karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
szkoda, że nie dostaliśmy Liverpoolu w grupie
0
myślicie, że Borek dziabnięty?
3
przepis na gofry skitrał w getrę
0
szkoda, że ten mecz był w takim niekorzystnym terminie, że nie mogłem na niego pojechać :/ z Baja Munsien raczej takich fajerwerków nie będzie
0
ma ktoś linki do bramek?
1
Dopiero sobie przypomniałem, że Real w tym sezonie ma grupę z Ligi Europy :D
2
@mateusz1989VeB w sensie co robi?
1
wątpię by o etykę tu chodziło
0
@TheNekro94 no nie wiem, byłem na CN i oglądając mecz z najwyższych trybun naprawdę średnio to widać, w przerwie z ziomkiem zeszliśmy jedną kondygnacje niżej i tam już było spoczko choć nieidealnie, wiadomo czym droższe miejsca tym widoczność jest lepsza
0
@Tuc jaki typ muzyki? Mam, tylko nie wiem czy budżet wytrzyma :p
0
@Ali3231 Dembele jest muslimem?
1
@AV0CAD0 przy tamtej kadrze z Xavim na ławce w tym sezonie też byśmy nie wyszli z grupy pewnie
1
@Adi123456789 nie no wstał jak klaskał
0
@koziar hmmm nie no chyba nie ma 20 mln lepszych piłkarzy od wielkiego Duńczyka
0
@Sergio_Devils szkoda, że nam się nie zwróciło za Dembele, Coutinho i pięknego Francuza
1
@cris2706 a gdzie oglądasz? Ja mam tak na tv apke i też to samo :((
1
@panczo zuch :)
1
@panczo kursy nie są w groszach
2
@Kgorecki2500 jako że jestem z Podlasia to Kszawi ufam dla Ciebie
0
@Pitinho no właśnie mailem pisać, że mógłby jakieś fajniejsze bo bieda
0
@Hanok albo 4-4
2
Brawo Gaviczku za odbior
1
Ile tu setek już było? 7?
1
Słaba Sevilla i wielka spina na Barcelone? Nie znałem
0
@Amok97 siema szurku :)
0
bardzo ładny Jive
1
@Atencjuszek jak ja się w penis cieszę, że mieszkanie sobie kupiłem 5 lat temu za grosze (z perspektywy czasu) 65metrów deweloperski stan plus wykończenie za jakieś 320k, a kredyt spłaciłem w tym roku :) nie zazdroszczę ludziom, którzy teraz mają zamiar kupować sobie lokum
0
@Amok97 ja to sie boję, że bedzie wpierdol na boisku :P
2
wybiera sie ktos na mecz do munsien?
edit: a dobra jestem debilem, akurat będę wtedy na Teneryfce :D
0
@czółkovsky haha co tam typ odklejony na prawej obronie :D łamie linie spalonego a potem rączke podnosi dobry as