karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pioz123 mamy niełatwą grupę xddddd
0
@Bartula no właśnie słaba Argentyna wygrała 2-0 z mizernym Meksykiem a ten z kolei cisnął Polskę, także zobaczymy co nasze orły pokażą w środę
0
Ale ta Argentyna jest mizerna, nasza grupa jest chyba najsłabsza
0
@MESSIah16 a teraz złe? Remisujemy z mizernym Meksykiem a ludzie uznają to za sukces
6
@MESSIah16 faul był bo sędzia gwizdnął, czy tam był jakikolwiek kontakt, który by sprawił żeby jakiś pizdeusz upadł hmmm no nie wiem, poza tym obrońca trafil w piłkę
1
Lol, odpaliłem raz od razu karny, wyłączyłem, odpaliłem znowu akurat bramka na 1-1, pytanie co teraz?
0
@doc choć nie kibicuje Polsce to tam był karny (może takie lekki) a tu nie było nic
0
@Faro oddawanie czegoś co się zabrało przez sędziów to jest najgorsze zło w piłce
0
Yyyy to jakiś nieśmieszny żart
3
Jak to będzie karny to beka
1
@cris2706 i był flopem
0
@Progressive "lubię placki"
0
@macio_944 dlaczego niby, nie chciałbyś tu jednego z najlepszych trenerów na świecie, Katalonczyka, który nosi klub w sercu?
0
@konrad1661 na ciuchy najlepiej czekać na nowy rok czytaj po świętach wtedy największe przecenki
0
@adambądkowski93 Francja tragedia... Deszcz, ziąb, wiatr
3
@adambądkowski93 żadnego Kowalskiego nie ma w kadrze
1
@Zieliniak czy jest Kim Kardashian?
0
@TheNekro94 jakbym powiedział, że białych ludzi na takie zachowanie nie stać to będzie rasizm?
0
@Danny Gaucho trochę głupie z tym urodzeniem,
dałbym ciekawsze zestawienie zawodników, którzy urodzili się w danym kraju ale rodzice nie są rdzennymi mieszkańcami, czyli pewnie większość kadry Francji
Wg mnie pula genetyczna znaczy więcej niż miejsce gdzie akurat przychodzisz na świat
0
@okiemtypera_lucaxx95 trzeba wejść na kanadyjski internet i zobaczyć czy tam śmieszkują z repki, która zdominowała Belgię
0
@okiemtypera_lucaxx95 jakby Polska grała jak dziś Kanada to po pierwsze nie zasnąłbym na meczu, po drugie byłbym dumny nawet po porażce
3
@Sulimo tylko co tam się dzieje na varze? Dlaczego nie interweniowali w sytuacji ze spalonym od Hazarda
0
Z chorągiewka to tam biega chłop czy baba?
3
Żal tej Kanady ładnie cisną Belgów
9
Nie rozumiem tego pierd...nia, że mecz powinno sie skończyć w 90minucie bo jest 5-0, jak przeciwnik nie chce grać to niech się spłaczą i zejdą do szatni, jest 95 minuta a Gavi zapieprza i chce ciągle grać i to jest piękne, "bicie leżącego" pfff dla mnie mogliby Navaskowi i 15 wturlac
2
@VegetaPolska oczywiście, że to będzie ciężki mecz dla Hiszpanów, Niemcy podrażnieni będą niebezpieczni
5
Biedny Gaviaczek z dnia na dzień coraz więcej fanek będzie miał, lambadziary będą go zaczepiały, numery dawały a on by chciał sobie tylko z chłopakami poharatać w gałę
1
Kszawi dzwoń do LE i zapytaj jak to ogarnąć, żeby jakieś Elche czy inne Girony tak bić
0
@Bruttal i Japonia z pierwszego, świetny plan
0
Jak w kaczą dupę