karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@David_Martin prócz zdrowia
8
@IronSanHybrid tam już dawno się coś odkleiło:))
31
Uwielbiam gościa, w primie jeden z najlepszych obrońców na świecie. Wiadomo, na każdego przyjdzie czas, każdy wpadnie w dołek formy a to jest pożywka dla śmiesznych hejterkow (a tacy nawet potrafią po Messim jechać,sic!) Pique potrafił spojrzeć prawdzie w twarz, potrafi zejść ze sceny gdy widzi, że nowe pokolenie wchodzi na salony. Do tego jest to inteligentny, ogarnięty człowiek z wielkimi jajami. Boje się, że takich piłkarzy może niedługo zabraknąć, którzy będą bronić barw za wszelką cenę. Wielki antymadritista, mój idol, ulubiony zawodnik od kilkunastu lat, czekam niecierpliwie na powrót na wiadomym stanowisku :)) Gracias Pikuś Sempr3
0
ja zawsze na meczach ja dre ryja na sędziów to na nich nie patrzę tylko udaję, że rzucam gdzieś w eter :P czasem przejdzie czasem nie
0
@lucca87 dla mnie święta mógłby nie istnieć
0
W sumie to jak to jest z Pique, jego kontrakt zostanie zerwany? Zostanie wypisany z La Ligi? Został już zgłoszony więc teoretycznie do końca sezonu(rundy) jest zawodnikiem Barcy?
1
@RivaldoVitorBorba masz Rivaldo w nicku więc chyba trochę kibicujesz i nie znasz Boixos Nois?
0
@Emhyr no i gdzie ta czerwona? tutaj dużo więcej słów zostało powiedzianych niż te, które są cytowane
0
@macio_944 walkower by był :((
2
@Barca-Messi10 w Polsce jak ktoś mówi "skurwysynu" to się tego za bardzo nie odbiera jako pocisk po mamie, ale jakbyś tłumaczył komuś co oznacza to słowo to byś powiedział, że to "syn ku###"
0
@tomek8756 nie no punktów zdobył jednak więcej Koeman także musisz poprawić znaczek
0
@Kuba_1 weźcie jakiegoś Hiszpana zapytajcie o tłumaczenie :D bo nie wierzę w to ostatnie zdanie
1
@barcelonaLM poczekajmy do wtorku wtedy będzie wiadomo ile dokładnie jest tej przewagi, jaki sens porównywać jak kolejka nie jest zakońćzona
1
@Worny powściągliwie Panie Pique, ja bym nie potrafił być taką ostoją spokoju wobec tego...
2
@KrwawiaceoczyVEB druga kartka zasłuzona w pełni, do pierwszej można się przyczepić
1
@wasacz ja też wiem ;]
0
@DonMatteo901 Panie Tomku pisze się "urus" :D
1
@kuz może Pique jeszcze tam pociśnie w mediach :) jemu to tam wszystko jedno teraz :P
0
@michal26 no właśnie się dziwiłem o co chodzi z tym porównaniem Eleven do c+, jak tam całe życie beznadziejny komentarz i studio
0
@Worny Pique widać, że zaraz na bezrobociu, nie grał ale prysznic sobie je%nął z chlopakami
0
@AmigoBlancos ah ta kurtuazyjna wazelinka, rzygam tęczą :)
1
@norbi77 myślałem, że to wiersz
0
@Roobo czyli zwykły dzień Gaviego w biurze
3
@macio_944 klocek lego mu w gołą stopę tfu!
1
@wasacz error 500 to kod HTTP, który informuje o bliżej nieokreślonych problemach z serwerem
2
@Ksavix noooo ale kryminał zagrał raz jak Busi
2
@Cvzx dobrze, że Suareza nie puściliśmy po połowie pierwszego sezonu jak kopał się po czole :))
0
tak! brawo drużyna! piękny poniedziałek i przepiękny wtorek
0
@Szopeninho myślę, że powiedział co by zrobił z siostrą sędziego
5
uuu ale Fati poszedł jak za najlepszej formy