karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 nie oceniam tylko stwierdzam fakty :) jak jest sama Antonelka wie tylko
0
@PatrychoO ale byli ze sobą dopiero jak już hajsik się zgadzał :P
0
@Kessie dzięki za czujność :p
2
dobra ktoś musi być pierwszy... Święta Święta i po Świętach :)
0
@draxidox ja to w każdej możliwej kieszeni spodni i kurtki... worki na psią kupę :))
2
@kubix05 lo matko miałem to, tylko chyba jakaś deluxe wersję bo więcej wagoników
3
Ehh ehh oczywiście wybiórcze życzenia
Wesołego długiego weekendu moi drodzy ateiści:**
6
@michal26 jezusku jak ja bym chciał się cofnąć do tego 2005 i przeżyć jego karierę jeszcze raz...
kolejnym skokiem w przeszłość była by podróż do domu ojca Bartomeu i podrzucenie mu paczki kondonów
0
@Kapitan hawk ale, że madryciokom też? :/
1
@Bulbazaur17 a ja tam właśnie bulbazaura lubiłem bardziej :)
3
nie powiem, że lepiej wyglądam od was ale tak jest ¯\_(ツ)_/¯
2
@MesQueUnClub_87 no bo jest xd dlatego z chęcią tego używam :))
8
Jakie jest w ogóle oficjalne tłumaczenie tego gestu przez La ligę?
Np. Alba nigdy nie dostał nic za strzelanie palcami a to jest gest w stylu "eebać was"
0
Gdzie losowanko pucharu?
0
Hle hle bardzo miło mi na serduszku, że od samego początku istnienia tego typa wyczuwałem kim jest, pamiętam jak ludzie pisali o jakimś stanowskim, nie mialem pojęcia kim jest, ale jak już tu powstał jakiś kult tej persony (może dlatego, że to kibic Barcelony) to postanowiłem to sprawdzić, kilka filmików, parę wpisów i od razu widać, że to gwiazdorek, gbur, hipokryta, dobrze, że raczej już niewielu zostało mu fanów
0
Ciekawe co sam Messi myśli, chyba by mógł przyjść jak Alves grać za gorsze, więc albo jest głodny tytułów a widzi, że z tą Barca to zbyt wiele nie ugra albo głodny petrodolarków
0
@LukaszFan w sumie żeby jeden lajk pod zdjęciem Messiego na IG kosztował 1euro go by można było zebrać niezłą sumkę
0
@tristan87 co on w Rosario mieszka w bloku?
0
@Zoker dlaczego nie można ponarzekać na poszczególnych zawodników? co jeśli jest wiernym kibicem i od 48 lat ogląda każdy mecz? chorągiewki i kibice sukcesu właśnie oglądaj drużynę tylko jak jej się wiedzie
0
@derlysy1979 wzrost się zgadza
1
@Transu96 kurde słabe mięśnie czworogłowe :/
1
@PatrychoO gdyby podmienić Messiego za Lewego to 3-3 i karne a tam Wojtuś robi swoje
0
nie było mnie cały dzień w internetach, o co chodzi z tym jajkiem?
2
@kynio302 a obok w garażu wszystkie piłki za hattricki i statuetki MOTM i wkur...ony Thiago bo nie ma gdzie roweru trzymać
0
@arasz1819 i to że Messi nie strzelił karnego w 3 meczu grupowym
1
"my, Argentyńczycy" awww to o nas :))
1
Jakby komuś mało było Messiczka to profil Barcy fajny filmik wrzucił
https://fb.watch/hvHMcxvKIl/
1
@Kinginiesta Raczej Leo mógł przekreślić premię za wyjście z grupy :P
5
hłe hłe czyli Argentyna jednak drogą Hiszpanii, przegrać pierwszy mecz by potem wznieść puchar :)
1
@Barca_bwo nie wiem czy to akurat z tego się wzięło ale w kreskówkach był taki motyw, że ktoś wychodził na scenę i odstawiał ujowe przedstawienie to go zza kurtyny sciągał ktoś wędką właśnie :)