0

giga chadi wchodzi, bronimy tego!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

pięknie Balde jeździ z plackami

0

ile kartek ma Xavi w tym sezonie? xd

0

Komentarz usunięty

0

@Kuba_1 co mu za różnica, trzeba cisnąć frajerów

1

@budel17 nie, mój stary ogląda u siebie :) ale dzięki, że o niego pytasz

5

ale wydarłem ryja, aż kot spierdolił z pokoju

0

jakby ktoś miał filmik z pierwszej kartki lewego to pliska wrzućcie

0

Pique już poszedl besztać sędziów

1

Szkoda, że Pedri bez formy :( przydałby sie

0

jakby de Jong przy tym wejściu upadł i zaczął płakać to powinna być żółta

0

w 11stu byłbym przekonany, że to wygramy, teraz to moooże remis uda się jakoś ugrać :/

0

@Roobo nigdy coś takiego nie jest karane żółtą kartą chyba, że przy wyprowadzeniu niebezpiecznej kontry

3

no dawaj Chomik dawno kartki za pyskowanie nie dostałeś xd

0

@KrychaFCB za co była pierwsza kartka

0

za co była pierwsza żółta bo nie widziałem

2

staranował Alonso, nic nie było przecież

0

@Zoker niby fajnie ale nie widać bramki :D

0

@czółkovsky jednak lipa z tymi balkonami jak nie widać bramki jednej :P

0

@MESSIah16 ja to bym jeszcze in vitro zakazał dla zwiększenia dzietności :)

1

kto przegrał meeeeeecz?!! :P

1

ta brewka Carlo :D

0

kamawinga wygląda jak jakieś zwierzę... hmm może ptak jest taki? macie jakies propozycje?

0

@kamilop chwile wcześniej jeszcze kopnął w aut :D

0

@Piorun ja włączyłem na razie jest git

1

@Adran360 francuski komentator jest przewujem :)) lubię sobie tam odpalić chociaż nic nie rozumiem

0

@Toretto z jednej strony Eintracht-Napoli czy Club Brugge-Benfica a z drugiej Barca-Manchester :D matrix się wykoleił

3

Może jakaś zazdrość przemawia przeze mnie ale jak widzę te niektóre pary to nie czuje, że to LM

2

@Lionel_Messi10 w kolorze medalu widzę już zrobili :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?