0

Xddd co oni tego nie uznają, ładny skandal

0

@require ale Dembuś tam chodził :(

0

@require to gips? Myślałem, że tylko na NFZ walą każdego w gips

1

@Lionel_Messi10 no i cyk francuski strumyk

0

@VeB 1899 to już ciężko stwierdzić :( każdy ma inną budowę, sprawdz w sklepie stacjonarnym jakimś, na mnie stadionówki XL są trochę za duża a meczówka fajnie dopasowana

3

@chosenone my sami się zawieszamy w Europie, więc nie widzę co miałoby się zmienić :P

1

@VeB 1899 tak, jest elastyczna i dopasowana, stadionowki to worki

0

@Nhyz w sumie głupia ciekawostka, bo niby o czym to mówi?
kiedyś jak Barcelona dominowała i nonstop była w polu karnym przeciwnika to też miała dużo karnych, tu by było trzeba sprawdzić które kartki i karne się rzeczywiście należały plus te akcje gdzie karny był oczywisty a nie został odgwizdany

2

O fajnie, że aferka z papajem, pewnie będzie jeszcze więcej memów :))

0

I gdzie ten skandal? Bo nawet z tymi liniami malowanymi w paincie ciężko zobaczyć czy był spalony czy nie

1

@Rl9k1nG Ochnik witchen mają często dobre promki na walizki, i ogólnie chyba też są dobre w smaku bo mi moje wszystkie zjadł pies

0

był jakiś mecz za kszawiego gdzie strzeliliśmy 5 bramek?

1

@kondzix2115 gdzie ty widziałeś skórę na piłkach? Mamy XXI wiek jak coś

0

@Mow_mi_Douglas może jesteś nudny ¯\_(ツ)_/¯

4

@shahman wypożyczyć Albę realowi na jeden mecz

3

Jak można go nie kochać?:)))

1

Bez kszawiego na ławce na razie same zwycięstwa

1

@Coutinho007 spokojnie nie pierwsze i nie ostatnie :p

1

Szkoda jedynie Valencii ale ile sytuacji było w drugą stronę, że nie gwizdali nam ewidentnych karnych

0

Xd ale trzeba być słabym żeby tak uderzyć jakiegoś taśtasia

1

@Hasszz coś Ci nie pykło :)
@Pitinho też jestem zdania, że to był świetny mecz Alonso, każdy się obawiał jego obecności w wyjściowym składzie a zagrał jak profesor, on jak i Kounde zdecydowanie lepiej wyglądają przy nisko osadzonej obronie

3

@QQL5 takie o 4 w klubie przy barze z jakąś Wiktorią/Oliwką

0

@Emhyr nie ma przypadków są tylko znaki :)

0

@shahman akurat to jest faul :D tacklowanie jak w NFL, ale na tym osobniku to i sanki powinny być dozwolone:p

0

@mientusek1407 nie każdy jest dwumetrowym szybkim dzikiem

1

@arasz1819 każą :)

0

@Salchent Gavi? tam nawet Busi biegał sprintem :D

2

@PatrychoO pewnie na strimasach :P

0

@Faro Busi dziś więcej pressingu po 80 minucie niż Fatałaszek :)

1

@AlexDark00 i rajdzik skrzydłem jebnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?