karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak swoją drogą dlaczego Niderlandy są Holandią na mundialu? ta nazwa nie stała się oficjalna?
0
@cris2706 a nie można po prostu położyć bramkarza i wturlac piłkę obok niego?
0
@AmigoBlancos co jest niby złego w darciu ryja w momencie gdy dana drużyna wygrywa awans do 1/4 MŚ?
2
@Kalipso xd znawca karnych widzę, ile już takich karnych było na siłę i leciały w kosmos albo w bramkarza
2
@don'T.R.I.P.e jak widać po krysztianu czy Zlatanie wysokie mniemanie i przerośnięte ego nie spowoduje upadku, jedyne opcji jakie mogłyby go zatrzymać to bardzo poważna kontuzja i potem jakieś odnowienia lub pójście w balet
nooo i oby nigdy do Realu nie trafił, bo będzie nas to bolało
3
@sevs to się nazywa odpowiedzialność
0
@BartqRKO zauważyłem to już podczas meczu, jak można sobie truchtać do obrony podczas kontrataku?
1
heh właśnie sie skleiłem, że w studio wypowiada się Marek Wasiluk w roli eksperta (i to całkiem mądrze) razem z nim zaczynałem grać w piłkę w Jagiellonii, to jest niepojęte jak dużo daje otoczenie, chłopak za małolata był wolny, słaby technicznie jestem w stanie pokusić się o stwierdzenie, że był jednym z najsłabszych z naszego rocznika ale jego ojciec był w zarządzie i trener na niego stawiał ciągle i tak się trzymał w tym klubie aż Jaga doszła do ekstraklasy (od 4 ligi!) poźniej zdobył nawet mistrza Polski ze Śląskiem, zabawne, serio było parę dobrych kotów wtedy w drużynie, którym bym dużo większą karierę wróżył, no ale jak w wieku kilkunastu lat już się leci z chlaniem to ciężko zostać dobrym piłkarzem w tym kraju
1
Oby Pedriczku tak było właśnie :))
0
Mepape rozumie po polsku? Bo po angielsku pewnie nie żabojad jeden :p
0
Mógł oddać tego karnego
0
Gość nie ma psychy
0
Haha lewy xd dramat
3
No słaby ten mepape, ale w lepszym zespole gra i o
0
No i Cash nie zagra w 1/4 :((
0
@masa11 *jeden z najlepszych napastników/strzelców
1
Zabrali żiru bramę
1
@fart i zupełnie inna kadra i zamysł trenera
1
@Rewolucja123 cech wolicjonalnych nie można mu odmówić ale technicznie i w rozgrywaniu to toporny dość
5
@Encore mvp wybierany przez kibiców to całkowity bezsens:/
1
@fart kurde grałem w FA przez pół roku ale nie do końca kojarzę wszystkie zasady, przy Field Goalu piłka jest żywa w takim wypadku? jakby nikt nie dotknął to wtedy by tak nie było?
0
@cris2706 niestety po Copa America myślałem, że to jest ekipa, która powalczy o MŚ, ten turniej jednak pokazuje, że nic nie ugrają
1
@Don-Corleone Batistuta to był taki kot, jeden z moich ulubionych zawodników starej daty, "szkoda", że był taki lojalny wobec Fiorentiny, małe marzenie, żeby zagrał w barwach Blaugrana
13
zawsze jakiś Higuian musi się Messiemu trafić
0
I Messi musi z takimi plackami grac
1
@TheNekro94 przypadkowy rykoszet
0
@martin3131 spokojnie może Messi zacznie w końcu biegać :p
0
@David_Beckham kończy mu się kontrakt, możnaby było się zainteresować
0
Terrorysta terroryzuje biednego Acune
0
Ale nur kangurka