1

@Kondziubarca to było 1+8 a nie 8+1

5

@pioz123 na jedno wychodzi

0

@aleksandrowielki większość trochę naciągane , ale jak tam nie było karnego na Alvesie po wślizgu Sneijdera, no i ta karygodna decyzja o gwizdnięciu ręki, która była na brzuchu a nawet nie widać czy rzeczywiście ją piłka dotyka

5

@tomek8756 mhm uh huh to zawsze znałem

1

@Culer_1906 czy to zdanie ma sens logiczny? skoro nie zostanie to jak chcą go wypożyczyć?

3

serce boli, że Leośka nie ma u nas już :((

2

@Pawel13sz a ja wiem czy taki smart? raczej ten duży nie bardzo smart

0

@mindbender84 czyli pozostaje pić wodę i jeść jabłka ¯\_(ツ)_/¯

1

@AlexDark00 po co ubierasz buty? co im zakładasz płaszczyk?

1

@skubi99 a co szukasz chłopaka?;> ja mam tyle co Pique :) a moja sympatia jest wzrostu Shakiry

0

@tomek8756 hmmm czyli do ślubu chodziła w burce i teściowa nie widziała, że jest brzydka?

0

@Adamski69 to on nie ma 18lat? :O ja go kojarzę jako wieczny młody talent

1

@mindbender84 tak na dobry ład czy ćpanie to jakiś wielki grzech? jeśli nikomu nie robisz krzywdy to chyba pani bozia ma wywalone

10

@martin3131 TVN jest ujowy ale porównywanie do tvpis do co najmniej lekkie nadużycie

1

@michal26 podpisuje się każdym członkiem, niezrozumiała to jest dla mnie decyzja, chyba że Azpi jest pewny i na zmianę mamy Desta, ale wciąż mieć takiego świra w składzie?? Kszawi łaj?

0

@Pilka_jest_okragla uhu a jakież to Pique ma problemy poza boiskowe

0

@JohnnyBarca dobra dobra w tym sezonie rekord padnie, bo nigdzie nie ma meczowek Barcy a kosztuja 600-700 zl

0

@Culer_1906 gorzej, że bokami będą w nas wjeżdzać :P

0

@maroon Absolut swego czasu był w biedrze i faktycznie był paskudny, ale ogólnie wóda jest niedobra :D w tym poście raczej chciał zwrócić uwagę na to, że zamiast tego można dostać jagerka za 40zł, który jest pyszny jakby jezusek gołą stópką po podniebieniu chodził

6

@Hrzan trochę bez sensu z tymi workami, bo to wygląda jakby tych zawodników hajs przekonał

0

wg Was wódka Absolut czy Danzka to jaka półka alkoholu? średnia? wyższa?

0

@Culer_1906 to lipa bo mu też to za bardzo nie wychodzi :((

0

@endriuuu2 takie rzeczy robi się w okręgówce :P

0

@Kitek1640 kiedyś za małolata napie###łem się z typem pod klubem, później się przyszedł do mojej drużyny i zostaliśmy bardzo dobrymi ziomkami :)

0

@Culer_1906 o a gdzie Lewy? :O

4

Komentarz usunięty

55

@JimMorrisonFCB kościół prześladowany xddd

0

@mindbender84 hłe hłe typowy prawak "cooo kościołek jest zacofany?! aleeee patrzcie co te lewaki" xdd

1

@Hazok87 śrut nocnej ciszy?

0

@tristan87 ale laska to musi być mega odważna czy może głupia :/ nie wiadomo co takiemu zjebowi odwali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?