1

@pioz123 mamy niełatwą grupę xddddd

0

@Bartula no właśnie słaba Argentyna wygrała 2-0 z mizernym Meksykiem a ten z kolei cisnął Polskę, także zobaczymy co nasze orły pokażą w środę

0

Ale ta Argentyna jest mizerna, nasza grupa jest chyba najsłabsza

0

@MESSIah16 a teraz złe? Remisujemy z mizernym Meksykiem a ludzie uznają to za sukces

6

@MESSIah16 faul był bo sędzia gwizdnął, czy tam był jakikolwiek kontakt, który by sprawił żeby jakiś pizdeusz upadł hmmm no nie wiem, poza tym obrońca trafil w piłkę

1

Lol, odpaliłem raz od razu karny, wyłączyłem, odpaliłem znowu akurat bramka na 1-1, pytanie co teraz?

0

@doc choć nie kibicuje Polsce to tam był karny (może takie lekki) a tu nie było nic

0

@Faro oddawanie czegoś co się zabrało przez sędziów to jest najgorsze zło w piłce

0

Yyyy to jakiś nieśmieszny żart

3

Jak to będzie karny to beka

1

@cris2706 i był flopem

0

@Progressive "lubię placki"

0

@macio_944 dlaczego niby, nie chciałbyś tu jednego z najlepszych trenerów na świecie, Katalonczyka, który nosi klub w sercu?

0

@konrad1661 na ciuchy najlepiej czekać na nowy rok czytaj po świętach wtedy największe przecenki

0

@adambądkowski93 Francja tragedia... Deszcz, ziąb, wiatr

3

@adambądkowski93 żadnego Kowalskiego nie ma w kadrze

1

@Zieliniak czy jest Kim Kardashian?

0

@TheNekro94 jakbym powiedział, że białych ludzi na takie zachowanie nie stać to będzie rasizm?

0

@Danny Gaucho trochę głupie z tym urodzeniem,
dałbym ciekawsze zestawienie zawodników, którzy urodzili się w danym kraju ale rodzice nie są rdzennymi mieszkańcami, czyli pewnie większość kadry Francji
Wg mnie pula genetyczna znaczy więcej niż miejsce gdzie akurat przychodzisz na świat

0

@okiemtypera_lucaxx95 trzeba wejść na kanadyjski internet i zobaczyć czy tam śmieszkują z repki, która zdominowała Belgię

0

@okiemtypera_lucaxx95 jakby Polska grała jak dziś Kanada to po pierwsze nie zasnąłbym na meczu, po drugie byłbym dumny nawet po porażce

3

@Sulimo tylko co tam się dzieje na varze? Dlaczego nie interweniowali w sytuacji ze spalonym od Hazarda

0

Z chorągiewka to tam biega chłop czy baba?

3

Żal tej Kanady ładnie cisną Belgów

9

Nie rozumiem tego pierd...nia, że mecz powinno sie skończyć w 90minucie bo jest 5-0, jak przeciwnik nie chce grać to niech się spłaczą i zejdą do szatni, jest 95 minuta a Gavi zapieprza i chce ciągle grać i to jest piękne, "bicie leżącego" pfff dla mnie mogliby Navaskowi i 15 wturlac

2

@VegetaPolska oczywiście, że to będzie ciężki mecz dla Hiszpanów, Niemcy podrażnieni będą niebezpieczni

5

Biedny Gaviaczek z dnia na dzień coraz więcej fanek będzie miał, lambadziary będą go zaczepiały, numery dawały a on by chciał sobie tylko z chłopakami poharatać w gałę

1

Kszawi dzwoń do LE i zapytaj jak to ogarnąć, żeby jakieś Elche czy inne Girony tak bić

0

@Bruttal i Japonia z pierwszego, świetny plan

0

Jak w kaczą dupę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?