karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe jakby wyglądały reprezentacje Anglii, Francji i Niemiec gdyby zostawić tylko rodowitych mieszkańców bez żadnych zagranicznych domieszek
0
@BulaKG śliczna xD
1
@cris2706 co ciekawe te trzy repki mają masę zawodników z korzeniami afrykańskimi, nasza też wyglądała całkiem nieźle za Olisadebe :P
2
@Allbi to bardziej jak B wyglądało z takim wypuszczeniem nóg do przodu albo wieloskok :P
1
wyglądało jakby po prostu sobie ośmieszał Japończyka tym biegiem
0
@Zoker L4 nie aleeee zwolnienie z lekcji od mamy to już inna sprawa
0
Gdzie można znaleźć takie statystyki jak przebiegnięty dystans w danym meczu?
0
Henry mógłby wrócić jeszcze, no bo jak to tak
0
@Tasde zatrzymywany czas w doliczonym byłby spoko opcją
1
Donatello jaki miss :)
0
Australia na siłę chce rozgrywać od bramki a potem i tak laga :p nasi chociaż się nie łudzili i Wojtuś walił z laczka od razu
1
Żiru zabrał bramkę Dembelele, mógł przepuścić między nogami
4
Człowiek po meczu Polski ogląda kolejny meczyk i w szoku, że da się podawać i biegać z piłką do przodu
0
@DonAndresFCB w tym drugim spalonym to chyba nanometry się liczyły
0
@Aragorn33 *mamy więcej punktów
0
@pt9 co jest złego w bieganiu w lesie? Jednak kondycję też wypada mieć jako piłkarz
0
U Czesia tam pod koszula chyba trzecia broda się chowa
0
Ja bym za takie łapy na barkach gwizdał karne, strasznie to wku... jak nie możesz się wybić bo ktoś cię trzyma
0
Lel jaki drewniany Raul
0
@michal26 no przecież Argentyne walimy na łeb i mamy już 4
1
Polacy rzeźnicy jak w b klasie
0
Tak z ciekawości czego oczekiwaliśmy ci, którzy narzekają, że gramy padlinę? :D a najlepsze jest to, że ten Meksyk jest mizerny
0
Hmmm nie działa transmisja na TVP Sport online?
1
@ranger3120 do wygrania 9zl?
1
@HighestInTheRoom ja od Batistuty :) tam była dobra ekipka
0
@Khajio aut bramkowy to rzut pośredni więc nie można strzelić bramki z tego zagrania, przynajmniej tak było, nie wiem czy coś się zmieniło
0
@PatrykBarca nieprawda to obraz stockowy, proszę o nie wprowadzenie ludzi w błąd :)
0
@Ironman ej serio, miałem link z twiterka i po 20min zniknął
0
Ma ktoś filmik z tego nieznanego gola?
0
@Peszko07 a tu zagrywa piłkarz Ekwadoru? A nie bramkarz?