karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W zeszłym sezonie w LE to tam same placki były i my, pewnie z aktualnym składem byś to wygrali, w tym już tak łatwo nie będzie
2
No to i jeszcze wpier..l od Bayernu się szykuje, bo morale teraz czołgają się po dnie
1
Swoją drogą to głupie, że los danej drużyny zależy od innego meczu i ten jest o innej godzinie
0
Ojej chyba trzeba będzie skrócik obejrzeć tego peesgie
0
@sonek ja sam sobie strzykawka odetkalem, dziwne uczucie ale działa :))
0
@Colon szkoda, że w Barcelonie nie zagrali razem :( ale i tak zajebiście, że kolorach Blaugrana wystąpiło tylu zajebistych Brazylijczyków
2
@Borneo tudzież katoliban
1
@BorzyKrzys lepsza niż mama :))
0
@ProMILs a nie swoja się liczy? :p
1
@marcekkk dlatego napisałem dobrego a nie hiszpańskiego ;p
2
Mam nadzieję, że Lapcio wysłał do Pilzna ze dwie kraty dobrego piwka
10
@Lionel_Messi10 hmmm a tu nie ma drugiego dna? a na tych pinezkach nie ma herbu Bayernu? i to jest pompowanie balonika po zwycięstwie z Athelticiem
22
Balde mógłby dziś zaliczyć asystę jakąś, należy się chłopakowi
5
Kurde Balde kocur dziś
0
@MateuszGotowka99 no nie wiem czy on tym kolanem w przewodziciel nie dostał
15
Ale cieplutko na sercu przy tej owacji i okrzykach "Gaaaaavi" a sędziemu nieheblowany bolec między poślady
0
Kiedy wejdą jakieś kary dla tych frajerów? To jest nie pojęte jak oni są chronieni
0
Jak mnie te sz### z gwizdkami wkur#### chlop stoi dwa metry obok
1
Zamordowali Gaviego, czysciutko
0
@David_Beckham a to spie###### ... Idź sobie :)
0
@David_Beckham jeśli mimo że się nie interesuje piłką będzie Cię słuchala i zadawała pytania to jest Twoja, macie moje
błogosławieństwo
Ps zapytaj czy ma siostrę
0
@AlexDark00 nooo tak, bo każdy może sobie pozwolić od tak na pierdolnięcie wszystkim i wyjazd z rodzimego kraju :D ja na przykład mógłbym to zrobić ale jestem przywiązany do niektórych rzeczy/ludzi tutaj, dlatego też siedzę w tym smutnym jak pi### kraju
0
@pero1983 oo :/ dawno nie oglądałem PL, ehh czyli eleven i c+ nie wystarcza aby oglądać wszystkie ligi?
0
Na jaki kanale gra manu-chelsea
0
wie ktoś gdzie można obejrzeć w necie hokej na lodzie?
20
Hahaha Gavi od razu wyczuł że jest napierdalanko
1
@Kgorecki2500 30tka to po progach się jeździ :p
5
@Adran360 "zawód jak każdy inny" no jasne identyczne warunki jak u listonosza, kierownika banku czy przedstawiciela handlowego :))
0
@Antimadridista_WR też właśnie się zastanawiałem, może w jakichś tunelach?
0
@Colon biedny misiek :((