karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comentateiro fajna ciekawostka taka nie za mądra
0
@El dominatore no cóż nie lubię siłowni tak jak biegania, bezmyślne zajęcia, robię to tylko by wyglądać jak boski żigolo :))
0
@Bartula ja do Busiego mam największe pretensje za głupie straty spowodowane trzymaniem piłki zbyt długie i jego flegmatyczność, to zagranie było ryzykowne ale właśnie napędzające akcje i mi osobiście się podobało
0
@Salchent no brama od wszystkiego, ja tam rozpiętki na hantelkach lecę
0
@Lionel_Messi10 transfer kwestią godzin
0
@Salchent najgorsze jest to, że ja próbuję oszukać system i robię klatę we wtorek a i tak wszystkie ławki zawsze zajęte
0
z okazji blue monday trochę motywacji od największego Polaka w historii
0
Najlepszy zawodnik finału jest 3ligowcem :D
1
@Azi może taki, że dziś akurat wszyscy zagrali bardzo dobrze, tylko, że zazwyczaj jak drużyna jest apatyczna to nie dość, że nie potrafi przyspieszyć akcji i dać coś in plus w ataku to jeszcze często naraża drużynę głupimi stratami, Real dziś nie byłby zagrożeniem nawet dla Legii, ogólnie wielki piłkarz ale czas już ze sceny zejść
0
@Emhyr nie ma nic piękniejszego niż klepanie bezradnych baranków przy takim wyniku, szkoda, że to nie było w Hiszpanii zapewne poszło by OLE z trybun
7
to miło, że Araujo myśli o Messim ;)
6
szkoda tej bramki na sam koniec, o ile dobrze pamiętam Real od ponad 20 lat wygrał RAZ z Barcą różnicą 3 goli i to w meczu o pietruszkę, w jak dobrej formie by nie byli a my w kryzysie to i tak nie potrafia nas upokorzyć, za to w drugą stronę dzieje się to dość regularnie :)
1
@Bartula o czym Ty mówisz, dobre napędzenie akcji akurat
1
Ehhh taka kontra mogła znowu być, Busi baranie
0
Lewy chyba na juliańskim sylwestrze pojadl i teraz brzuszek boli
0
A już chciałem pisać, że coś to podejrzenie dobrze wygląda :p
0
@ViscaelBarca2007 tutaj gwiazdza jak wieje
2
A ten dalej butow nie nauczył się wiązać, będzie się miala z nim ta hiszpańska księżniczka
2
Gavi jest piękny oby został królem Hiszpanii;))
2
Znowu jak z atleti gramy przyzwoite 20min
0
Balde na strzelecki od poniedziałku
0
Balde to seta jest :/
1
@El dominatore najgorsze: przyjście
Najlepsze: wyjście
0
@Hosh to akurat tanie rzeczy są
2
Nie mogę oglądać, czy graliśmy całkiem dobrze a kszawi zrobił zmianki i cyk 1-1?
0
@Striker dziena, pozdrawiam z psem i kotem
0
Dlaczego gra Busi?
4
Bez żółtka za to?!!
0
Ależ dwa razy piłeczka na Gaviczka poszła ajaj szkoda, że to nie Lewy myślę że zrobiłby więcej pożytku z tego
1
@david89 o Iza, piękna dziewczyna
@reloaded 95 rocznik to niezły milf, chyba że jesteś 06