karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 no wyjąć Leo z tej ekipy to będzie poziom Urugwaju, Kolumbii
1
@PatrychoO kolejny słabiutki jego mecz
1
karakan style :)
0
Messi na wyjebce gra
4
@Kazragore wątpię, że przy jakiejkolwiek innej partii istniało by takie rozdawnictwo plus romans z kościołem czyli dwie najgorsze rzeczy z lewej i prawej strony
0
@Emhyr no właśnie niestety ten Pedri znowu będzie zajechany :((
0
@LS nie widzisz różnicy miedzy słowami "musieć" i "chcieć"? swoją drogą świetne porównanie xd nie myślałeś o karierze jakiegoś pisarza? może byś został męską Blanką Lipińską
0
@FabianMrozek no cóż ogólnie wiara jest przeznaczona dla ludzi, którzy nie mają argumentów :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 no w Polsce dostaniesz 14 15 emeryturkę więc nic tylko się starzeć ;]
2
@LS "skuteczną obronę" xddd Argentyna jakby musiała to by 5 wrzuciła
0
Ale ładnie poklepali przy pierwszej bramce
9
@Comentateiro Ronaldo 46 lat a dalej się jakoś trzyma, szacun
0
@esem91 tak swoją droga jest przepisowa grubość linii?
0
@A4ron to są te detale
0
@KibicBarcy123 chyba to się nie odmienia
0
@zadafcb tak tak coś poebaem
0
Maroko z pierwszego? Chorwacja z Portugalią? Pasuje
0
O gurwa właśnie był listonosz:o też dostaliście polecony z odebraniem obywatelstwa? Panie dudu to żarty tylko takie były ://
0
@TheNekro94 i tego wam (również sobie) życzę, dostojni panowie
0
@AmigoBlancos xd haha Barcelona nieraz ma wielki problem z autobusami i nie może wcisnąć jakieś Majorce czy Getafe a ten wyskakuje ze słabiutkim Meksykiem bez siły rażenia
0
@Transu96 najman to debil nieznający się na niczym ale zabierający głos odnośnie wszystkiego, dlatego jego opinia mnie wcale nie dziwi
0
@Xavi6:) ale nie byłbyś kibicem czego? piłki nożnej czy repki Polski? bo 20lat temu to nasze orzełki też się nie popisały
1
@Emhyr fajne zdjęcie, za pół sezony mogliby śmigać razem po CN :)
0
@Faro i jak tam? dużo ta Polska nakreowała? xd
0
@bartas97 no dlatego Ci współczuję :)
0
@bartas97 to musisz mieć ciężko oglądając nurkocjusza czy krysztianu :(
0
@Aragorn33 a to pierwszy raz gwiżdzą karnego gdy został oddany strzał albo zawodnik traci kontrolę nad piłką i nawet bez kontaktu nie miałby szans do niej dojść
1
@wasacz xdd porównywanie piłki do wojny, patrzę odklejki już grube wjeżdzają
4
@Nhyz a czego się spodziewałes po polaczko-madryciaku :D
0
@Pawlak1992 w finale Argentyna, znowu teraz już wiadomo jak z nimi grać, myślę 2-1 dla husarii