0

Ma ktoś filmik z tego nieznanego gola?

0

@Peszko07 a tu zagrywa piłkarz Ekwadoru? A nie bramkarz?

1

@Dwight_Schrute ale mówimy o tym pierwszym golu? Pokaż stop klatkę, w którym momencie był spalony

0

@Encore to nie jest moment podanie tutaj bramkarz wybija

0

@zadafcb pokaz top klatkę

0

Ej a to nie jest tak że jak bramkarz jest przed zawodnikami to wtedy nie liczą się obrońcy?

0

Hahahahahah xd komedia

1

@kubix05 1938 zdecydowanie

0

Kszawi out, Rafa in

0

@BulaKG no przecież ma być ten budwaiser zero

2

@DaPidejpi sprytny trol ;>

1

@fcbarcafan19 a to gdziekolwiek indziej leja krafty? Na CN z tego co pamiętam była jakaś Estrella w plastiku

0

@siuuu jak ktoś umie napisać apkę to na pewno nie szuka zarobku w internecie :) podejrzewam, że ludzie liczą na łatwe pieniążki z jakiegoś klikania w reklamy czy inne ankiety, byle zbyt mózgu nie przesilić

0

@Rewolucja123 takie same porównania były kszawiego do kumana :) tylko różny okres się wybiera, dajmy wszystkim skończyć sezon (albo chociaż rundę, bo 9 czy 13 meczów to nie jest wyznacznik) wtedy można rozliczać

2

@Dembouz1899 nie wiem jak to możliwe, że są kibice Barcelony, którzy również byli za drużynami prowadzonymi przez the special five, mam nadzieję, że będzie się kompromitował z każdym kolejnym klubem do końca życia

0

@Harnas2 no właśnie tamta nie była piękna (bo nie było w niej zawodników z Barcelony) ale wciąż bardzo mocna między innymi przez nazwiska które podałeś, tak czy inaczej myślę, że wielkiej niespodzianki nie będzie i tulipany zameldują się max w 1/4

0

@ptrx jaaaak wy możecie Argentynie jakiejś z drugiego końca świata kibicować albo espanii hatfu, co z was za patrioci, tylko bigos i harnasie! Ave Wielka Polsko
PS Niemcy też są super xddd

0

Franiu ochłoń, piękna Holandia Kluiverta, Bergkampa i Davidsa nic nie wygrała, Wy to możecie w 1/4 gdzieś powalczyć

1

@Pawlak1992 tylko wielki gigachad polaczek z 4pakiem harnasia pod pachą może uważać, że to obciach

1

@Criss18Barca a jak byłeś młodzieżą to jakich słów używałeś krasomówco :))

0

@IronSanHybrid słowo roku może być dwoma słowami? E?
Z tego wszystkiego tylko rel nic mi nie mówi

10

Szkoda, że nie 5-8 lat wcześniej :(

3

@kynio302 ryj Vinicjusza wkurza nawet w kreskówkach

0

Właśnie jakby zachlał to by nic nie było :p kiedyś byłem na wakacjach z dziewczyną w Egipcie, nie piłem przez tydzień i też jakaś zemsta Faraona dopadła :o Europejczyk w krajach azjatyckich/afrykańskich musi pić, żeby zalać dzikie robale :p

0

Mega żal tego Davidsa, to był taki kot, zostałby chociaż jeden sezon dłużej i być może bysmy oglądali takie trio w środku Ronaldinho-Davids-Deco :O

0

@Sulimo jeśli jesteś maćkiem 25lat co myśli, że się dorobi hajsu na hazardzie to owszem, ale jeśli masz w ##uj siana i robisz to for fun (kasyno np) to jaka to głupota, zwykłe nazwijmy to hobby

0

0

@Gosciuu robotyka, automatyka, bioinżynieria

0

@MESSIah16 teraz jak nie ma Robercika to pewnie mało jest fanów tej drużyny
w mojej hierarchii Real >>>>>>>>>>>>>>>>>> Chelsea >> Bayern

1

@AmigoBlancos wszystko to szmatławce, z tym, że Marca jest ogólnie hiszpańska a nie jak inne regionalna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?