0

Halyna mam zawał

1

W tym momencie mamy ekipę na boisku, która by zajęła jakieś 8-10 miejsce w lidze

0

Ale za co Ferran dostał? Typ go kurwa dusić chciał

1

Hahaha zapasy sobie chłopaki pouprawiali

1

Alonso z Roberto chyba na zwolnienie kszawiego lecą

2

Pierwszy raz widzę jak ktoś sędziuje pod Barcelonę :)

2

Roberto szybciutko zaczął

0

Uuuurwa kszawi serio? Roberto i Alonso?

1

Typ chciał zamordować sędziego i zdziwiony że żółta xd

5

Jaki Keita to był wirtuoz przy takim Kessim

1

@LewoSkrzydlowy11 xddd fanboystwo to choroba

1

Brawo sędzia tam był metrowy spalony, puścił akcje i dwa niebezpieczne wślizgi zaraz

0

@Survier piłkarzem był genialnym, trenerem mizernym

13

Busquets to jest głąb, naprawde już nie mam sił liczyć akcji gdzie jest faulowany na własne życzenie albo daje stratę w najgorszym momencie

0

Na co ten Kessie jest na boisku? On nic nie robi, dosłownie

1

Ale ten Kassie to placek, wielki świniak a nawet do główki nie skoczy

3

Haha francuscy komentatorzy w szoku że schodzi Frankie a nie Busi

5

Myślicie że Busi ma więcej IQ niż Dembele? Bo nie wydaje mi się, ile on jeszcze musi dać takich samych strat

6

No LE to aktualnie nasz poziom

0

Marek dziś meeeega niepewny

1

Ktoś tu chyba pracy domowej nie odrobił i nie wziął ze sobą wkrętów

0

No Araujo ale ogarniaj co się dzieje :/

0

Uuuuf ale farcik

4

Ten Reinildo to z mordy brat Casemiro

1

no teraz to Pedriczku zeebaeś

1

GAviczek co leszcza zastawił a ci płaczą :D

0

narzekajcie dalej :)) piękna akcja

1

@KlonaZepan już go widzę, więc nie wiem co by miało się zmienić Griezmann gra na 20 metrze

3

12 minuta przeciwko Koteltico, które się broni w 11stu, stworzyliśmy 3 całkiem przyzwoite akcje, gdzie strzały by zablokowane ofiarnie a czytajac la bamabe mam wrażenie, że przegrywamy z jakąś Celtą czy Getafe

0

jakie są teraz te przepisy z ręką w polu karnym :P zablokowanie piłki jak się odbije od nciała to nie ma rozumiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?