0

@Medium Salzburg pewnie byśmy przepchnęli... I Romę też i Sevillę i Psv i Ajax i nawet Juve, los po prostu chciał żebyśmy dostali najlepszego możliwego rywala, może lepiej tak niż przegrać w finale :shrug:

3

Wyjmij trzon zespołu plus najlepszego skrzydłowego z jakiekolwiek zespołu... nie spodziewałem się, że to wygramy, była na to szansa, ale cóż...

4

Jak można na tym ujowym viaplay oglądać? Ziomek się zalogował i tragedia jak to tnie, weźcie tego nie kupujcie niech się to wyjebe na gupi ryj

1

Chociaż raz się nie obsrajcie w Europie Vamos!

1

@Bulbulator nie mam nic przeciwko żeby właśnie tak było:)

5

@ini_barca niskie bo wypadło dwóch głównych pomocników i najlepszy skrzydłowy, najlepszy napastnik jest pod formą, w optymalnym składzie byłbym dużo bardziej pewny wygranej

1

@Pawel13sz ale kozacki long sleeve, kcem go :take my money:

0

@masq troooszke naciągane, bo to tylko domysły, myślałem, że ktoś z grafików się wypowiadał, że Beksiński był inspiracją
Tak czy inaczej jego obrazy top

0

@karci0 dobra dopytałem bota, tylko w zbroi można ehh szkoda runek :(

0

@TheNekro94 wiesz może gdzie znajdę aktualną listę słów runicznych, odpaliłem stary film sprzed roku i zmarnowałem runy tal i eth :/
edit: czy to dlatego, że włożyłem je w hełm zamiast zbroje, chodzi o słowo stealth (tal + eth)

6

Wszyscy o tym biciu realu przez Barcę, chyba pod publiczkę bo przypomnę, że wygraliśmy 2 z ostatnich 3 el clasico ale wcześniej to 5 meczów w dupę
Inna sprawa, że jak już wygrywamy to dosadnie a jak przegrywamy to z reguły na styku

0

xddd a pisałem po bramce Salaha, że chyba fart się odwrócił xd otóz nie

0

real to bierze na miękko niestety

0

oesu włączyłem na parę minut ten polsat ale się obrzygałem słuchając tych komentatorów i cyk francuski strumyk w tle do diablo 2 :)

0

xddd a dziś sobie narzekałem, że real całe życie na farcie, w końcu los się odwraca

0

@TheNekro94 aleeee to takie taxi? że jedna osoba ma wysoki lvl i się z nią gra? bo w piątek z ziomkami spotykamy się na taką nerd nockę i mamy zamiar od zera lecieć :)

0

@Szreko nie wiem już d3 nie wzbudzało we mnie aż takich emocji jak d2, to chyba już kwestia sentymentu, no właśnie czarka i nekro moje ulubione postaci, ogólnie wszystko co czaruje :P

1

@cris2706 a weź panie jak człowiek sobie przypomni te wszystkie niefarty i wylewy drużyn przeciwnych, poprzeczki Atletico, bramki ze spalonego z Bayernem/Atletico itd itp
przed ostatnie 15 lat można powiedzieć, że w tym sławetnym meczu z Chelsea Barcelona miała sporo szczęścia (chociaż jak by spojrzeć na dwumecz to wszystko się wyrównuje) dorzuciłbym może 6-1 i jedną z wygranych z Arsenalem
my albo dostajemy wpierdol albo wygrywamy zdecydowanie a oni się ciągle ślizgają

0

@TheNekro94 kurde muszę poczytać/pooglądać coś o tych baalrunach bo przyznam, że na tę chwilę to jestem noobem :|

0

@I love Iniesta w sumie napisałem jakbym pierwszy raz grał :P w normalne d2 grałem za dzieciaka i przeszedłem każdą postacią teraz odświeżam wspomnienia tych pięknych czasów :)
@Toretto no właśnie oglądam jakieś buildy pod czarke na yt :P
@TheNekro94 za młodu jak grałem to średni dostęp do neta był, pamiętam ojca ziomek miał kafejkę to tam katowaliśmy po lanie, no i wtedy nie było sezonów i buildów tylko grało się na pałę :P

2

są tu fani Diablo 2? jest promka na resurrected, wychodzi 60zł
właśnie mi się instaluje :3 nie wiem tylko jaką postacią zacząć grać

0

@masq w sensie co znaczy, że gra powstała w oparciu o jego dzieła? proszę o wytłumaczenie na podstawie poe

1

@barcanawieki A my jeszcze jakiekolwiek interesy z nimi kręcimy, ostatnimi czasy materace idą w kierunku prześcieradeł jeśli chodzi o "sympatię" jaką można ich darzyć

0

@Keriox ta Pedri, widać, że to Lahoz przyjmujący łapówkę aby nie dać więcej niż 8 żółtych kartek i 2 czerwonych graczom Barcelony w pojedynczym meczu

13

@draxidox przerabiałem to z ziomkiem z ławki w liceum :( to przykre,że z takich błahych powodów młodzi ludzie odbierają sobie życie

1

@maciar całkiem możliwe

1

Ale ładnie niektórzy łykneli klasyk po Almerii i postawili na kartkę Gaviego dziś xd

0

@Batys ja się zdziwię jak wygramy tam

2

Młody jeszcze piłki nie dotknął

1

Ale ten chłop z gwizdkiem jest irytujący

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?