0

@HighestInTheRoom no jak Ci dziewczyna odpisuje, że nie ma czasu na kawę to po prostu ma Cię w... Nie spodobałes się i tyle, generalizowanie na podstawie własnych doświadczeń

0

@kondzix2115 ja ludzi akceptuje tylko po alkoholu :p

0

@kuz ale jest Vini xdd

1

@tomek8756 ło gdzie takie taniutkie mieszkania po 6k za metr?

0

@JarekS a czy ja gdzieś deprecjonuje jakiekolwiek osiągnięcia kogokolwiek? Mówię tylko, że jak masz rodziców z Nigerii a urodziłeś się w Japonii to jednak bliżej ci do swoich przodków niż do ludzi z którymi chodzisz do klasy :)
I z tym, że Francja się zmieniła na przestrzeni kilkudziesięciu lat właśnie ze względu na naplyw ludności afrykańskiej chyba nie będziemy się spierac

1

@meteo100 sorki ale dla mnie o pochodzeniu kogoś decydują geny a nie gdzie ktoś akurat wypadł na świat, rodzice/przodkowie większości zawodników Francji pochodzi z Afryki

1

Co za dzban, teraz to Portugalia będzie siedziała na nich do końca

1

Ten szedira wygląda jak paralityk xd

2

@Cule1234 meeh to mogli u mnie w chacie nagrać, więcej darcia mordy było... Chociaż sam siedzę :))

0

@La Pulgaa a na nich nie czeka Chorwacja?

11

Messi to ma przeebane :( zawsze jakis placek z wylewem się znajdzie w repce

0

@Antimadridista_WR potrzymaj dłoń w occie później jebnij palcem o stół

0

@Volk zazdroszczę, też bym sobie pooglądał tych ludzi w zatłoczonym autobusie a tak muszę pracować w domu, w dresie, popijając herbatkę i czochrając psa za uchem, gdzie popełniłem błąd:(

0

@Deviler nie był fatalny skoro wylądował w sieci

0

@kynio302 eee liczyłem na coś lepszego, taką kompilację dało by się zrobić z męskiej piłki

0

@AlexDark00 z Francją bramkarz wyskoczył metr przed linię, Messi uderzył nieźle, ale obrona Szczęsnego była kozacka, Busi wykonał w stylu japońskim "aaa uderzę w bramkę co mi tam może się nie rzuci" Soler również słaby strzał, Sarabia z tej trójki był najbliżej, silny strzał po ziemi miał być przy słupku, zadecydowały centymetry

3

@Lionel_Messi10 bekę miałem jak Pepe strzela bramkę a po celebracji kamera przed 10sekund na pięknego, i po uj ja się pytam?

0

@michaleu a kogo obchodzi żelek kopiący z kozalubcami

1

no i dobra pizdeusze do domu

1

@Medium no tak bo faceci to się nie ślinią przy jakichś siatkarkach (najlepiej plażowych) xd to się nazywa hipokryzja :))

16

@barcelonaLM Japonia to piękny kraj, tam naprawdę honor coś znaczy, tylko dlaczego cenzurują porno, tego nigdy nie zrozumiem xd

0

@AnnaMarianna no są takie... sztuczne po prostu, twarde i do tego wyglądają jak piłki, no i kobiety mają tendencję do przesadzania i robią sobie jakieś arbuzy
ogólnie dla mnie jako faceta byłoby ujmą gdyby moja kobieta chciała sobie powiększyć piersi, bo to by znaczyło, że nie potrafiłem jej pokazać jak bardzo mi się podobają jej naturalne albo by chciała podobać się komuś innemu :shrug:

0

@MESSIah16 dla mnie repki to takie "niedzielne kibicowanie", klub to co innego, w nim się zakochujesz na zawsze, kiedyś uwielbiałem Holandię ale ze względu na takich zawodników jak Kluivert, Davids, Cocu itd później stała mi się zupełnie obojętna, w Brazylii zawsze był jakiś zajebisty Barcelonczyk do tego zawsze grają widowiskowo a Argentyna wiadomo, pewnie Messi zakończy karierę to też będą neutralni

1

@pluszek Messi to po prostu powinien grać dla Hiszpanii (chyba ma paszport) i wszyscy byliby szczęśliwi :)

0

@Kondziubarca ale mu chodzi, o którego niestrzelonego karnego? Tego z Meksykiem? Bo z Francją nie mógł oddać piłki po tym pierwszym obronionym

1

Kurde chyba jestem jedyny, który lubi i Brazylię i Argentynę :o ale w meczu tych drużyn (o ile do takiego dojdzie) bez rozdartego serca, mam nadzieję, że futbol odpłaci się swojemu bogu :)

2

@Azi owszem, nie polecam, faceci, którzy się zgadzają na taki zabieg u swojej kobiety to... niemądrzy ludzie :) dodatkowo były jakieś badania przeprowadzone, i wyszło, że duże cycki lubią faceci z niższą inteligencją:))

0

@JimMorrisonFCB kurde ale trzy razy trafić w poprzeczkę nie jest tak strasznie trudno, w tym filmiku przesadzili z tym powrotem piłki do Ronniego :P myślę, że 3 razy z linii 16stki dałby radę uderzyć bez montażu

0

@Sulimo w sumie nie miał zbyt wielkiej konkurencji :P

2

@pt9 miałeś do czynienia ze sztucznymi piersiami? dla mnie są bez porównania gorsze od jakichkolwiek naturalnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?