0

@Kuba_1 nie oceniam tylko stwierdzam fakty :) jak jest sama Antonelka wie tylko

0

@PatrychoO ale byli ze sobą dopiero jak już hajsik się zgadzał :P

0

@Kessie dzięki za czujność :p

2

dobra ktoś musi być pierwszy... Święta Święta i po Świętach :)

0

@draxidox ja to w każdej możliwej kieszeni spodni i kurtki... worki na psią kupę :))

2

@kubix05 lo matko miałem to, tylko chyba jakaś deluxe wersję bo więcej wagoników

3

Ehh ehh oczywiście wybiórcze życzenia
Wesołego długiego weekendu moi drodzy ateiści:**

6

@michal26 jezusku jak ja bym chciał się cofnąć do tego 2005 i przeżyć jego karierę jeszcze raz...
kolejnym skokiem w przeszłość była by podróż do domu ojca Bartomeu i podrzucenie mu paczki kondonów

0

@Kapitan hawk ale, że madryciokom też? :/

1

@Bulbazaur17 a ja tam właśnie bulbazaura lubiłem bardziej :)

3

nie powiem, że lepiej wyglądam od was ale tak jest ¯\_(ツ)_/¯

2

@MesQueUnClub_87 no bo jest xd dlatego z chęcią tego używam :))

8

Jakie jest w ogóle oficjalne tłumaczenie tego gestu przez La ligę?
Np. Alba nigdy nie dostał nic za strzelanie palcami a to jest gest w stylu "eebać was"

0

Gdzie losowanko pucharu?

0

Hle hle bardzo miło mi na serduszku, że od samego początku istnienia tego typa wyczuwałem kim jest, pamiętam jak ludzie pisali o jakimś stanowskim, nie mialem pojęcia kim jest, ale jak już tu powstał jakiś kult tej persony (może dlatego, że to kibic Barcelony) to postanowiłem to sprawdzić, kilka filmików, parę wpisów i od razu widać, że to gwiazdorek, gbur, hipokryta, dobrze, że raczej już niewielu zostało mu fanów

0

Ciekawe co sam Messi myśli, chyba by mógł przyjść jak Alves grać za gorsze, więc albo jest głodny tytułów a widzi, że z tą Barca to zbyt wiele nie ugra albo głodny petrodolarków

0

@LukaszFan w sumie żeby jeden lajk pod zdjęciem Messiego na IG kosztował 1euro go by można było zebrać niezłą sumkę

0

@tristan87 co on w Rosario mieszka w bloku?

0

@Zoker dlaczego nie można ponarzekać na poszczególnych zawodników? co jeśli jest wiernym kibicem i od 48 lat ogląda każdy mecz? chorągiewki i kibice sukcesu właśnie oglądaj drużynę tylko jak jej się wiedzie

0

@derlysy1979 wzrost się zgadza

1

@Transu96 kurde słabe mięśnie czworogłowe :/

1

@PatrychoO gdyby podmienić Messiego za Lewego to 3-3 i karne a tam Wojtuś robi swoje

0

nie było mnie cały dzień w internetach, o co chodzi z tym jajkiem?

2

@kynio302 a obok w garażu wszystkie piłki za hattricki i statuetki MOTM i wkur...ony Thiago bo nie ma gdzie roweru trzymać

0

@arasz1819 i to że Messi nie strzelił karnego w 3 meczu grupowym

1

"my, Argentyńczycy" awww to o nas :))

1

Jakby komuś mało było Messiczka to profil Barcy fajny filmik wrzucił
https://fb.watch/hvHMcxvKIl/

1

@Kinginiesta Raczej Leo mógł przekreślić premię za wyjście z grupy :P

5

hłe hłe czyli Argentyna jednak drogą Hiszpanii, przegrać pierwszy mecz by potem wznieść puchar :)

1

@Barca_bwo nie wiem czy to akurat z tego się wzięło ale w kreskówkach był taki motyw, że ktoś wychodził na scenę i odstawiał ujowe przedstawienie to go zza kurtyny sciągał ktoś wędką właśnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?