0

@macio_944 no wyjąć Leo z tej ekipy to będzie poziom Urugwaju, Kolumbii

1

@PatrychoO kolejny słabiutki jego mecz

1

karakan style :)

0

Messi na wyjebce gra

4

@Kazragore wątpię, że przy jakiejkolwiek innej partii istniało by takie rozdawnictwo plus romans z kościołem czyli dwie najgorsze rzeczy z lewej i prawej strony

0

@Emhyr no właśnie niestety ten Pedri znowu będzie zajechany :((

0

@LS nie widzisz różnicy miedzy słowami "musieć" i "chcieć"? swoją drogą świetne porównanie xd nie myślałeś o karierze jakiegoś pisarza? może byś został męską Blanką Lipińską

0

@FabianMrozek no cóż ogólnie wiara jest przeznaczona dla ludzi, którzy nie mają argumentów :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 no w Polsce dostaniesz 14 15 emeryturkę więc nic tylko się starzeć ;]

2

@LS "skuteczną obronę" xddd Argentyna jakby musiała to by 5 wrzuciła

0

Ale ładnie poklepali przy pierwszej bramce

9

@Comentateiro Ronaldo 46 lat a dalej się jakoś trzyma, szacun

0

@esem91 tak swoją droga jest przepisowa grubość linii?

0

@A4ron to są te detale

0

@KibicBarcy123 chyba to się nie odmienia

0

@zadafcb tak tak coś poebaem

0

Maroko z pierwszego? Chorwacja z Portugalią? Pasuje

0

O gurwa właśnie był listonosz:o też dostaliście polecony z odebraniem obywatelstwa? Panie dudu to żarty tylko takie były ://

0

@TheNekro94 i tego wam (również sobie) życzę, dostojni panowie

0

@AmigoBlancos xd haha Barcelona nieraz ma wielki problem z autobusami i nie może wcisnąć jakieś Majorce czy Getafe a ten wyskakuje ze słabiutkim Meksykiem bez siły rażenia

0

@Transu96 najman to debil nieznający się na niczym ale zabierający głos odnośnie wszystkiego, dlatego jego opinia mnie wcale nie dziwi

0

@Xavi6:) ale nie byłbyś kibicem czego? piłki nożnej czy repki Polski? bo 20lat temu to nasze orzełki też się nie popisały

1

@Emhyr fajne zdjęcie, za pół sezony mogliby śmigać razem po CN :)

0

@Faro i jak tam? dużo ta Polska nakreowała? xd

0

@bartas97 no dlatego Ci współczuję :)

0

@bartas97 to musisz mieć ciężko oglądając nurkocjusza czy krysztianu :(

0

@Aragorn33 a to pierwszy raz gwiżdzą karnego gdy został oddany strzał albo zawodnik traci kontrolę nad piłką i nawet bez kontaktu nie miałby szans do niej dojść

1

@wasacz xdd porównywanie piłki do wojny, patrzę odklejki już grube wjeżdzają

4

@Nhyz a czego się spodziewałes po polaczko-madryciaku :D

0

@Pawlak1992 w finale Argentyna, znowu teraz już wiadomo jak z nimi grać, myślę 2-1 dla husarii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?