karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xddd co oni tego nie uznają, ładny skandal
0
@require ale Dembuś tam chodził :(
0
@require to gips? Myślałem, że tylko na NFZ walą każdego w gips
1
@Lionel_Messi10 no i cyk francuski strumyk
0
@VeB 1899 to już ciężko stwierdzić :( każdy ma inną budowę, sprawdz w sklepie stacjonarnym jakimś, na mnie stadionówki XL są trochę za duża a meczówka fajnie dopasowana
3
@chosenone my sami się zawieszamy w Europie, więc nie widzę co miałoby się zmienić :P
1
@VeB 1899 tak, jest elastyczna i dopasowana, stadionowki to worki
0
@Nhyz w sumie głupia ciekawostka, bo niby o czym to mówi?
kiedyś jak Barcelona dominowała i nonstop była w polu karnym przeciwnika to też miała dużo karnych, tu by było trzeba sprawdzić które kartki i karne się rzeczywiście należały plus te akcje gdzie karny był oczywisty a nie został odgwizdany
2
O fajnie, że aferka z papajem, pewnie będzie jeszcze więcej memów :))
0
I gdzie ten skandal? Bo nawet z tymi liniami malowanymi w paincie ciężko zobaczyć czy był spalony czy nie
1
@Rl9k1nG Ochnik witchen mają często dobre promki na walizki, i ogólnie chyba też są dobre w smaku bo mi moje wszystkie zjadł pies
0
był jakiś mecz za kszawiego gdzie strzeliliśmy 5 bramek?
1
@kondzix2115 gdzie ty widziałeś skórę na piłkach? Mamy XXI wiek jak coś
0
@Mow_mi_Douglas może jesteś nudny ¯\_(ツ)_/¯
4
@shahman wypożyczyć Albę realowi na jeden mecz
3
Jak można go nie kochać?:)))
1
Bez kszawiego na ławce na razie same zwycięstwa
1
@Coutinho007 spokojnie nie pierwsze i nie ostatnie :p
1
Szkoda jedynie Valencii ale ile sytuacji było w drugą stronę, że nie gwizdali nam ewidentnych karnych
0
Xd ale trzeba być słabym żeby tak uderzyć jakiegoś taśtasia
1
@Hasszz coś Ci nie pykło :)
@Pitinho też jestem zdania, że to był świetny mecz Alonso, każdy się obawiał jego obecności w wyjściowym składzie a zagrał jak profesor, on jak i Kounde zdecydowanie lepiej wyglądają przy nisko osadzonej obronie
3
@QQL5 takie o 4 w klubie przy barze z jakąś Wiktorią/Oliwką
0
@Emhyr nie ma przypadków są tylko znaki :)
0
@shahman akurat to jest faul :D tacklowanie jak w NFL, ale na tym osobniku to i sanki powinny być dozwolone:p
0
@mientusek1407 nie każdy jest dwumetrowym szybkim dzikiem
1
@arasz1819 każą :)
0
@Salchent Gavi? tam nawet Busi biegał sprintem :D
2
@PatrychoO pewnie na strimasach :P
0
@Faro Busi dziś więcej pressingu po 80 minucie niż Fatałaszek :)
1
@AlexDark00 i rajdzik skrzydłem jebnie