bo dość często końcowy efekt różni się od tego jak koszulka wygląda na wieszaku

0

@michal26 a oni to przyjęli z wielkim entuzjazmem, więc na jedno wychodzi

1

@Marjando mając wyjebkę na profesjonalne podejście sportowca owszem, można częściej łapać kontuzje, a gość ma do tego predyspozycje

6

@ousmanedembele10 na tę chwilę to żadnego z nich w tym ataku może nie być

2

Ciekawe kiedy pierwsze L4 po ewentualnym przedłużeniu

1

@Kondziubarca dokładnie, gdyby rząd się wcześniej nie zajmował takimi głupotami czyli zaostrzaniem prawa do aborcji to teraz nikt by czegoś takiego nie wymyślał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?