2

szkoda, że nie dostaliśmy Liverpoolu w grupie

0

myślicie, że Borek dziabnięty?

3

przepis na gofry skitrał w getrę

0

szkoda, że ten mecz był w takim niekorzystnym terminie, że nie mogłem na niego pojechać :/ z Baja Munsien raczej takich fajerwerków nie będzie

0

ma ktoś linki do bramek?

1

Dopiero sobie przypomniałem, że Real w tym sezonie ma grupę z Ligi Europy :D

2

@mateusz1989VeB w sensie co robi?

1

wątpię by o etykę tu chodziło

0

@TheNekro94 no nie wiem, byłem na CN i oglądając mecz z najwyższych trybun naprawdę średnio to widać, w przerwie z ziomkiem zeszliśmy jedną kondygnacje niżej i tam już było spoczko choć nieidealnie, wiadomo czym droższe miejsca tym widoczność jest lepsza

0

@Tuc jaki typ muzyki? Mam, tylko nie wiem czy budżet wytrzyma :p

0

@Ali3231 Dembele jest muslimem?

1

@AV0CAD0 przy tamtej kadrze z Xavim na ławce w tym sezonie też byśmy nie wyszli z grupy pewnie

1

@Adi123456789 nie no wstał jak klaskał

0

@koziar hmmm nie no chyba nie ma 20 mln lepszych piłkarzy od wielkiego Duńczyka

0

@Sergio_Devils szkoda, że nam się nie zwróciło za Dembele, Coutinho i pięknego Francuza

1

@cris2706 a gdzie oglądasz? Ja mam tak na tv apke i też to samo :((

1

@panczo zuch :)

1

@panczo kursy nie są w groszach

2

@Kgorecki2500 jako że jestem z Podlasia to Kszawi ufam dla Ciebie

0

@Pitinho no właśnie mailem pisać, że mógłby jakieś fajniejsze bo bieda

0

@Hanok albo 4-4

2

Brawo Gaviczku za odbior

1

Ile tu setek już było? 7?

1

Słaba Sevilla i wielka spina na Barcelone? Nie znałem

0

@Amok97 siema szurku :)

0



bardzo ładny Jive

1

@Atencjuszek jak ja się w penis cieszę, że mieszkanie sobie kupiłem 5 lat temu za grosze (z perspektywy czasu) 65metrów deweloperski stan plus wykończenie za jakieś 320k, a kredyt spłaciłem w tym roku :) nie zazdroszczę ludziom, którzy teraz mają zamiar kupować sobie lokum

0

@Amok97 ja to sie boję, że bedzie wpierdol na boisku :P

2

wybiera sie ktos na mecz do munsien?

edit: a dobra jestem debilem, akurat będę wtedy na Teneryfce :D

0

@czółkovsky haha co tam typ odklejony na prawej obronie :D łamie linie spalonego a potem rączke podnosi dobry as

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?