0

tak swoją drogą dlaczego Niderlandy są Holandią na mundialu? ta nazwa nie stała się oficjalna?

0

@cris2706 a nie można po prostu położyć bramkarza i wturlac piłkę obok niego?

0

@AmigoBlancos co jest niby złego w darciu ryja w momencie gdy dana drużyna wygrywa awans do 1/4 MŚ?

2

@Kalipso xd znawca karnych widzę, ile już takich karnych było na siłę i leciały w kosmos albo w bramkarza

2

@don'T.R.I.P.e jak widać po krysztianu czy Zlatanie wysokie mniemanie i przerośnięte ego nie spowoduje upadku, jedyne opcji jakie mogłyby go zatrzymać to bardzo poważna kontuzja i potem jakieś odnowienia lub pójście w balet
nooo i oby nigdy do Realu nie trafił, bo będzie nas to bolało

3

@sevs to się nazywa odpowiedzialność

0

@BartqRKO zauważyłem to już podczas meczu, jak można sobie truchtać do obrony podczas kontrataku?

1

heh właśnie sie skleiłem, że w studio wypowiada się Marek Wasiluk w roli eksperta (i to całkiem mądrze) razem z nim zaczynałem grać w piłkę w Jagiellonii, to jest niepojęte jak dużo daje otoczenie, chłopak za małolata był wolny, słaby technicznie jestem w stanie pokusić się o stwierdzenie, że był jednym z najsłabszych z naszego rocznika ale jego ojciec był w zarządzie i trener na niego stawiał ciągle i tak się trzymał w tym klubie aż Jaga doszła do ekstraklasy (od 4 ligi!) poźniej zdobył nawet mistrza Polski ze Śląskiem, zabawne, serio było parę dobrych kotów wtedy w drużynie, którym bym dużo większą karierę wróżył, no ale jak w wieku kilkunastu lat już się leci z chlaniem to ciężko zostać dobrym piłkarzem w tym kraju

1

Oby Pedriczku tak było właśnie :))

0

Mepape rozumie po polsku? Bo po angielsku pewnie nie żabojad jeden :p

0

Mógł oddać tego karnego

0

Gość nie ma psychy

0

Haha lewy xd dramat

3

No słaby ten mepape, ale w lepszym zespole gra i o

0

No i Cash nie zagra w 1/4 :((

0

@masa11 *jeden z najlepszych napastników/strzelców

1

Zabrali żiru bramę

1

@fart i zupełnie inna kadra i zamysł trenera

1

@Rewolucja123 cech wolicjonalnych nie można mu odmówić ale technicznie i w rozgrywaniu to toporny dość

5

@Encore mvp wybierany przez kibiców to całkowity bezsens:/

1

@fart kurde grałem w FA przez pół roku ale nie do końca kojarzę wszystkie zasady, przy Field Goalu piłka jest żywa w takim wypadku? jakby nikt nie dotknął to wtedy by tak nie było?

0

@cris2706 niestety po Copa America myślałem, że to jest ekipa, która powalczy o MŚ, ten turniej jednak pokazuje, że nic nie ugrają

1

@Don-Corleone Batistuta to był taki kot, jeden z moich ulubionych zawodników starej daty, "szkoda", że był taki lojalny wobec Fiorentiny, małe marzenie, żeby zagrał w barwach Blaugrana

13

zawsze jakiś Higuian musi się Messiemu trafić

0

I Messi musi z takimi plackami grac

1

@TheNekro94 przypadkowy rykoszet

0

@martin3131 spokojnie może Messi zacznie w końcu biegać :p

0

@David_Beckham kończy mu się kontrakt, możnaby było się zainteresować

0

Terrorysta terroryzuje biednego Acune

0

Ale nur kangurka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?