0

@TR3YWAY meeh, wystarczy z nią sypiać, ale jeśli przestaniesz to trzeba zmienić robotę :p

2

@mkord chyba właśnie o Busquetsie mówisz i żeby nie było nie jestem jakimś fanem de Jonga

0

@xVENUMx w sensie że promka tylko na amatorskie? Czy na profeski też?

0

@Lionel_Messi10 to niestety nie pech

1

@Faro przecież WSZYSTKIE piosenkarki śpiewają o swoich rozstaniach, najnormalniejsza rzecz ever

0

Wiadomo ile Savic dostał?

1

@Rysiu dlaczego przy pytaniu o rodzinę nie ma 0?

13

@Foton ale samochód z tyłu zaczął manewr wyprzedzania więc chyba powinien zostać przepuszczony, to nie jest skrzyżowanie

1

@norbi77 Przy każdym rzucie różnym Marek był mega niepewny więc nie wiem o jakiej pewności siebie piszą w ocenach, na farcie nie straciliśmy bramki po jednej jego "interwencji"

0

@MarshallLAW jak kibicuje temu klubowi z 25 to nie pamiętam aby coś takiego miało miejsce, atak i pomoc zawsze w Barcelonie błyszczała na tle defensywy

0

Jeśli to prawda to nic się ten klub nie uczy, żadnych biznesów z materacami hatfu!

1

hmmm chciałem sprawdzić kim jest królowa Hiszpanii a tam serial tylko mi pokazują :P

2

@Faro pozazdrościć poczucia humoru :)

3

@Kondziubarca ale tam piękne skrzypczyki grają w tle

2

@Kgorecki2500 jutrzejszy pasek wiadomości:)

1

@Kgorecki2500 serio to jest taki dobry film? Jedynkę oglądałem i wtedy to było takie wow ze względu na wszystko co wizualne ale fabuła to takie trochę Pocahontas, do obejrzenia raz i tyle, władcę pierścieni na przykład objerzalem wielokrotnie

1

@Czajka90 oj coś chyba piecze

0

@Uukasz_93 A Polska gra? :D

0

@kynio302 już go chowam

1

@Krystian1588 Capitan Morgan top, Jager top top, każda wóda flop :|

0

@bartas97 co tam Kristianu i Benzema pokazywali?

7

@PatrykBarca no lepsze to niż te wszystkie pato walki

0

@Criss18Barca ja tam podziękuję potworowi spaghetti :))

1

@HypeR Abidala podpatrzył

4

@esem91 >ksiądz
>rzetelne źródło

0

mame ruszyła maszyna

0

@pax żeby człowiek się suchymi statystykami kierował to by mógł stwierdzić, że krysztianu jest/był niedawno na poziomie Messiego

0

@MesQueUnClub96 nie widziałem całej akcji :P zasłuzone dwa czerwa

8

@Wossi61FCB bad boys bad boys

0

@marcinK0000 połowę... optymistycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?