0

W zeszłym sezonie w LE to tam same placki były i my, pewnie z aktualnym składem byś to wygrali, w tym już tak łatwo nie będzie

2

No to i jeszcze wpier..l od Bayernu się szykuje, bo morale teraz czołgają się po dnie

1

Swoją drogą to głupie, że los danej drużyny zależy od innego meczu i ten jest o innej godzinie

0

Ojej chyba trzeba będzie skrócik obejrzeć tego peesgie

0

@sonek ja sam sobie strzykawka odetkalem, dziwne uczucie ale działa :))

0

@Colon szkoda, że w Barcelonie nie zagrali razem :( ale i tak zajebiście, że kolorach Blaugrana wystąpiło tylu zajebistych Brazylijczyków

2

@Borneo tudzież katoliban

1

@BorzyKrzys lepsza niż mama :))

0

@ProMILs a nie swoja się liczy? :p

1

@marcekkk dlatego napisałem dobrego a nie hiszpańskiego ;p

2

Mam nadzieję, że Lapcio wysłał do Pilzna ze dwie kraty dobrego piwka

10

@Lionel_Messi10 hmmm a tu nie ma drugiego dna? a na tych pinezkach nie ma herbu Bayernu? i to jest pompowanie balonika po zwycięstwie z Athelticiem

22

Balde mógłby dziś zaliczyć asystę jakąś, należy się chłopakowi

5

Kurde Balde kocur dziś

0

@MateuszGotowka99 no nie wiem czy on tym kolanem w przewodziciel nie dostał

15

Ale cieplutko na sercu przy tej owacji i okrzykach "Gaaaaavi" a sędziemu nieheblowany bolec między poślady

0

Kiedy wejdą jakieś kary dla tych frajerów? To jest nie pojęte jak oni są chronieni

0

Jak mnie te sz### z gwizdkami wkur#### chlop stoi dwa metry obok

1

Zamordowali Gaviego, czysciutko

0

@David_Beckham a to spie###### ... Idź sobie :)

0

@David_Beckham jeśli mimo że się nie interesuje piłką będzie Cię słuchala i zadawała pytania to jest Twoja, macie moje
błogosławieństwo
Ps zapytaj czy ma siostrę

0

@AlexDark00 nooo tak, bo każdy może sobie pozwolić od tak na pierdolnięcie wszystkim i wyjazd z rodzimego kraju :D ja na przykład mógłbym to zrobić ale jestem przywiązany do niektórych rzeczy/ludzi tutaj, dlatego też siedzę w tym smutnym jak pi### kraju

0

@pero1983 oo :/ dawno nie oglądałem PL, ehh czyli eleven i c+ nie wystarcza aby oglądać wszystkie ligi?

0

Na jaki kanale gra manu-chelsea

0

wie ktoś gdzie można obejrzeć w necie hokej na lodzie?

20

Hahaha Gavi od razu wyczuł że jest napierdalanko

1

@Kgorecki2500 30tka to po progach się jeździ :p

5

@Adran360 "zawód jak każdy inny" no jasne identyczne warunki jak u listonosza, kierownika banku czy przedstawiciela handlowego :))

0

@Antimadridista_WR też właśnie się zastanawiałem, może w jakichś tunelach?

0

@Colon biedny misiek :((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?