1

Oj tu się może czerwień skończyć w końcu

0

@Messibestplayerintheworld nie, piłka była najdalej

0

@Miszcz Textu FCB w jaki sposób?

1

Brawo Balde, a drewniaku z Brazylii siadaj na ławie

0

@Barca1166 ta gówno, więcej tego nie kupię, lepiej na strimsach po francusku oglądać

2

Noooo karny to jest

0

@Kgorecki2500 dobry vibe w macu xdd ile Ty masz lat 14?

0

@Medium jest pewien polityk co tak mlaska bez jedzenia a tłumy go uwielbiajoooo :D

2

@Matheu12 jaki zapis z konstytucji mówi, że nauczyciel nie może jedynki postawić?

0

@FCBurnley no tak bo na pewno jako klub generują zyski 600+ mln na sezon :D

12

Kurde to może z rejestracją Messiego się jeszcze uda?

0

@Pawel13sz mogli mu chociaż Ske dać zamiast Lki:p

1

@kynio302 ale jak można liczyć w przyszłość :p przecież równie dobrze możemy wysprzedać 3/4 zespołu i grać Ukraińcami na pół etatu

1

Hmmm swoją drogą pamiętam, że panował tu dość duży optymizm gdy przychodził Bellerin, gdyż w Arsenalu robił robotę i do tego wychowanek

4

@John_Doe Higuita Ameryka pld chyba słynie z piłkarskich świrów

0

Gruby knur nie pozwala na rejestrację Gaviego, bo w NASTEPNYM sezonie będziemy mieli 200mln deficytu? Dobrze rozumiem? Przyznam szczerze, że jakoś mocno się nie zagłębiałem w temacie

8

Pamięta tu ktoś Chilaverta? Chyba mój ulubiony bramkarz ever, świr i do tego strzelał masę bramek, strasznie żałowałem, że w 98 Paragwaj nie dowiózł remisu do końca z Francją, bo jestem pewny że w karnych żabojady by przegrały

3

@IronSanHybrid raz w media expercie jakimś zapytałem typiarki o odkurzacze pionowe i chciałem konkretny model, bo poczytałem w necie trochę i wiedziałem co mi potrzebne a ta mi zaczęła wciskać najdroższy model sypiąc debilnymi argumentami (proszę zobaczyć jakie ssanie xdd) i była taka pewna siebie w tym co mówi, ale jak mówiłem, że to nieprawda, bo tamten model ma lepsze/inne funkcje to taka skonsternowana "yyy aaa to trzeba sprawdzić" i jeszcze miała na imię Sandra, była blondynką i żuła gumę... Nie żebym kierował się stereotypami nooo aleee... ;)

1

@Muhitos sponsor a inwestor/właściciel to dwie różne sprawy, sponsorów mają wielu, i tak jak Barca są "własnością" socios

0

@Kgorecki2500 a czym się różni to, że jakaś chińska czy amerykańska firma/spółka wykłada hajs za który drużyna może sobie kupować zawodników od tego, że szejk wyjmuje drobniaki z sutanny?

0

@kuz miejsce na koszulce też sprzedaliśmy (a ile było kwiku) i jakoś żyjemy, za to Ty chyba żyjesz w jakiejś bańce, nie słyszałem żeby ktoś wyzywał Valencie albo Manchester utd że mają prywatnych inwestorów

0

@kiper09 może w La lidze są lepsi obrońcy :P

2

@draxidox jakiś fejk, kto normalny nagrywa wyjmowanie tv z samochodu i co on niby chciał zrobić? przecież przy takim trzymaniu i tak by ten karton jebnął o ziemie

1

faulu nie było, co nie zmienia faktu, że ten grzebiet zawsze tak kogoś trzyma i na bank będą z tego jeszcze karne...

0

@okiemtypera_lucaxx95 z taką grą to LE skończy się na united

0

@okiemtypera_lucaxx95 tylko real przy okazji jakąś LM wygra a u nas w Europie wpier...

1

Odgryzł mu kolano?

0

Lewy ten i jeszcze następny pauzuje?

8

i tak długo bez kontuzji pociągnął

0

@draxidox tak swoją drogą, jak się zabiera gdzieś dupeczkę to trochę słabe jest dać jej płacić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?