0

@Aragorn33 a to pierwszy raz gwiżdzą karnego gdy został oddany strzał albo zawodnik traci kontrolę nad piłką i nawet bez kontaktu nie miałby szans do niej dojść

1

@wasacz xdd porównywanie piłki do wojny, patrzę odklejki już grube wjeżdzają

4

@Nhyz a czego się spodziewałes po polaczko-madryciaku :D

0

@Pawlak1992 w finale Argentyna, znowu teraz już wiadomo jak z nimi grać, myślę 2-1 dla husarii

1

Oglądam sobie powtórke Meksyku, uuuu ale farta Polska miała, że tam się nie skończyło 3,4-0

0

@budel17 ten Krycha co odpuścił całkowicie swojego zawodnika przy 1-0?

0

@wasacz no beka fchui xd ja byłem za Argentyną ale miło, że Polska awansowała, szkoda tylko, że teraz będzie gwałt z Francją, tak czy inaczej druga ekipa z tej nędznej grupy było wiadomo, że po 1/8 jedzie do domu

0

@FabianMrozek serio? :Ooo no shit Sherlock

0

Dobra skąd to zwątpienie, mieliśmy pokonać Argentynę no nie wyszło, zabrakło szczęścia ale Francję to już robimy na miękko

0

Ojej jak dobrze być Argentyńczykiem :))

0

Typ nawet piłki nie umie przyjąć xd wędka w pierwszej połowie powinna być

0

Acuna to placek jakiś

0

@tristan87 no właśnie ja trochę będę, taki syndrom sztokholmski

1

Chyba trzeba La bambe odpuścić na dziś, 2137 postów o tym samym, ewentualnie admini mogliby podzielić ją na dwa niezależne wątki LR PL i LR ARG :D

0

@Xpert77 no właśnie przestańcie go karmić i zacznijcie ignorować, tak się ubija trole

1

@IronSanHybrid sanki w szatni pewnie potem były i oczywiście bez żółtej

0

@MesQueUnClub96 wobec czego? Perfidny nur, chłop mu rękę położył na barku a ten pada jakby od tlenu go odcięli

0

Komentarz usunięty

0

@KrwawiaceoczyVEB perspektywa

0

ale kryminał w obronie irańskiej

1

Dest asysta z baniaczka

1

@Kamilos84 kto to?

1

@Medium Eto'o wizjoner

0

@Piorun strzela się tak żeby była w sieci :shrug: jakby nie trafił to by było "a czego tak drobnil zamiast wziąć normalny rozbieg"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rewolucja123 no ciężko żeby Messi jeszcze w obronie harował, wystarczy, że zawsze dwoił się i troił z przodu

5

@michal26 Michał wstawaj...

0

@Hubsao jakim cudem tam wyszedł kurs 57k?

0

@Krzysztof1987 no i gratuluję możesz w nim dalej mieszkać :)

0

Kto się zakłada że krysztianu mvp?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?