karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak się po nim cisnęło a tu chłopak się ogarnął i od przyjścia Lewego nauczył się gadać po polsku, zuch! :)
0
@MesQueUnClub96 chyba 13 cmów :P
0
w tych nowych meczówkach logo i herb jest takie jakby gumowe?
ktoś ma?
0
efekt Sergi Roberto:P
1
to pograliśmy 10 minut :) mam nadzieję, że to przez upał
0
sprzedać póki coś wart
0
ten jeden komentator brzmi jak mieciu spod sklepu
0
Lewy już strata :/
0
W napaści Borussia
1
@Sergio_Devils mam wrażenie, że w tym sezonie wszystko jest fajne :o
1
@Pawel13sz długoterminowe kontrakty z francuskimi obrońcami jakoś nam nie wychodziły do tej pory
6
siła maszyny, cooo? xd
0
@Ziemny w jakim silniku?
0
@zmiter912576 dlaczego w cudzysłowie? Co jest nie tak z Islandią?
0
Szkoda, że z farmerami strzelił, tak by była debiutancka bramka przeciwko Realowi, nieprzeciętnej urody i dająca zwycięstwo
0
@ElPonczato no ja już w Barcelonie byłem zakochany wcześniej taki Ronnie i Messi w sumie nie mieli już na to wpływu :)
3
tak sobie myślę, że zawodnicy pokolenia 2000+ chętnie będą zerkać w stronę Barcy, bo pewnie za gówniaka oglądali team Guardioli pożniej tridente Enrique a w tym nie sposób się nie zakochać, mi wystarczył Ronaldo Rivaldo oraz kolonia holenderska aby to zrobić :)
1
@Jakchcesz albo właśnie stać na coś lepszego niż piwo, bleh!
10
@Culer_1906 tersztejgen chyba tam na bramie
0
@Janas11224 umówieni
3
@koksik2700 młoda Andzelina, Jessica Alba i Monica Bellucci to są topki topek
0
@Janas11224 a nie chcą mojego wziąc na tydzień, bo też na wakajki bym poleciał
1
@AnnaMarianna z siódmej storny nie wiem jak ktoś taki mógł się uchować albo rodzice całe życie jej gotowali albo żyje na zamówionym żarciu, więc tak czy inaczej coś z taką laska jest nie tak :p
0
@AnnaMarianna teraz już nie ma pokolenia Januszy, że "baba to do gotowania i rodzenia dzieci", większość nowoczesnych facetów potrafi gotować i to bardzo dobrze. Uważam, że to fajna cecha, która imponuje wielu kobietom. Osobiście by mi to nie przeszkadzało, że moja dziewczyna nie gotuje aleee miło jest spędzać czas razem w kuchni i nie mówię tu o tarzaniu się na stole z mąką;>>
2
@Kgorecki2500 sushi jest sztosem, jak ktoś to zestawia w porównaniu z kebsem to współczuję kubków smakowych :D
6
@P33ck reklamy joga bonito były najpiękniejsze na świecie, ogólnie stare reklamy Nike to był majstersztyk
8
@Sulimo Messi w debiucie w repce też czerwo:p młodzi gniewni
3
Diiiiipaj wal pod ladę, gdzie tam asysty szukasz?
0
@Batys takie wnioski po jednym towarzyskim meczu? To Pedriego może sprzedajmy?
4
Lol dlaczego tu karnego nie było:D