karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 a to pierwszy raz gwiżdzą karnego gdy został oddany strzał albo zawodnik traci kontrolę nad piłką i nawet bez kontaktu nie miałby szans do niej dojść
1
@wasacz xdd porównywanie piłki do wojny, patrzę odklejki już grube wjeżdzają
4
@Nhyz a czego się spodziewałes po polaczko-madryciaku :D
0
@Pawlak1992 w finale Argentyna, znowu teraz już wiadomo jak z nimi grać, myślę 2-1 dla husarii
1
Oglądam sobie powtórke Meksyku, uuuu ale farta Polska miała, że tam się nie skończyło 3,4-0
0
@budel17 ten Krycha co odpuścił całkowicie swojego zawodnika przy 1-0?
0
@wasacz no beka fchui xd ja byłem za Argentyną ale miło, że Polska awansowała, szkoda tylko, że teraz będzie gwałt z Francją, tak czy inaczej druga ekipa z tej nędznej grupy było wiadomo, że po 1/8 jedzie do domu
0
@FabianMrozek serio? :Ooo no shit Sherlock
0
Dobra skąd to zwątpienie, mieliśmy pokonać Argentynę no nie wyszło, zabrakło szczęścia ale Francję to już robimy na miękko
0
Ojej jak dobrze być Argentyńczykiem :))
0
Typ nawet piłki nie umie przyjąć xd wędka w pierwszej połowie powinna być
0
Acuna to placek jakiś
0
@tristan87 no właśnie ja trochę będę, taki syndrom sztokholmski
1
Chyba trzeba La bambe odpuścić na dziś, 2137 postów o tym samym, ewentualnie admini mogliby podzielić ją na dwa niezależne wątki LR PL i LR ARG :D
0
@Xpert77 no właśnie przestańcie go karmić i zacznijcie ignorować, tak się ubija trole
1
@IronSanHybrid sanki w szatni pewnie potem były i oczywiście bez żółtej
0
@MesQueUnClub96 wobec czego? Perfidny nur, chłop mu rękę położył na barku a ten pada jakby od tlenu go odcięli
0
Komentarz usunięty
0
@KrwawiaceoczyVEB perspektywa
0
ale kryminał w obronie irańskiej
1
Dest asysta z baniaczka
1
@Kamilos84 kto to?
1
@Medium Eto'o wizjoner
0
@Piorun strzela się tak żeby była w sieci :shrug: jakby nie trafił to by było "a czego tak drobnil zamiast wziąć normalny rozbieg"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rewolucja123 no ciężko żeby Messi jeszcze w obronie harował, wystarczy, że zawsze dwoił się i troił z przodu
5
@michal26 Michał wstawaj...
0
@Hubsao jakim cudem tam wyszedł kurs 57k?
0
@Krzysztof1987 no i gratuluję możesz w nim dalej mieszkać :)
0
Kto się zakłada że krysztianu mvp?