karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Halyna mam zawał
1
W tym momencie mamy ekipę na boisku, która by zajęła jakieś 8-10 miejsce w lidze
0
Ale za co Ferran dostał? Typ go kurwa dusić chciał
1
Hahaha zapasy sobie chłopaki pouprawiali
1
Alonso z Roberto chyba na zwolnienie kszawiego lecą
2
Pierwszy raz widzę jak ktoś sędziuje pod Barcelonę :)
2
Roberto szybciutko zaczął
0
Uuuurwa kszawi serio? Roberto i Alonso?
1
Typ chciał zamordować sędziego i zdziwiony że żółta xd
5
Jaki Keita to był wirtuoz przy takim Kessim
1
@LewoSkrzydlowy11 xddd fanboystwo to choroba
1
Brawo sędzia tam był metrowy spalony, puścił akcje i dwa niebezpieczne wślizgi zaraz
0
@Survier piłkarzem był genialnym, trenerem mizernym
13
Busquets to jest głąb, naprawde już nie mam sił liczyć akcji gdzie jest faulowany na własne życzenie albo daje stratę w najgorszym momencie
0
Na co ten Kessie jest na boisku? On nic nie robi, dosłownie
1
Ale ten Kassie to placek, wielki świniak a nawet do główki nie skoczy
3
Haha francuscy komentatorzy w szoku że schodzi Frankie a nie Busi
5
Myślicie że Busi ma więcej IQ niż Dembele? Bo nie wydaje mi się, ile on jeszcze musi dać takich samych strat
6
No LE to aktualnie nasz poziom
0
Marek dziś meeeega niepewny
1
Ktoś tu chyba pracy domowej nie odrobił i nie wziął ze sobą wkrętów
0
No Araujo ale ogarniaj co się dzieje :/
0
Uuuuf ale farcik
4
Ten Reinildo to z mordy brat Casemiro
1
no teraz to Pedriczku zeebaeś
1
GAviczek co leszcza zastawił a ci płaczą :D
0
narzekajcie dalej :)) piękna akcja
1
@KlonaZepan już go widzę, więc nie wiem co by miało się zmienić Griezmann gra na 20 metrze
3
12 minuta przeciwko Koteltico, które się broni w 11stu, stworzyliśmy 3 całkiem przyzwoite akcje, gdzie strzały by zablokowane ofiarnie a czytajac la bamabe mam wrażenie, że przegrywamy z jakąś Celtą czy Getafe
0
jakie są teraz te przepisy z ręką w polu karnym :P zablokowanie piłki jak się odbije od nciała to nie ma rozumiem?