3

@Comentateiro fajna ciekawostka taka nie za mądra

0

@El dominatore no cóż nie lubię siłowni tak jak biegania, bezmyślne zajęcia, robię to tylko by wyglądać jak boski żigolo :))

0

@Bartula ja do Busiego mam największe pretensje za głupie straty spowodowane trzymaniem piłki zbyt długie i jego flegmatyczność, to zagranie było ryzykowne ale właśnie napędzające akcje i mi osobiście się podobało

0

@Salchent no brama od wszystkiego, ja tam rozpiętki na hantelkach lecę

0

@Lionel_Messi10 transfer kwestią godzin

0

@Salchent najgorsze jest to, że ja próbuję oszukać system i robię klatę we wtorek a i tak wszystkie ławki zawsze zajęte

0

z okazji blue monday trochę motywacji od największego Polaka w historii


0

Najlepszy zawodnik finału jest 3ligowcem :D

1

@Azi może taki, że dziś akurat wszyscy zagrali bardzo dobrze, tylko, że zazwyczaj jak drużyna jest apatyczna to nie dość, że nie potrafi przyspieszyć akcji i dać coś in plus w ataku to jeszcze często naraża drużynę głupimi stratami, Real dziś nie byłby zagrożeniem nawet dla Legii, ogólnie wielki piłkarz ale czas już ze sceny zejść

0

@Emhyr nie ma nic piękniejszego niż klepanie bezradnych baranków przy takim wyniku, szkoda, że to nie było w Hiszpanii zapewne poszło by OLE z trybun

7

to miło, że Araujo myśli o Messim ;)

6

szkoda tej bramki na sam koniec, o ile dobrze pamiętam Real od ponad 20 lat wygrał RAZ z Barcą różnicą 3 goli i to w meczu o pietruszkę, w jak dobrej formie by nie byli a my w kryzysie to i tak nie potrafia nas upokorzyć, za to w drugą stronę dzieje się to dość regularnie :)

1

@Bartula o czym Ty mówisz, dobre napędzenie akcji akurat

1

Ehhh taka kontra mogła znowu być, Busi baranie

0

Lewy chyba na juliańskim sylwestrze pojadl i teraz brzuszek boli

0

A już chciałem pisać, że coś to podejrzenie dobrze wygląda :p

0

@ViscaelBarca2007 tutaj gwiazdza jak wieje

2

A ten dalej butow nie nauczył się wiązać, będzie się miala z nim ta hiszpańska księżniczka

2

Gavi jest piękny oby został królem Hiszpanii;))

2

Znowu jak z atleti gramy przyzwoite 20min

0

Balde na strzelecki od poniedziałku

0

Balde to seta jest :/

1

@El dominatore najgorsze: przyjście
Najlepsze: wyjście

0

@Hosh to akurat tanie rzeczy są

2

Nie mogę oglądać, czy graliśmy całkiem dobrze a kszawi zrobił zmianki i cyk 1-1?

0

@Striker dziena, pozdrawiam z psem i kotem

0

Dlaczego gra Busi?

4

Bez żółtka za to?!!

0

Ależ dwa razy piłeczka na Gaviczka poszła ajaj szkoda, że to nie Lewy myślę że zrobiłby więcej pożytku z tego

1

@david89 o Iza, piękna dziewczyna
@reloaded 95 rocznik to niezły milf, chyba że jesteś 06

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?