karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
za każdy razem jak słyszę Jose Morales
https://zapodaj.net/8a2dde21a559c.jpg.html
0
Pedri nie w te stronę asysty dawaj okej?
0
Ale to kwit? Wtf
0
Lol gość sam na czerwo szedł
0
Uu tam wiezadelko chyba ucierpiało, koniec meczu dla tego pana
1
Rapha placek :((
7
Prawie mi dygnął, fajna akcja
2
Tikitaki co pograli
4
Piłkarzyki to takie pi... dotknął go typ po brodzie a ten leży 3minuty i płacze
0
@Rewolucja123 hłe hłe, kiedyś nie zdążyłem w meczu okręgówki wyłapać żółtej żeby sie wykartkować to powiedziałem po gwizdku kończącym mecz "sędzia penis"... najlepsze, że to była sędzina xd
0
@lionelmessigoat nie no inna pozycja na boisku :P
1
@Dari0G swoją drogą fajna ciekawostka, kiedyś o tym czytałem ale pamięć ulotna :)
1
@Dari0G no tak użyłem złego przykładu, miał być po prostu ostrosłup czy ogólniej bryła , w każdym razie chodziło o użycie słowa bok, które jak już powinno się tyczyć krawędzi nie ścian, mogłem oznaczyć autora to może nie czułbyś się tak urażony :) no i uznałem w uproszczeniu, że ogólnie piramida ma kształt ostrosłupa kwadartowego, a Ty dajesz przykład jednej konkretnej
6
@Pawel13sz ile on ma lat? 200?
0
@Dari0G hmmm czworościan w ogóle nie ma boków i gdzie Ty naliczyłeś tych 8 "boków"?
8
@IronSanHybrid "piękne odegranie" xdd ej co jest? oni tak naprawdę?
3
@Faro to już wina właściciela debila
0
Piszemy petycje o usunięcie artykułu?
0
@Explode na wypożyczeniu chyba się da
0
@Danny Gaucho dawno się nie interesowałem typ turniejem:p ale jak bywała w nim Barca to wydawało mi się, że prawie zawsze był finał Europa-Amerka płd
0
Kiedy ostatnio drużyna spoza Ameryki płd. grała w finale?
1
@kynio302 dajcie mi go do okręgówki, szybko będzie ustawiony pajacyk
0
@sonek też właśnie się zastanawiałem, czytałeś coś o tym? podobno kapitalizacja jest miesięczna i można wyjąć pieniądze wcześniej niż po 3 miesiącach
32
@GOATessi z żadnym wódki nie piłem więc cięzko stwierdzić :shrug:
0
@Krzysztof1987 no ja je pastowałem nawet, bo to czarna skóra, ale też je kleiłem, bo oczywiście trochę podeszwa się rozkleiła (co w butach przy graniu na sztucznej jest bardzo częste)
btw używałem w życiu kilkudziesięciu różnych korków i pierwszy raz zapadła mi się podeszwa :P
0
@MysticCat no właśnie tylko, że to nie jest z oficjalnej strony nike tylko przez sklep sportowy
0
@Aragorn33 za te kilkaset złotych nie będę po sądach się ciągał :P no ale skoro są i tak niezdatne do grania to je sobie zareklamuje
0
reklamował ktoś kiedyś korki? w maju 2022 kupiłem najki tiempo AG specjalnie na sztuczną nawierzchnię przegrałem poł sezonu i mi pękła podeszwa w dwóch butach praktycznie jednocześnie! normalnie korki zapadły się do środka, jest sens to reklamować?
1
@Faro w sensie co tu jest dziwnego? Że się kumulują na drzewach? To w jednym z parków u mnie też tak robią? Mam nadzieję, że to nie jest jakiś zły omen przed wyborami
7
@Pawel13sz nie no nie oszukujmy się, jest pięknie ale stracić 2 bramki do końca sezonu jest nierealne