karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janas11224 ilość oskarów za role pierwszoplanowe 0-0 :P
0
@Emhyr coś źle to ubrałeś w słowa, bo z żadnego kraju nie ma siedmiu zdobywców :P
1
@pt9 i to pięknie pokazuje jak ambicją, wolą walki i wybieganiem można zdobywać punkty w okręgówce! yyy a nie czekaj...
0
@lucas/catalan a gdzie leją setki? Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem 100ml kieliszek a klientem shotbarow jestem częstym. Nawet małpki teraz to 90ml i to na dwa siorby raczej robię
3
Wow, dopiero zobaczyłem partnerkę Algierczyka
Lewy>Benzema
Lewowa < < Benzemowa
0
@Damian11 nie no jeszcze był Modric :P
1
podczas 90% meczów Realu każdy gada, że tego się oglądać nie da i że zawsze jakieś farfocle się wturlają, przeciwnicy dostaną wylewu albo sędzia podaruje karnego, także już nie płaczcie, że madrytczyki okradzione :) ja tam mam ubaw
0
@BorzyKrzys w sumie nie wiesz jak działa na Ciebie kokaina, tamten proszek co Ci sprzedałem to był mefedron z proszkiem do pieczenia
0
@Gall ale za to Ronaldinho już tak, w dwóch ostatnich sezonach nie mamy NIKOGO kto by stał obok Brazylijczyka czy też Messiego
0
Piękny stempel, brawo Garcia, inny fakt, że padać jak rażony po takim kontakcie to trochę teatrzyk
0
@doc hahaha ten Ramos wali sanki i pokazuje na piłkę xdd
0
@Pilka_jest_okragla kiedyś o tym pisałem, że zawsze mieliśmy w składzie WIELKIEGO piłkarza z Ameryki pld. i teraz właśnie tego brakuje
5
@Kusco15 być milionerem i żałować hajs na własne dziecko i jeszcze to żenujące tłumaczenie:|
0
@Uukasz_93 wczoraj oglądałem powtórki to aż brewke zmarszczyłem, bo dla mnie to był mega miękki faul, walka, przepychanka jakich podczas meczu wiele tyle że w polu karnym, a czerwo to już w ogóle turbo zaskoczenie
0
@martin3131 bo Alonso to taki pewniaczek na obronie xd
1
@Kondziubarca no a kto miał zagrać? Umtitiego mieliśmy sciągnąć z Lecce?
0
@MesQueUnClub_87 @Striker Pique też nie można odebrać serca i oddania za barwy, niestety (stety dla niego) jest bardzo kontrowersyjną i medialną personą dlatego też jest bardziej na świeczniku i bardziej mu się obrywa za wpadki, z drugiej strony jak cały zespół jest w gazie, pokonuje Real a Gerard wbije jeszcze jakąś szpileczkę w madrytczyków to cała gawiedź wiwatuje.
Dla mnie jako wielkiego kibica Pique to jest mega smutny koniec kariery :( Puyol, Xavi czy Iniesta mieli dużo łatwiejszą opcję zostawienia klubu ich czas nadszedł w momencie gdy Barca była top, teraz stała się niestety mocnym średniakiem
0
@Kuba_1 co jest niby ważniejsze niż piłka nożna? :O
3
ehh bycie stoperem czy ogólnie obrońcą to prze...chlapana sprawa (wiem bo sam gram na tej pozycji) robisz dwa błędy w trakcie meczu i jesteś mieszany z błotem, zagrasz bezbłędnie "no fajnie fajnie przeciwnik był słaby, żadnej groźnej akcji nie mogli stworzyć " i najgorzej nie masz szans na rehabilitację chyba, że nie wiem zrobisz jakiś wślizg typu Mascherano wybijając piłkę rywalowi, który jest sam na sam.
Napastnik, który nie strzeli trzech setek nie będzie tak jechany jak obrońca/bramkarz, który przyczyni się do straty gola aaaa jeszcze jak uda się dobić piłeczkę do pustaka z trzech metrów to w ogóle "bóg futbolu" i wszystko mu się zapomina
0
@Niente może nakłamał lekarzowi, ja miałem zabieg nieduży na palcu i też pół roku musiałem odczekać
1
@mateusz1989VeB abstrahując od zachowania Pique ale to stoper wyznacza linie spalonego, więc nie wiem dlaczego dwóch zawodników odpuszcza krycie w tym wypadku, powinni stać 2 metry bliżej bramki
0
@333tricampeones333 nie byli małżeństwem
0
Btw czyżby jedna drużyna z Hiszpanii w fazie pucharowej?
0
@PawkoFCB w sumie jestem tak wkurwiony, że już nie pamiętam aleee on mógł to przeciąć? Bo to nie jego zawodnik strzelił bramkę
0
@Wierecoorva no wow, Ameryka odkryta :)) nikt tak z Barceloną nie gra od 10lat
1
@insp1re ale w pierwszej połowie nic by nie zagrał, bo nie było tych przestrzeni
I tak niestety wygląda większość meczów Barcy
0
Club Bruge w pucharowej fazie :o nieźle
0
@KlonaZepan no w sumie popatrzyłem co tam było w tym 3koszyku, że rzeczywiście słabszy to chyba Szachtar tylko, może Bayer
0
Ehhh a mogliśmy dostać jakichś placków z 3koszyka...
0
@Preteee no to chyba logiczne, że przy autobusie trudniej strzelić niż przy kontrze gdzie masz mniej obrońców niż atakujących