0

@mekston jakby dostali united z typem co wali bramy jak poebany to by sie naumiali

1

@Kluivert_P Gavi czy to Ty?

3

"Barcelona od 5 lat nie wygrała klasyku na Camp Nou" strasznie nieładnie to brzmi

0

@FcPortoFan1999 jaka to była jego drogą?

1

@kiper09 ciekawe czy mają papieża w sercu

0

@DonMatteo901 powrót spoko, szkoda, że po swojej własnej kryminalnej stracie

0

@JimMorrisonFCB praca w młodym, rozwijającym się zespole :)

1

@Emhyr w Polsce to bym zrobił jeszcze, że po 50roku życia konto samo się usuwa

2

@Emhyr na moje to już 17latek, chyba że mamy 2021

0

Wiecie może gdzie można obejrzeć całe oskary w necie?

1

@AlexDark00 jeszcze dipaj

3

@bartas97 co innego być sędzią gdzie trzeba podejmowac decyzje na bieżąco plus można być źle ustawionym i czegoś nie widzieć, co innego siedzieć z kubkiem kawusi i rozkminiać zagranie nagrane z 12 różnych perspektyw mając pod ręką "elementarz hiszpańskiego sędziego"

3

@Kondziubarca bo przez ostatnie 33 lata strzelaliśmy więcej niż jedną bramkę w meczu

0

jeśli byśmy przegrali z realem a i tak zdobędziemy mistrzostwo, to będzie to jeden z najmniej smacznych triumfów w La Lidze jakie widziałem

0

@tomek8756 moja matematyka tego nie ogarnia

0

co tam łysy tak skacze xd

0

@pt9 magic touch

1

którą drużynę trenuje Valverde, bo się pogubiłem

1

ale kopanina xd

0

czo tam sie dzieje? :OO

2

uuuu przelewik poszedł

0

jak nie było przecież krzyczał z bólu :P to musiał być faul ;)

1

ktoś coś pisał o Alonso? :P

0

ale to jest kot!!!

3

@kamiVeB klasa xdddd kwintesencja polaczka-katola, uwielbiam :) a potem "jazda z ##rwami"

1

Dlaczego jest 49 i jeszcze grają jak minuta doliczona? Ile sprawdzenie gola trwało? Minutę dwie?

0

Xddd co oni tego nie uznają, ładny skandal

0

@require ale Dembuś tam chodził :(

0

@require to gips? Myślałem, że tylko na NFZ walą każdego w gips

1

@Lionel_Messi10 no i cyk francuski strumyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?