6

Alonso już chce sabotować

1

Lewy ciśnienie na bramę

2

@Emhyr bo to kot, koty zawsze się przecisną jak głowa przejdzie :p

0

Ferralny ten Ferran

1

Rakitic nie szalej Mareczek dziś kolejny raz na zero z tyłu

0

@michal26 a Pablo nie był na meczu Barcy Ateltic?

1

Uuu Rapha tak się podniecił że chyba herb ucałował

0

No i taki jest ten chimeryczny Rapha, kopnie się w czoło a zaraz da asystkę ładną

1

uuu Kessie jak futsalista, ścianka podcinka

3

@require to już wolałbym rzeżączkę

2

@maroon i te łydki Messiego oesu jak one prowokują:|

0

@Pawel13sz halo halo apgrejd to był gdy zakładał ten trykot Riki Puć

0

Wg mnie ten meczu trochę przysłania rzeczywistość, przyznam, że oglądałem tylko drugą połowę i końcówkę pierwszej ale piłkarze Betisu mieli jakaś dziwną taktykę, byli mega rozrzuceni po boisku, wielkie dziury między formacjami, ani nie bronili się całym zespołem (tak robi 90% ekip z LL z Barcą) ani nie presowali na całym boisku a to nas zawsze najbardziej bolało i tak grają drużyny z topu, które się nas nie boją i wtedy wychodzą wszystkie mankamenty u Busiego, z Betisem miał dużo czasu i miejsca dodatkowo przy grze 4 pomocnikami zawsze jest ta jedna opcja więcej do zagrania niż zwykle, fakt faktem nawet nieźle wyglądał szybkościowo, boję się tylko, że już taki Manchester może go wyjaśnić :/ gość po prostu nie jest atletą, nie ma zadziorności w sobie, umie czasem wsadzić nogę i wyłuskać piłkę ale niestety jest zbyt wolny i energiczny (do tego dochodzą głupie straty, o których oczywiście wszyscy zapomnieli o jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz) byśmy mogli coś jeszcze zwojować w Europie

4

@partymaker Benfice myślę, że wszystko jedno ile udanych, hajs się zgadza

1

@Gosciuu to, że pis zły to wiadomo i nic tu się nie zmienia, tutaj miała wyjść konfederacja super dobra ale ups nie wyszło :D

7

Real gra w niedzielę z Mallorcą potem wyjazd na KMŚ, może to im trochę namiesza i uda się odskoczyć na większy dystans, oby :))

0

@Worny ujowe te fotki, na powtórce było widać, że rzeczywiście tam było parę metrów różnicy tylko, że de Jong zagrał piłkę stawiając ją bliżej linii bocznej, dlatego na tych klatkach tego nie widać (na powtórce kamera była od tyłu tam widać dokładnie) wg mnie lekka kontrowersja, ale nie na tyle by nie uznać gola

0

Real zaraz na KMŚ?

1

Uznajmy, że było 2-0 :)) całkiem niezły meczyk z nie takim kiepskim Betisem na wyjeździe

0

@ParlesCuyol5 przy tych wolnych przestrzeniach robiłby wiatr

0

@El dominatore myślałem, że napisałeś francuskiego:p

2

Ehhhh Kounde kolejny raz przysypia dziś

0

@TheNekro94 ale nie byli słusznie krytykowani? Grali mecz życia nie? :)

0

@clyde
Słusznie - bramka do pustaka
Słusznie - bramka z typu łatwo:)

0

Dwa największe drewna z bramką :D no i dobra do zmiany jeden i drugi

0

Ale miejsca zostawia Betis, szkoda że nie umiemy tego wykorzystać

0

Xavi to beton :((( 80minuta zaraz a on trzyma tego Lewego i Raphinie

0

Aaa Betis miał pretensje że Frankie zagrał piłkę z miejsca oddalonego o kilka metrów od miejsca faulu

8

muszę się francuskiego nauczyć, co tam typ odwala na transmisji, śpiewa jakieś piosenki xd swoją drogą ogladam na streamie bo canalplus ssieeeeee

0

@macio_944 żeby gość dojeżdżał fizycznie to jeszcze wiele by nam dał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?