karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY meeh, wystarczy z nią sypiać, ale jeśli przestaniesz to trzeba zmienić robotę :p
2
@mkord chyba właśnie o Busquetsie mówisz i żeby nie było nie jestem jakimś fanem de Jonga
0
@xVENUMx w sensie że promka tylko na amatorskie? Czy na profeski też?
0
@Lionel_Messi10 to niestety nie pech
1
@Faro przecież WSZYSTKIE piosenkarki śpiewają o swoich rozstaniach, najnormalniejsza rzecz ever
0
Wiadomo ile Savic dostał?
1
@Rysiu dlaczego przy pytaniu o rodzinę nie ma 0?
13
@Foton ale samochód z tyłu zaczął manewr wyprzedzania więc chyba powinien zostać przepuszczony, to nie jest skrzyżowanie
1
@norbi77 Przy każdym rzucie różnym Marek był mega niepewny więc nie wiem o jakiej pewności siebie piszą w ocenach, na farcie nie straciliśmy bramki po jednej jego "interwencji"
0
@MarshallLAW jak kibicuje temu klubowi z 25 to nie pamiętam aby coś takiego miało miejsce, atak i pomoc zawsze w Barcelonie błyszczała na tle defensywy
0
Jeśli to prawda to nic się ten klub nie uczy, żadnych biznesów z materacami hatfu!
1
hmmm chciałem sprawdzić kim jest królowa Hiszpanii a tam serial tylko mi pokazują :P
2
@Faro pozazdrościć poczucia humoru :)
3
@Kondziubarca ale tam piękne skrzypczyki grają w tle
2
@Kgorecki2500 jutrzejszy pasek wiadomości:)
1
@Kgorecki2500 serio to jest taki dobry film? Jedynkę oglądałem i wtedy to było takie wow ze względu na wszystko co wizualne ale fabuła to takie trochę Pocahontas, do obejrzenia raz i tyle, władcę pierścieni na przykład objerzalem wielokrotnie
1
@Czajka90 oj coś chyba piecze
0
@Uukasz_93 A Polska gra? :D
0
@kynio302 już go chowam
1
@Krystian1588 Capitan Morgan top, Jager top top, każda wóda flop :|
0
@bartas97 co tam Kristianu i Benzema pokazywali?
7
@PatrykBarca no lepsze to niż te wszystkie pato walki
0
@Criss18Barca ja tam podziękuję potworowi spaghetti :))
1
@HypeR Abidala podpatrzył
4
@esem91 >ksiądz
>rzetelne źródło
0
mame ruszyła maszyna
0
@pax żeby człowiek się suchymi statystykami kierował to by mógł stwierdzić, że krysztianu jest/był niedawno na poziomie Messiego
0
@MesQueUnClub96 nie widziałem całej akcji :P zasłuzone dwa czerwa
8
@Wossi61FCB bad boys bad boys
0
@marcinK0000 połowę... optymistycznie