karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale powiem wam, że takie niesamowite emocje były w tym meczu, że podczas jego trwania zajebista ogórkową ugotowalem:))
7
@Nano22 tryplet loading... A nie czekaj
1
A raphinia jeszcze wyebal pile na dach xd
0
Nie no ręką, ufff ale dzban
1
Szkoda, że nie ma Araujo ;(( przydały się do tych przepychanek
0
Szybko się pokazał
2
Mały Kluivercik zlomuje Busiego
5
A potem że Pedri nie robi liczb
0
@Essos bernabeu też było kiedyś ciężkim teren dla realu
0
@Lisek co znaczy "prawidłowy"
0
@barcelonaLM no shit Sherlock, byłoby ciemno z rana ale dłużej by było jasno popołudniu, ja się pytam jak to się przekłada np za zużycie energii, że państwa to wprowadzają, niedawno mówiło się o zniesieniu zmian czasu
0
Jakie są racjonalne argumenty żeby przestawiać ten czas?
0
@Zoker może po nosie po prostu przyebał
0
@BorzyKrzys wpisałem sobie "sanah" w google i cyk grafika, ała 4/10
0
@antymadridista100 poleci stara gwardia i będziemy mieli wszystko od nowa
0
oooo dzizes druga bramka to samo :O dla mnie obydwa gole z pierwszej połowy na konto Xaviego, co Busi i Kessie robili w "środku"? gra na trzech obrońców? bo Balde przy dwóch akcjach był prawie pod polem karnym Bayernu, znowu pseudo pressing zero asekuracji z tyłu, TRA GE DIA
0
@Sysia11 myślę, że ta pierwsza 4 nie opuści Barcelony
1
właśnie sobie oglądam powtórkę pierwszej bramki, serio wyszliśmy wysokim pressingiem na Bayern? hehe optymiści :D na taki zespół to z pokorą na swojej połowie od kółeczka przesuwać, a nie zostawiać 40 metrów skrzydłowym na ściganie
0
@MateuszGotowka99 no to tak nie za wiele
0
@Colon Viktoria, Celtic i Dinamo, to może z drugiego byśmy wyszli
0
@Barcaa12 żebyśmy tam chociaż wygrali
0
u siebie bilans 1-1-1 jak na średniaka w LM całkiem nieźle :))
0
@pawello10 czyli Koemana też Ci było szkoda?
1
myślicie, że Robercik żałuje odejścia z Baya?
0
oglądam 15 minut, boooorze jacy mi mizerni jesteśmy, atak pozycyjny leży, kontry nawet nie ma co wspominać, mielilśmy mieć w tym sezonie najlepiej obsadzony atak w Europie i urodzaj w pomocy...
0
ale chodzi piłeczka u Bawarczyków zazdro fchui :((
0
@Kszysiek7 i w pierwszym sezonie 3 miejsce w lidze i zmieniany znowu?
0
@Batys wystarczył remis w Mediolanie
4
@FabianMrozek wyszedłby bo by był zamiast Bayernu
0
W 99 też nie wyszliśmy z grupy, ulegliśmy Bayernowi i Manchesterowi późniejszym finalistom, były łzy za to wstydu nie było, dziś to jak dostać mokra szmatą w twarz :((