1

niby mieszkamy w Polsce i powinniśmy być przyzwyczajeni do ####ania nas bez mydła no ale wciąż to boli i wku...rza :/

0

@LuQa_ w pierwszej połowie miał ze dwie czyste sytuacji na dobre dośrodkowanie a kończyło się na kopaniu w przeciwnika :/

0

@barcelonaLM a w ogóle turas dostał żółtą za to? bo w sumie przeoczyłem

1

@Toretto Guardiola z lepszym składem ( i z kapitalnym Messim) też się męczył z autobusami

0

znowu autobus Interu i wydymanie przez sędziów, nowe nie znałem :/
a odnośnie meczu na spokojnie tooo... przypomnę tylko, że bóg trenerki Pep też miał wielki problem z autobusami także to nie jest nowość, do Xaviego mam tylko pretensję o brak zamiany miejscami Dembele i Raphy juz w pierwszej połowie i wystawienie kloca Alonso, który nie ma żadnych atutów w ataku

0

@Emhyr no przecież tak jest, każda ręką w polu karnym Barcelony to karny :))) i każda ręką piłkarza Barcelony w polu przeciwnika to wolny, wszystko się zgadza :p

3

Niby zagraliśmy ujowo ale Inter miał coś prócz dwóch strzałów z dystansu?

5

Dwie obcierki ręki, bez tej pierwszej piłka i tak by trafiła do niepilnowanego Pedriego, druga zbija piłkę z głowy napastnika, jedna się liczy druga nie wg varu, czego nie rozumiesz?

0

@AlvaroHanso no to się urwą przydał ten var :///

2

Ręka sprawdzana i 20sekund doliczył dodatkowo

0

Nawet nie poszedł nie sprawdził, w to samo z Fatim

0

@karci0 nie no jednak to jest karny!!

0

Coooooooo?!jakim cudem

0

Karny!!! Musi być

0

Dajcie spokój tam nic nie było

1

Jak nie doliczy min 5 to śmiech, co nie zmienia faktu, że tu nic się nie zmieni

2

I za co Gavi dostał?

1

@Cvzx bardziej z ustawieniem i pomysłem

1

Łokieć to nie ręka?

0

Yyy była tu kartka? Bo to pomarańczowa

0

Nabita z 17cm ręką yhym

1

Farfocel w stylu Realu

2

Rapha zrobił w końcu coś pożytecznego i ława :p

1

@mate92 Generał to był na boisku, na ławce to szeregowy

0

Dembele popił chyba

0

No tak jak mówiłem Pikuś po 80minucie na 9tke idzie

0

@AlvaroHanso dobrze, że teraz jest var :)

0

Erica to jak kazia z 8b tam przestawiają

0

@LloretDeMar Alonso daje te argumenty :)

4

Pique w 82 na 9tkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?