2

@damianex10 jeśli tu nie ma poprawek to matka natura była łaskawa, jak widzę ładne naturalne kobiety to się zastanawiam co miał Pique w głowie, że wolał jakąś małolatę zamiast Shakiry

0

@Rewolucja123 no cóż stoper to jednak nie środkowy pomocnik, który ma dużo większą wizję, poza tym to nasi najgłębsi rezerwowi, myślę, że np Kounde mógłby coś fajnego rzucić (jak z Sevillą)

0

@michal26 tenis raczej bardziej wyczerpujący i nieograniczony czasowo, w piłce piłkarz powinien być przygotowany na te 90minut (a efektywnego grania dużo mniej) zapier...ania, no moje postrzeganie tego jest jako słabość, przepraszam :( być może się to wzięło z boisk okręgówki i właśnie tego, że sam ich nigdy nie doznałem choć właśnie niejednokrotnie zapieprzalem do upadłego

0

@michal26 Messi i Krystyna też nigdy nie mają :(( lecą na pół gwiazdka ancymony

9

gdyby w Mediolanie był remis 1-1 (a powinien), to ciekawe jak by dzisiejsze wyniki wyglądały w naszej grupie. Myślę, że ta faza pucharowa by była, choć w 1/8 znowu mogłoby być tęgie lanie :/

0

@CuleLbn uhuhu jaki pan cwaniaczek z miasta internet :)

0

@enz1ce no cóż skurcze wynikają ze słabości organizmu, złego przygotowania, jedni śmieją się ze 'szklanek', że się nonstop łamią/naciągają a dla mnie zabawny jest fakt skurczu u zawodowego piłkarza, nawet Neymar alkoholik ich nie miewa :P tak jak napisałem wyżej jeszcze ten stres jestem w stanie zrozumieć, bo mógł mieć na to wpływ, ale ogólnie jak widzę mlodziaka co płacze przez skurcze na boisku to zawsze mówię "mniej chlej i jedz więcej czekolady" :)

1

@matiz1514 no właśnie w tym sęk, że jestem i nigdy w życiu nie miałem skurczu na boisku, a mam ponad 30 lat i nie mam prywatnego trenera, masażysty i dietetyka

0

@CriminalFCB no to chyba go ten stres tak zżarł :((

2

@enz1ce no dla mnie ogólnie zabawne jest jak zawodowy piłkarz miewa skurcze, bo te występują przy zbyt dużym wysiłku fizycznym czy przez zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, a oni maja codziennie treningi, odnowy, diety itd. itd.

0

nastolatek skurcze xd komedia

0

Oborze rudego do studia wzięli? Zawsze tam się udziela?

1

jedyne bramki jakie stracił Bayern w tej grupie to 2 gole z Viktorią :)

0

haha co to w ogóle za gadka typa w studio, że dziś taki szczególny dzień ale trzeba grać w piłkę xd

0

@Pressinho czyli gdyby sędzia na varze nie był c... to byśmy mieli duże szanse na awans :/

0

@Coutinho007 nie no ktoś przewidywał, już po pierwszej cięższej kontuzji, np ja, ale było dużo głosów, że wróci i odpali i my niedowiarki będziemy odszczekiwać... Niestety na razie nie ma czego :(( a z chęcią bym to zrobił

0

No i hajsik na Villę albo Suareza wpadł

0

@Emhyr francuski top, zawsze tam oglądam jak jest mecz na Polsacie albo Eleven

0

Kiedyś były tu pytania czy sprzedalibyśmy Fatiego za 100mln :))

0

@tom9001 no ale jak jest w nich remis, tak jak powinno być czyli 1-1 w Mediolanie i 3-3 w Barcelonie

0

Przy tej samej liczbie punktów liczone są bramki w bezpośrednim pojedynku? A jak jest w tym remis (załóżmy, że Barca i Inter miały tyle samo) to co dalej?

2

o Atleti nawet poza LE :O to grubo

12

Komentarz usunięty

1

@Medium myślę, że lewakom corrida jeszcze bardziej nie pasuje niż ubojnie, i nie tylko lewakom tylko każdemu kto ma jakąkolwiek empatię

1

@DonCarletto jest teraz promka na gogu na setlerki stare po 10zł

0

@AnnaMarianna żadne, bo przez to nie wiesz czy są paskudne tylko w przebraniu czy normalnie też, dlatego na halloween zawsze chodzę z mleczkiem do demakijażu jakby jakaś chciała iść do mnie do domu

0

@KmN no jutro poniepiątek :)

0

@Chada jak widzę, ze zagrania bałwanka i zawsze mu wszystko uchodziło na sucho... nóż w kieszeni się otwiera

1

@Uukasz_93 muhahaha co za pizdeusz, kozaczy kozaczy po czym pada i płacze po dotknięciu w czółko, ojejku jak się pięknie na to patrzy

1

@SuperPatsonFCB 16/17: 26 punktów, 32:13 (+26)

Coś tu się matematyka wyeebała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?