karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 no a ty mógłbyś wypadać :)
2
No padał co miał z tą ręką zrobić?
0
@ptrx no to pa tera
1
@usztafik ile by nie miał, wieczna pogarda
1
@PatrychoO nie no Pepe jeszcze jest
0
Coś tu Urugwaj wciśnie chyba że konterka na 2-0 zabije ten mecz
0
Ajajaj ale bliziutko
0
Co chłop połamał tam linie ojojoj
1
Szczał, defenzywa... esu skąd takich wieśniaków biorą
0
Ktoś wspominał o robionych zębach u Brazylijczyków, jakoś tak z tą reklama się kojarzy
1
To to joga bonito
0
@Messiah10 pewnie by więcej zrobili niż aktualna na boisku
0
@AmigoBlancos fakt jest, ale jesteś fanem brzydala nurkoniusa więc trzeba Cię cisnąć :))
6
@AmigoBlancos dlaczego usunąłes posta z wracającą Karmą?:))
0
Hle hle brzydal bez bramki :p
0
@AmigoBlancos a co w tym dziwnego niby?:D ciśnięcie brzydkich madryczokow for life :))
0
@masq nazario nie łapie się w tych klamrach czasowych, poza tym do niego nikt nie ma podjazdu
3
@klopx i jeszcze Borek mówi, że tak jest lepiej :D
2
@Faro gdyby nie bałwanek, Vini, Militao, Marquinhos, Silva i Richarlison nie byliby tacy źli :p
0
Co sądzicie o tym Richalisonie? Jak go zestawić z brazylijskimi 9tkami z ostatnich powiedzmy 10 lat
0
Lecą z kontra już pole karne praktycznie a typ zawrotke robi, co jest? Xd
1
co Carvahal poszedł i zostawił całą swoją stronę
5
Gavi co Ty zostawiasz madryczokowi, bier to i bij po bramie
1
Mogli chociaż ten sznurek urwać
1
Z tamponem w nosie śmiga?
0
Dobry meczyk :))
0
@pioz123 no sorry przy losowaniu grup wszyscy się podniecali, że wyjście z grupy mamy na lajcie, Meksyk na tym turnieju pokazuje, że jest najslabszą ekipą z Ameryki płd., Argentyna jest nijaka, Arabia błysnęła przez kilka minut z Argentyną, mecz między nimi a meksykańcami to będzie zapewne jakaś profanacja piłki nożnej
1
@pioz123 mamy niełatwą grupę xddddd
0
@Bartula no właśnie słaba Argentyna wygrała 2-0 z mizernym Meksykiem a ten z kolei cisnął Polskę, także zobaczymy co nasze orły pokażą w środę
0
Ale ta Argentyna jest mizerna, nasza grupa jest chyba najsłabsza