karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oj tu się może czerwień skończyć w końcu
0
@Messibestplayerintheworld nie, piłka była najdalej
0
@Miszcz Textu FCB w jaki sposób?
1
Brawo Balde, a drewniaku z Brazylii siadaj na ławie
0
@Barca1166 ta gówno, więcej tego nie kupię, lepiej na strimsach po francusku oglądać
2
Noooo karny to jest
0
@Kgorecki2500 dobry vibe w macu xdd ile Ty masz lat 14?
0
@Medium jest pewien polityk co tak mlaska bez jedzenia a tłumy go uwielbiajoooo :D
2
@Matheu12 jaki zapis z konstytucji mówi, że nauczyciel nie może jedynki postawić?
0
@FCBurnley no tak bo na pewno jako klub generują zyski 600+ mln na sezon :D
12
Kurde to może z rejestracją Messiego się jeszcze uda?
0
@Pawel13sz mogli mu chociaż Ske dać zamiast Lki:p
1
@kynio302 ale jak można liczyć w przyszłość :p przecież równie dobrze możemy wysprzedać 3/4 zespołu i grać Ukraińcami na pół etatu
1
Hmmm swoją drogą pamiętam, że panował tu dość duży optymizm gdy przychodził Bellerin, gdyż w Arsenalu robił robotę i do tego wychowanek
4
@John_Doe Higuita Ameryka pld chyba słynie z piłkarskich świrów
0
Gruby knur nie pozwala na rejestrację Gaviego, bo w NASTEPNYM sezonie będziemy mieli 200mln deficytu? Dobrze rozumiem? Przyznam szczerze, że jakoś mocno się nie zagłębiałem w temacie
8
Pamięta tu ktoś Chilaverta? Chyba mój ulubiony bramkarz ever, świr i do tego strzelał masę bramek, strasznie żałowałem, że w 98 Paragwaj nie dowiózł remisu do końca z Francją, bo jestem pewny że w karnych żabojady by przegrały
3
@IronSanHybrid raz w media expercie jakimś zapytałem typiarki o odkurzacze pionowe i chciałem konkretny model, bo poczytałem w necie trochę i wiedziałem co mi potrzebne a ta mi zaczęła wciskać najdroższy model sypiąc debilnymi argumentami (proszę zobaczyć jakie ssanie xdd) i była taka pewna siebie w tym co mówi, ale jak mówiłem, że to nieprawda, bo tamten model ma lepsze/inne funkcje to taka skonsternowana "yyy aaa to trzeba sprawdzić" i jeszcze miała na imię Sandra, była blondynką i żuła gumę... Nie żebym kierował się stereotypami nooo aleee... ;)
1
@Muhitos sponsor a inwestor/właściciel to dwie różne sprawy, sponsorów mają wielu, i tak jak Barca są "własnością" socios
0
@Kgorecki2500 a czym się różni to, że jakaś chińska czy amerykańska firma/spółka wykłada hajs za który drużyna może sobie kupować zawodników od tego, że szejk wyjmuje drobniaki z sutanny?
0
@kuz miejsce na koszulce też sprzedaliśmy (a ile było kwiku) i jakoś żyjemy, za to Ty chyba żyjesz w jakiejś bańce, nie słyszałem żeby ktoś wyzywał Valencie albo Manchester utd że mają prywatnych inwestorów
0
@kiper09 może w La lidze są lepsi obrońcy :P
2
@draxidox jakiś fejk, kto normalny nagrywa wyjmowanie tv z samochodu i co on niby chciał zrobić? przecież przy takim trzymaniu i tak by ten karton jebnął o ziemie
1
faulu nie było, co nie zmienia faktu, że ten grzebiet zawsze tak kogoś trzyma i na bank będą z tego jeszcze karne...
0
@okiemtypera_lucaxx95 z taką grą to LE skończy się na united
0
@okiemtypera_lucaxx95 tylko real przy okazji jakąś LM wygra a u nas w Europie wpier...
1
Odgryzł mu kolano?
0
Lewy ten i jeszcze następny pauzuje?
8
i tak długo bez kontuzji pociągnął
0
@draxidox tak swoją drogą, jak się zabiera gdzieś dupeczkę to trochę słabe jest dać jej płacić