karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 dobra zostawcie, z upośledzonych nie można się śmiać
13
Brawka dla Modrica, szacunek co chłop jeszcze lata w tym wieku
1
@PatrychoO na razie to chłopa nie ma na boisku
5
@Nazio87 ona już dawno jest zamknięta
0
@draxidox czekajo na dogryfke
2
@Roobo dobra dobra Boateng nie tłumacz się
0
Dybalek? Ooo ciekawe
1
Kocik!!! Hle hle czlapanko
1
@tbas 11 ma przecież
1
@Lionel_Messi10 kurde co tak słabo było w RPA jak to jedne z najlepszych jego lat
0
Paredes to na piksie chyba
0
Niepotrzebnie tam odgrywał do Messiczka, było lutować
0
Nooo kur... dlaczego tego nie zagrał
0
@FCB24 ja się nie zachwycam jego gra w tym meczu, tylko cieszę się, że w końcu nie musi sam wygrywać meczów
0
@Transu96 pięknego holendra się pogoni, niech Eric gra na defensywnym
2
@LukaszFan a jak obrońca minie się z piłką i staje na drodze przeciwnika z rozstawionymi nogami to co jest? Tu żadnych kontrowersji nie ma
0
@Borry ja zawsze od razu gadam z koleżanką sędziną przy takich akcjach i mówi, że idealne zachowanie sędziego, że jeszcze wyczekał za nim pokazał na wapno
1
Zawsze lubiłem tango argentyńskie wolno, wolno, szybko-szybko, piękny taniec
1
@cris2706 i last densik z Lewym
0
Ajajaj ale bliziutko
2
Słyszycie to? Tak tak to pękające dupska :))
0
Messi asysta xd
0
Hahahaha tak jest!!
0
@an_di no, nie rozumiesz
0
@Rust_Cohle co jest złego z lekkich karnych?
0
Ale zaeeeeebał, vamos
0
Jezu Jezu oby Messiczkowi nic nie było
0
@Kaamilos87 minus? Gość pilki przyjąć nie potrafi
0
@HighestInTheRoom baby są gupie :p pewnie się nudzi i lubi sobie popisać, nie widzę innego rozwiązania, też kiedyś tak miałem, że lubiłem popisać z dziewczynami ale spotykać się już nie bardzo, szkoda mi było czasu
0
@tristan87 o Georgina ładnie tu jakoś wygląda, naturalnie