3

Ale powiem wam, że takie niesamowite emocje były w tym meczu, że podczas jego trwania zajebista ogórkową ugotowalem:))

7

@Nano22 tryplet loading... A nie czekaj

1

A raphinia jeszcze wyebal pile na dach xd

0

Nie no ręką, ufff ale dzban

1

Szkoda, że nie ma Araujo ;(( przydały się do tych przepychanek

0

Szybko się pokazał

2

Mały Kluivercik zlomuje Busiego

5

A potem że Pedri nie robi liczb

0

@Essos bernabeu też było kiedyś ciężkim teren dla realu

0

@Lisek co znaczy "prawidłowy"

0

@barcelonaLM no shit Sherlock, byłoby ciemno z rana ale dłużej by było jasno popołudniu, ja się pytam jak to się przekłada np za zużycie energii, że państwa to wprowadzają, niedawno mówiło się o zniesieniu zmian czasu

0

Jakie są racjonalne argumenty żeby przestawiać ten czas?

0

@Zoker może po nosie po prostu przyebał

0

@BorzyKrzys wpisałem sobie "sanah" w google i cyk grafika, ała 4/10

0

@antymadridista100 poleci stara gwardia i będziemy mieli wszystko od nowa

0

oooo dzizes druga bramka to samo :O dla mnie obydwa gole z pierwszej połowy na konto Xaviego, co Busi i Kessie robili w "środku"? gra na trzech obrońców? bo Balde przy dwóch akcjach był prawie pod polem karnym Bayernu, znowu pseudo pressing zero asekuracji z tyłu, TRA GE DIA

0

@Sysia11 myślę, że ta pierwsza 4 nie opuści Barcelony

1

właśnie sobie oglądam powtórkę pierwszej bramki, serio wyszliśmy wysokim pressingiem na Bayern? hehe optymiści :D na taki zespół to z pokorą na swojej połowie od kółeczka przesuwać, a nie zostawiać 40 metrów skrzydłowym na ściganie

0

@MateuszGotowka99 no to tak nie za wiele

0

@Colon Viktoria, Celtic i Dinamo, to może z drugiego byśmy wyszli

0

@Barcaa12 żebyśmy tam chociaż wygrali

0

u siebie bilans 1-1-1 jak na średniaka w LM całkiem nieźle :))

0

@pawello10 czyli Koemana też Ci było szkoda?

1

myślicie, że Robercik żałuje odejścia z Baya?

0

oglądam 15 minut, boooorze jacy mi mizerni jesteśmy, atak pozycyjny leży, kontry nawet nie ma co wspominać, mielilśmy mieć w tym sezonie najlepiej obsadzony atak w Europie i urodzaj w pomocy...

0

ale chodzi piłeczka u Bawarczyków zazdro fchui :((

0

@Kszysiek7 i w pierwszym sezonie 3 miejsce w lidze i zmieniany znowu?

0

@Batys wystarczył remis w Mediolanie

4

@FabianMrozek wyszedłby bo by był zamiast Bayernu

0

W 99 też nie wyszliśmy z grupy, ulegliśmy Bayernowi i Manchesterowi późniejszym finalistom, były łzy za to wstydu nie było, dziś to jak dostać mokra szmatą w twarz :((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?