karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Salzburg pewnie byśmy przepchnęli... I Romę też i Sevillę i Psv i Ajax i nawet Juve, los po prostu chciał żebyśmy dostali najlepszego możliwego rywala, może lepiej tak niż przegrać w finale :shrug:
3
Wyjmij trzon zespołu plus najlepszego skrzydłowego z jakiekolwiek zespołu... nie spodziewałem się, że to wygramy, była na to szansa, ale cóż...
4
Jak można na tym ujowym viaplay oglądać? Ziomek się zalogował i tragedia jak to tnie, weźcie tego nie kupujcie niech się to wyjebe na gupi ryj
1
Chociaż raz się nie obsrajcie w Europie Vamos!
1
@Bulbulator nie mam nic przeciwko żeby właśnie tak było:)
5
@ini_barca niskie bo wypadło dwóch głównych pomocników i najlepszy skrzydłowy, najlepszy napastnik jest pod formą, w optymalnym składzie byłbym dużo bardziej pewny wygranej
1
@Pawel13sz ale kozacki long sleeve, kcem go :take my money:
0
@masq troooszke naciągane, bo to tylko domysły, myślałem, że ktoś z grafików się wypowiadał, że Beksiński był inspiracją
Tak czy inaczej jego obrazy top
0
@karci0 dobra dopytałem bota, tylko w zbroi można ehh szkoda runek :(
0
@TheNekro94 wiesz może gdzie znajdę aktualną listę słów runicznych, odpaliłem stary film sprzed roku i zmarnowałem runy tal i eth :/
edit: czy to dlatego, że włożyłem je w hełm zamiast zbroje, chodzi o słowo stealth (tal + eth)
6
Wszyscy o tym biciu realu przez Barcę, chyba pod publiczkę bo przypomnę, że wygraliśmy 2 z ostatnich 3 el clasico ale wcześniej to 5 meczów w dupę
Inna sprawa, że jak już wygrywamy to dosadnie a jak przegrywamy to z reguły na styku
0
xddd a pisałem po bramce Salaha, że chyba fart się odwrócił xd otóz nie
0
real to bierze na miękko niestety
0
oesu włączyłem na parę minut ten polsat ale się obrzygałem słuchając tych komentatorów i cyk francuski strumyk w tle do diablo 2 :)
0
xddd a dziś sobie narzekałem, że real całe życie na farcie, w końcu los się odwraca
0
@TheNekro94 aleeee to takie taxi? że jedna osoba ma wysoki lvl i się z nią gra? bo w piątek z ziomkami spotykamy się na taką nerd nockę i mamy zamiar od zera lecieć :)
0
@Szreko nie wiem już d3 nie wzbudzało we mnie aż takich emocji jak d2, to chyba już kwestia sentymentu, no właśnie czarka i nekro moje ulubione postaci, ogólnie wszystko co czaruje :P
1
@cris2706 a weź panie jak człowiek sobie przypomni te wszystkie niefarty i wylewy drużyn przeciwnych, poprzeczki Atletico, bramki ze spalonego z Bayernem/Atletico itd itp
przed ostatnie 15 lat można powiedzieć, że w tym sławetnym meczu z Chelsea Barcelona miała sporo szczęścia (chociaż jak by spojrzeć na dwumecz to wszystko się wyrównuje) dorzuciłbym może 6-1 i jedną z wygranych z Arsenalem
my albo dostajemy wpierdol albo wygrywamy zdecydowanie a oni się ciągle ślizgają
0
@TheNekro94 kurde muszę poczytać/pooglądać coś o tych baalrunach bo przyznam, że na tę chwilę to jestem noobem :|
0
@I love Iniesta w sumie napisałem jakbym pierwszy raz grał :P w normalne d2 grałem za dzieciaka i przeszedłem każdą postacią teraz odświeżam wspomnienia tych pięknych czasów :)
@Toretto no właśnie oglądam jakieś buildy pod czarke na yt :P
@TheNekro94 za młodu jak grałem to średni dostęp do neta był, pamiętam ojca ziomek miał kafejkę to tam katowaliśmy po lanie, no i wtedy nie było sezonów i buildów tylko grało się na pałę :P
2
są tu fani Diablo 2? jest promka na resurrected, wychodzi 60zł
właśnie mi się instaluje :3 nie wiem tylko jaką postacią zacząć grać
0
@masq w sensie co znaczy, że gra powstała w oparciu o jego dzieła? proszę o wytłumaczenie na podstawie poe
1
@barcanawieki A my jeszcze jakiekolwiek interesy z nimi kręcimy, ostatnimi czasy materace idą w kierunku prześcieradeł jeśli chodzi o "sympatię" jaką można ich darzyć
0
@Keriox ta Pedri, widać, że to Lahoz przyjmujący łapówkę aby nie dać więcej niż 8 żółtych kartek i 2 czerwonych graczom Barcelony w pojedynczym meczu
13
@draxidox przerabiałem to z ziomkiem z ławki w liceum :( to przykre,że z takich błahych powodów młodzi ludzie odbierają sobie życie
1
@maciar całkiem możliwe
1
Ale ładnie niektórzy łykneli klasyk po Almerii i postawili na kartkę Gaviego dziś xd
0
@Batys ja się zdziwię jak wygramy tam
2
Młody jeszcze piłki nie dotknął
1
Ale ten chłop z gwizdkiem jest irytujący