karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
giga chadi wchodzi, bronimy tego!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
pięknie Balde jeździ z plackami
0
ile kartek ma Xavi w tym sezonie? xd
0
Komentarz usunięty
0
@Kuba_1 co mu za różnica, trzeba cisnąć frajerów
1
@budel17 nie, mój stary ogląda u siebie :) ale dzięki, że o niego pytasz
5
ale wydarłem ryja, aż kot spierdolił z pokoju
0
jakby ktoś miał filmik z pierwszej kartki lewego to pliska wrzućcie
0
Pique już poszedl besztać sędziów
1
Szkoda, że Pedri bez formy :( przydałby sie
0
jakby de Jong przy tym wejściu upadł i zaczął płakać to powinna być żółta
0
w 11stu byłbym przekonany, że to wygramy, teraz to moooże remis uda się jakoś ugrać :/
0
@Roobo nigdy coś takiego nie jest karane żółtą kartą chyba, że przy wyprowadzeniu niebezpiecznej kontry
3
no dawaj Chomik dawno kartki za pyskowanie nie dostałeś xd
0
@KrychaFCB za co była pierwsza kartka
0
za co była pierwsza żółta bo nie widziałem
2
staranował Alonso, nic nie było przecież
0
@Zoker niby fajnie ale nie widać bramki :D
0
@czółkovsky jednak lipa z tymi balkonami jak nie widać bramki jednej :P
0
@MESSIah16 ja to bym jeszcze in vitro zakazał dla zwiększenia dzietności :)
1
kto przegrał meeeeeecz?!! :P
1
ta brewka Carlo :D
0
kamawinga wygląda jak jakieś zwierzę... hmm może ptak jest taki? macie jakies propozycje?
0
@kamilop chwile wcześniej jeszcze kopnął w aut :D
0
@Piorun ja włączyłem na razie jest git
1
@Adran360 francuski komentator jest przewujem :)) lubię sobie tam odpalić chociaż nic nie rozumiem
0
@Toretto z jednej strony Eintracht-Napoli czy Club Brugge-Benfica a z drugiej Barca-Manchester :D matrix się wykoleił
3
Może jakaś zazdrość przemawia przeze mnie ale jak widzę te niektóre pary to nie czuje, że to LM
2
@Lionel_Messi10 w kolorze medalu widzę już zrobili :))