1

@pt9 dobra zostawcie, z upośledzonych nie można się śmiać

13

Brawka dla Modrica, szacunek co chłop jeszcze lata w tym wieku

1

@PatrychoO na razie to chłopa nie ma na boisku

5

@Nazio87 ona już dawno jest zamknięta

0

@draxidox czekajo na dogryfke

2

@Roobo dobra dobra Boateng nie tłumacz się

0

Dybalek? Ooo ciekawe

1

Kocik!!! Hle hle czlapanko

1

@tbas 11 ma przecież

1

@Lionel_Messi10 kurde co tak słabo było w RPA jak to jedne z najlepszych jego lat

0

Paredes to na piksie chyba

0

Niepotrzebnie tam odgrywał do Messiczka, było lutować

0

Nooo kur... dlaczego tego nie zagrał

0

@FCB24 ja się nie zachwycam jego gra w tym meczu, tylko cieszę się, że w końcu nie musi sam wygrywać meczów

0

@Transu96 pięknego holendra się pogoni, niech Eric gra na defensywnym

2

@LukaszFan a jak obrońca minie się z piłką i staje na drodze przeciwnika z rozstawionymi nogami to co jest? Tu żadnych kontrowersji nie ma

0

@Borry ja zawsze od razu gadam z koleżanką sędziną przy takich akcjach i mówi, że idealne zachowanie sędziego, że jeszcze wyczekał za nim pokazał na wapno

1

Zawsze lubiłem tango argentyńskie wolno, wolno, szybko-szybko, piękny taniec

1

@cris2706 i last densik z Lewym

0

Ajajaj ale bliziutko

2

Słyszycie to? Tak tak to pękające dupska :))

0

Messi asysta xd

0

Hahahaha tak jest!!

0

@an_di no, nie rozumiesz

0

@Rust_Cohle co jest złego z lekkich karnych?

0

Ale zaeeeeebał, vamos

0

Jezu Jezu oby Messiczkowi nic nie było

0

@Kaamilos87 minus? Gość pilki przyjąć nie potrafi

0

@HighestInTheRoom baby są gupie :p pewnie się nudzi i lubi sobie popisać, nie widzę innego rozwiązania, też kiedyś tak miałem, że lubiłem popisać z dziewczynami ale spotykać się już nie bardzo, szkoda mi było czasu

0

@tristan87 o Georgina ładnie tu jakoś wygląda, naturalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?