1

@tbas nie są małżeństwem więc rozwodu nie będzie

0

@MesQueUnClub_87 kupa śmiechu :) wiadomo czy będzie na polskim netflixie? A jak nie czy da się to przez vpna zrobić?

0

jak się nazywa ten dokument Netflixa, z którego jest przemowa Messiego?

1

@adi7adi8 brawo ja xd dobra koniec jagerka i internetu na dziś

0

Jakie są zasady dobierania par w LE? Lech z drugiego wychodzi i nie może na Barcę trafić? "Spadkowicz" z LM nie jest rozstawiony?

10

@MrCental a nawet niech 3 spierdzieli i tak standing ovation i wieczna chwała:))

2

Legenda, mój ulubiony zawodnik, serce mi się krajało jak wieszano (w sumie słusznie) na nim psy w ostatnim czasie, dzięki Geri za wszystko, czekamy na powrót na wiadome stanowisko ;)

53

Żadnych więcej biznesów z materacami

0

@Faro a co się stało z Verattim i Messim i jakie to transfery nam podkradli?

4

Śmieszne jak ludzie tak bardzo nienawidzą PSG (bardziej niż realu xdd), bo to klub na hajsie szejków, ale przy okazji jarają się Chelsea albo City :))

2

@Przemek2323 no tu tak zawsze jest najpierw "a co mamy płakać? Hy hy" a potem po jakimś eurowpierdolu Barcy chlip chlip i chowanie się na korytarzu, żeby koledzy się nie śmiali

0

@maroon no ale już to miejsce w rankingu byłoby lepsze, od zawsze wkurzały mnie te bramki na wyjeździe :/
Mogliby wybrać po 3 z PSG i Benfici żeby to rozegrali jutro na poważnie, na orliku :))

0

Jaki jest sens zniesienia ważności bramek na wyjeździe w fazie pucharowej aby liczyły się one w grupie?:|

0

@Gappeq o tak Ardbeg jest smaczniutki, ogólnie większość singli jest smaczne jak ktoś lubi pić czystą łychę
https://sklep-domwhisky.pl/product-pol-18601-Aberlour-12-letni-Double-Cask-Matured-40-0-7l.html
ja na przykład ostatnio to sobie popijałem
a do mieszania z 'kolko' czy spritem to blendy, ja osobiście lubię jacka lub jim beama (choć to bourbon, ale tani i smaczny :) )

PS jak paskudnie ceny poszły w góre w ogóle, ten Aberlour ze 146zł do 186 w rok

1

@FCBparasiempre pamiętam ten mecz jakby był wczoraj :O

0

@lucas/catalan niestety ale "normalne" to bardzo na wyrost w takich sytuacjach :(

0

@verdant łoł :O może to gejowe ale aż ciary przeszły oglądając to
Lio chodź do Barcelonki jeszcze na 2 sezony pliiiss, pokopiecie z Robercikiem trochę

0

@Aqualitek jak wróci do Barcelony to niekoniecznie :) teraz walka będzie o bramki w LE

3

@tomek8756 dlatego nie lubię tego czasu zimowego, wolę jak z rana jest ciemno

4

Z tym Antuanem to wyszliśmy jak Zabłocki na mydle, ciekawe czy gdyby się nie dogadali to dalej grałbym wszystko od 65minuty

1

@mateusz395 oj chyba nie, przy remisie potem bilans ogólny jest liczony

0

@TheNekro94 smutna taka nagroda na raty:(( szczególnie, że za 10 lat to te 5k będzie pewnie warte 2

0

@Survier jak się patrzy na ten skład to wygrana z Interem musiała być jakimś błędem matrixa

18

@MESSIah16 namieszać? Oni są niezmiennie jednymi z faworytów, namieszać to może takie Napoli :)

0

@Vernon_Roche ciekawiło mnie czy ten wywiad był po angielsku i czy użył tych konkretnych słów czy jest to jakieś tłumaczenie z hiszpańskiego, ale skoro to wywiad po LM, to może rzeczywiście był po angielsku

0

@mateusz395 bilansem byłoby 2-2 w punktach i 4-4 w bramkach, więc jak odpadamy?

0

@Malibu nigdzie nie napisałem, że amatorsko :) no tak normalna, jak kontuzje czy ja gdzieś wspomniałem, że jest inaczej?

0

@enz1ce w sumie Messi to i tak był zły przykład, bo on na sterydach :P

0

@CuleLbn ale ktoś z Tobą rozmawia?

0

@MrPGG kszawi gada po angielsku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?