0

@CrazyHorseLakota > parówki z madrytu xd

0

@FcPortoFan1999 w sensie, że baba zlazła z Lewego? Tak myślałem, że Anka jest hamulcowym!

1

@Mario96w nie no całego sezonu bym tak nie wytrzymał :p

0

@P33ck Alonso również

0

@Kamilos84 jak go ktoś wyciągnie z kieszeni Araujo

0

@barcelonaLM każdy stoper wygląda lepiej w niskiej obronie, taka specyfika tej pozycji
Alonso profesor dziś razem z Kounde, który w ostatnich spotkaniach wyglądał niepewnie i walił babole

0

@bartulek98 no im 1-0 nic nie daje :p

2

@Ptasior może i tak bo byśmy starali się prowadzić grę a oni jednak lepiej grają z kontry niż w ataku pozycyjnym na autobus

0

@Rewolucja123 jemu zawsze się zdarza

0

@barcelonaLM nie przesadzaj, przynajmniej piłkę umiał przyjąć

1

Najgorsze jest to, że mogliśmy mieć 2-0 gdyby nie ten sabotażysta

1

real frajerzy straszliwi xd nie pamiętam aż tak słabej Barcelony w jakimkolwiek el Clasico

0

Uuuuuf ale Real to frajerzy xddd

2

Ale to jest kaleka, szkoda że miałem przeczucie, że gość się skończy po tej pierwszej kontuzji

0

O Fati powalczył! Ocenę podniósł do 1.5

0

@Gruak skończyli się przeciwnicy to kogoś musi :p

1

Fakt powinien zostać zesłany do rezerw gość nawet nie biega

2

Hahaha kszawi top xd

2

O już pieski madryckie się sapią jak zwykle

0

Rudrieger 90min Fati 10min xd

0

@TheNekro94 a gdzie tu zaskoczenie?

0

@Encore Frenkie xdddd

1

Akurat Ferran jak gra na prawej to coś tam mu wychodzi, powinien mieć asyste

0

Alonso nie mogłeś tak grać z United?:((

1

@fcbkrk123 ale co piłkę wybronił to jego

0

Jeszcze karny będzie przez Ferranika
Edit: dobra zestresował mnie sedzia z tym łapaniem się za słuchawkę

0

Wędka się należy.... No co za....

2

Fati Ty debiluuuuuu

0

@bronx no akurat jeden i drugi siebie warci

0

Myślicie, że kszawi ma chociaż jedno jajo, żeby wpuścić jakiegoś małolata dziś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?