karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
niby mieszkamy w Polsce i powinniśmy być przyzwyczajeni do ####ania nas bez mydła no ale wciąż to boli i wku...rza :/
0
@LuQa_ w pierwszej połowie miał ze dwie czyste sytuacji na dobre dośrodkowanie a kończyło się na kopaniu w przeciwnika :/
0
@barcelonaLM a w ogóle turas dostał żółtą za to? bo w sumie przeoczyłem
1
@Toretto Guardiola z lepszym składem ( i z kapitalnym Messim) też się męczył z autobusami
0
znowu autobus Interu i wydymanie przez sędziów, nowe nie znałem :/
a odnośnie meczu na spokojnie tooo... przypomnę tylko, że bóg trenerki Pep też miał wielki problem z autobusami także to nie jest nowość, do Xaviego mam tylko pretensję o brak zamiany miejscami Dembele i Raphy juz w pierwszej połowie i wystawienie kloca Alonso, który nie ma żadnych atutów w ataku
0
@Emhyr no przecież tak jest, każda ręką w polu karnym Barcelony to karny :))) i każda ręką piłkarza Barcelony w polu przeciwnika to wolny, wszystko się zgadza :p
3
Niby zagraliśmy ujowo ale Inter miał coś prócz dwóch strzałów z dystansu?
5
Dwie obcierki ręki, bez tej pierwszej piłka i tak by trafiła do niepilnowanego Pedriego, druga zbija piłkę z głowy napastnika, jedna się liczy druga nie wg varu, czego nie rozumiesz?
0
@AlvaroHanso no to się urwą przydał ten var :///
2
Ręka sprawdzana i 20sekund doliczył dodatkowo
0
Nawet nie poszedł nie sprawdził, w to samo z Fatim
0
@karci0 nie no jednak to jest karny!!
0
Coooooooo?!jakim cudem
0
Karny!!! Musi być
0
Dajcie spokój tam nic nie było
1
Jak nie doliczy min 5 to śmiech, co nie zmienia faktu, że tu nic się nie zmieni
2
I za co Gavi dostał?
1
@Cvzx bardziej z ustawieniem i pomysłem
1
Łokieć to nie ręka?
0
Yyy była tu kartka? Bo to pomarańczowa
0
Nabita z 17cm ręką yhym
1
Farfocel w stylu Realu
2
Rapha zrobił w końcu coś pożytecznego i ława :p
1
@mate92 Generał to był na boisku, na ławce to szeregowy
0
Dembele popił chyba
0
No tak jak mówiłem Pikuś po 80minucie na 9tke idzie
0
@AlvaroHanso dobrze, że teraz jest var :)
0
Erica to jak kazia z 8b tam przestawiają
0
@LloretDeMar Alonso daje te argumenty :)
4
Pique w 82 na 9tkę?