karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CrazyHorseLakota > parówki z madrytu xd
0
@FcPortoFan1999 w sensie, że baba zlazła z Lewego? Tak myślałem, że Anka jest hamulcowym!
1
@Mario96w nie no całego sezonu bym tak nie wytrzymał :p
0
@P33ck Alonso również
0
@Kamilos84 jak go ktoś wyciągnie z kieszeni Araujo
0
@barcelonaLM każdy stoper wygląda lepiej w niskiej obronie, taka specyfika tej pozycji
Alonso profesor dziś razem z Kounde, który w ostatnich spotkaniach wyglądał niepewnie i walił babole
0
@bartulek98 no im 1-0 nic nie daje :p
2
@Ptasior może i tak bo byśmy starali się prowadzić grę a oni jednak lepiej grają z kontry niż w ataku pozycyjnym na autobus
0
@Rewolucja123 jemu zawsze się zdarza
0
@barcelonaLM nie przesadzaj, przynajmniej piłkę umiał przyjąć
1
Najgorsze jest to, że mogliśmy mieć 2-0 gdyby nie ten sabotażysta
1
real frajerzy straszliwi xd nie pamiętam aż tak słabej Barcelony w jakimkolwiek el Clasico
0
Uuuuuf ale Real to frajerzy xddd
2
Ale to jest kaleka, szkoda że miałem przeczucie, że gość się skończy po tej pierwszej kontuzji
0
O Fati powalczył! Ocenę podniósł do 1.5
0
@Gruak skończyli się przeciwnicy to kogoś musi :p
1
Fakt powinien zostać zesłany do rezerw gość nawet nie biega
2
Hahaha kszawi top xd
2
O już pieski madryckie się sapią jak zwykle
0
Rudrieger 90min Fati 10min xd
0
@TheNekro94 a gdzie tu zaskoczenie?
0
@Encore Frenkie xdddd
1
Akurat Ferran jak gra na prawej to coś tam mu wychodzi, powinien mieć asyste
0
Alonso nie mogłeś tak grać z United?:((
1
@fcbkrk123 ale co piłkę wybronił to jego
0
Jeszcze karny będzie przez Ferranika
Edit: dobra zestresował mnie sedzia z tym łapaniem się za słuchawkę
0
Wędka się należy.... No co za....
2
Fati Ty debiluuuuuu
0
@bronx no akurat jeden i drugi siebie warci
0
Myślicie, że kszawi ma chociaż jedno jajo, żeby wpuścić jakiegoś małolata dziś?