0

ciekawe jakby wyglądały reprezentacje Anglii, Francji i Niemiec gdyby zostawić tylko rodowitych mieszkańców bez żadnych zagranicznych domieszek

0

@BulaKG śliczna xD

1

@cris2706 co ciekawe te trzy repki mają masę zawodników z korzeniami afrykańskimi, nasza też wyglądała całkiem nieźle za Olisadebe :P

2

@Allbi to bardziej jak B wyglądało z takim wypuszczeniem nóg do przodu albo wieloskok :P

1

wyglądało jakby po prostu sobie ośmieszał Japończyka tym biegiem

0

@Zoker L4 nie aleeee zwolnienie z lekcji od mamy to już inna sprawa

0

Gdzie można znaleźć takie statystyki jak przebiegnięty dystans w danym meczu?

0

Henry mógłby wrócić jeszcze, no bo jak to tak

0

@Tasde zatrzymywany czas w doliczonym byłby spoko opcją

1

Donatello jaki miss :)

0

Australia na siłę chce rozgrywać od bramki a potem i tak laga :p nasi chociaż się nie łudzili i Wojtuś walił z laczka od razu

1

Żiru zabrał bramkę Dembelele, mógł przepuścić między nogami

4

Człowiek po meczu Polski ogląda kolejny meczyk i w szoku, że da się podawać i biegać z piłką do przodu

0

@DonAndresFCB w tym drugim spalonym to chyba nanometry się liczyły

0

@Aragorn33 *mamy więcej punktów

0

@pt9 co jest złego w bieganiu w lesie? Jednak kondycję też wypada mieć jako piłkarz

0

U Czesia tam pod koszula chyba trzecia broda się chowa

0

Ja bym za takie łapy na barkach gwizdał karne, strasznie to wku... jak nie możesz się wybić bo ktoś cię trzyma

0

Lel jaki drewniany Raul

0

@michal26 no przecież Argentyne walimy na łeb i mamy już 4

1

Polacy rzeźnicy jak w b klasie

0

Tak z ciekawości czego oczekiwaliśmy ci, którzy narzekają, że gramy padlinę? :D a najlepsze jest to, że ten Meksyk jest mizerny

0

Hmmm nie działa transmisja na TVP Sport online?

1

@ranger3120 do wygrania 9zl?

1

@HighestInTheRoom ja od Batistuty :) tam była dobra ekipka

0

@Khajio aut bramkowy to rzut pośredni więc nie można strzelić bramki z tego zagrania, przynajmniej tak było, nie wiem czy coś się zmieniło

0

@PatrykBarca nieprawda to obraz stockowy, proszę o nie wprowadzenie ludzi w błąd :)

0

@Ironman ej serio, miałem link z twiterka i po 20min zniknął

0

Ma ktoś filmik z tego nieznanego gola?

0

@Peszko07 a tu zagrywa piłkarz Ekwadoru? A nie bramkarz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?