karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon hmmm ciekawe czy nie był na spalonym
0
@mateusz1989VeB to drugie trawiaste boisko z prawej strony bedzie tylko do pola karnego? xd
2
@PatrykBarca Więcek to ogólnie top polskiej kinematografii
0
@Deviler bądź bogaty i wal koks podczas picia ¯\_(ツ)_/¯
0
@Luciano99 nie no kurła jakiegoś energola do chlania? o wątrobę trzeba dbać a nie syfem takim niszczyć
2
@Preteee no niestety ale nie zawsze :|
0
co za różnica co napisał sędzia, marca sobie na koniec to zinterpretuje inaczej jeśli będzie taka potrzeba :)
4
Magazyn liga+ a od 20min o Lewym w Barcelonie :D
0
lewy asysta od poprzeczki
edit: aaa ajednak nie, niezła obrona Masipa
0
ma ktoś linki do dwóch pierwszych bramek?
0
troche la zabawa w obronie teraz
0
ciekawe o co tam Lewy do Balde ciągle ma pretensje
0
nie było to podanie? ciekawe czy zaliczą bramkę
0
Ooo serio? Mam wykupiony canal+ online i żeby móc oglądać PL muszę jeszcze coś dokupić?:D
0
@MesQueUnClub_87 być może dlatego że tu bardzo dużo Polaków:p
1
Myślicie, że uda się dostać bilety na mecz w Czechach?
2
Jestem w Chorwacji i jedyne koszulki piłkarskie jakie widziałem na ludziach to Barcelony i praktycznie każda numer 9 z Panem Lewandowskim, także hajpik jest
1
Oho zdziwko, że nastolatek nie jest zajebisty w każdym meczu :oo
0
@PatrykBarca ale to chodzi o to by wywalić ich z płac i zwolnić miejsce na innych zawodników
0
@Encore parę zabiegów/operacji później :) co nie zmienia faktu, że niewiasta z niej zacna
1
@Sulimo jakby Rayo miało skuteczność to 0-2
0
@natanvip szansę były na 0-2
1
Ziobro zdziwienia, La bamba zapowiada 5-0 to musi być piach :) jesteście jacyś przeklęci
1
mame maszyna nie ruszyła :((
0
Dembelelele zagotowany
0
Lewy spalony jak w okręgówce
7
Niiiic nie grajooo, kszawi out
0
Na razie jestem wkur... Kupiłem c+ odpalam z apki na tv i już dwa razy przycielo :/ to wina neta? Czy pół Polski ogląda?
0
@tomek8756 dzięki, ale to lipa jest :D toż tu jest 6miesiecy za 30zl czyli taniej wychodzi
0
Gdzie ten c+ za 10ziko:(( chce ktoś przyjąć do jednego konta?