0

tak się po nim cisnęło a tu chłopak się ogarnął i od przyjścia Lewego nauczył się gadać po polsku, zuch! :)

0

@MesQueUnClub96 chyba 13 cmów :P

0

w tych nowych meczówkach logo i herb jest takie jakby gumowe?
ktoś ma?

0

efekt Sergi Roberto:P

1

to pograliśmy 10 minut :) mam nadzieję, że to przez upał

0

sprzedać póki coś wart

0

ten jeden komentator brzmi jak mieciu spod sklepu

0

Lewy już strata :/

0

W napaści Borussia

1

@Sergio_Devils mam wrażenie, że w tym sezonie wszystko jest fajne :o

1

@Pawel13sz długoterminowe kontrakty z francuskimi obrońcami jakoś nam nie wychodziły do tej pory

6

siła maszyny, cooo? xd

0

@Ziemny w jakim silniku?

0

@zmiter912576 dlaczego w cudzysłowie? Co jest nie tak z Islandią?

0

Szkoda, że z farmerami strzelił, tak by była debiutancka bramka przeciwko Realowi, nieprzeciętnej urody i dająca zwycięstwo

0

@ElPonczato no ja już w Barcelonie byłem zakochany wcześniej taki Ronnie i Messi w sumie nie mieli już na to wpływu :)

3

tak sobie myślę, że zawodnicy pokolenia 2000+ chętnie będą zerkać w stronę Barcy, bo pewnie za gówniaka oglądali team Guardioli pożniej tridente Enrique a w tym nie sposób się nie zakochać, mi wystarczył Ronaldo Rivaldo oraz kolonia holenderska aby to zrobić :)

1

@Jakchcesz albo właśnie stać na coś lepszego niż piwo, bleh!

10

@Culer_1906 tersztejgen chyba tam na bramie

0

@Janas11224 umówieni

3

@koksik2700 młoda Andzelina, Jessica Alba i Monica Bellucci to są topki topek

0

@Janas11224 a nie chcą mojego wziąc na tydzień, bo też na wakajki bym poleciał

1

@AnnaMarianna z siódmej storny nie wiem jak ktoś taki mógł się uchować albo rodzice całe życie jej gotowali albo żyje na zamówionym żarciu, więc tak czy inaczej coś z taką laska jest nie tak :p

0

@AnnaMarianna teraz już nie ma pokolenia Januszy, że "baba to do gotowania i rodzenia dzieci", większość nowoczesnych facetów potrafi gotować i to bardzo dobrze. Uważam, że to fajna cecha, która imponuje wielu kobietom. Osobiście by mi to nie przeszkadzało, że moja dziewczyna nie gotuje aleee miło jest spędzać czas razem w kuchni i nie mówię tu o tarzaniu się na stole z mąką;>>

2

@Kgorecki2500 sushi jest sztosem, jak ktoś to zestawia w porównaniu z kebsem to współczuję kubków smakowych :D

6

@P33ck reklamy joga bonito były najpiękniejsze na świecie, ogólnie stare reklamy Nike to był majstersztyk

8

@Sulimo Messi w debiucie w repce też czerwo:p młodzi gniewni

3

Diiiiipaj wal pod ladę, gdzie tam asysty szukasz?

0

@Batys takie wnioski po jednym towarzyskim meczu? To Pedriego może sprzedajmy?

4

Lol dlaczego tu karnego nie było:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?