karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston jakby dostali united z typem co wali bramy jak poebany to by sie naumiali
1
@Kluivert_P Gavi czy to Ty?
3
"Barcelona od 5 lat nie wygrała klasyku na Camp Nou" strasznie nieładnie to brzmi
0
@FcPortoFan1999 jaka to była jego drogą?
1
@kiper09 ciekawe czy mają papieża w sercu
0
@DonMatteo901 powrót spoko, szkoda, że po swojej własnej kryminalnej stracie
0
@JimMorrisonFCB praca w młodym, rozwijającym się zespole :)
1
@Emhyr w Polsce to bym zrobił jeszcze, że po 50roku życia konto samo się usuwa
2
@Emhyr na moje to już 17latek, chyba że mamy 2021
0
Wiecie może gdzie można obejrzeć całe oskary w necie?
1
@AlexDark00 jeszcze dipaj
3
@bartas97 co innego być sędzią gdzie trzeba podejmowac decyzje na bieżąco plus można być źle ustawionym i czegoś nie widzieć, co innego siedzieć z kubkiem kawusi i rozkminiać zagranie nagrane z 12 różnych perspektyw mając pod ręką "elementarz hiszpańskiego sędziego"
3
@Kondziubarca bo przez ostatnie 33 lata strzelaliśmy więcej niż jedną bramkę w meczu
0
jeśli byśmy przegrali z realem a i tak zdobędziemy mistrzostwo, to będzie to jeden z najmniej smacznych triumfów w La Lidze jakie widziałem
0
@tomek8756 moja matematyka tego nie ogarnia
0
co tam łysy tak skacze xd
0
@pt9 magic touch
1
którą drużynę trenuje Valverde, bo się pogubiłem
1
ale kopanina xd
0
czo tam sie dzieje? :OO
2
uuuu przelewik poszedł
0
jak nie było przecież krzyczał z bólu :P to musiał być faul ;)
1
ktoś coś pisał o Alonso? :P
0
ale to jest kot!!!
3
@kamiVeB klasa xdddd kwintesencja polaczka-katola, uwielbiam :) a potem "jazda z ##rwami"
1
Dlaczego jest 49 i jeszcze grają jak minuta doliczona? Ile sprawdzenie gola trwało? Minutę dwie?
0
Xddd co oni tego nie uznają, ładny skandal
0
@require ale Dembuś tam chodził :(
0
@require to gips? Myślałem, że tylko na NFZ walą każdego w gips
1
@Lionel_Messi10 no i cyk francuski strumyk