karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@karci0 ale powiem jest hajpik na Lewego, jak ktoś nosi koszulkę to praktycznie każda z 9tka na plecach
34
Pozdrówka dla la bamby wprost z zatłoczonej La Ramblii :))
39
Kurde jak jutro wywieszę prześcieradło z tekstem "Anka chodź na Bachatę" to mnie pokażą w tv?
0
@Pawel13sz wystawiłby Kessiego albo Garcie i też byłby kwik :shrug: ciekawe co by było jakby grał Torre od pierwszej minuty i tak byśmy przegrywali "eee kszawi to nie jest czas na rotacjie"? obraz gry jest zależny od trenera ale przybiertalanie się do składu personalnego linii pomocy to już odklejka, każdy labambowiec się podniecał, że ta trójka zagra razem
1
dobra wuj w tę przegraną i styl, niech mi ktoś powie co miałby powiedzieć kszawi, żeby wszyscy przyklasnęli i byli zadowoleni, tak z ciekawości czystej. "zjebaliśmy odchodzę"? było by git?
0
Przynajmniej 4 nie straciliśmy :p
1
@Sonia17 no właśnie miałem brać na Osasune i teraz się waham :p
7
Serio cofnął bo druga piłka była?
8
Zaraz zawały i skurcze wjeżdżają
2
Ależ zmiany Kszawiego! Lecimy
3
Jakim trzeba być debilem żeby rzucać śmieci na boisko?
0
Uuu zbliżenie na wielkiego Kessiego :p coś się szykuje?
1
@Isso89 ta niebieska to chyba stopa typa z góry którego nie widać a czerwona uj wie
1
Buk się nie myli, skoro dali 125 kurs na bramkę Barcy to jej nie będzie ;p
4
Co te linie niby pokazywały xdd
0
Ajajaj :// minimalnie
0
Haha brawo Alba xd
1
Pedri Ty się w Busiego nie baw
0
@qbuteq ej no real też może jeszcze tryplet zrobić ;)
7
@GeraltzKatalonii w ten chłop to chyba tylko na bachacie może poczuć bliskość kobiety
0
@JohnyMemonik o mistrzostwo Ligi Hiszpańskiej
0
@Emhyr jak to tak wyszło, że pomiędzy dwoma meczami ligowymi Barcą-Atleti jest tylko 12 innych spotkań?
0
@urbipl ciekawe jak z miejscami parkingowymi :|
2
@KrychaFCB dobrze, że na majówkę do Barcelony lecę :)) tam cieplutko
0
Jechał ktoś może z Polski do Barcelony samochodem?
6
Komentarz usunięty
1
@kylian7 możemy lecieć we trójkę to ja jej opłacę drugie 50%
2
@partymaker co niby jest w tym frajerskiego? Frajerem to będzie typ, któremu dupę ktoś zgarnął xd (a laska p##dą)
Związki są w tych czasach turbo niestabilne, kobiety nie są szczęśliwe w związkach a i tak w nich siedzą (sic!) i mają jakichś przydupasow/fagaskow na boku "na wszelki wypadek", z drugiej strony faceci zdradzają swoje dziewczyny i tak to się kręci w tym padole
8
@Sewren122 powinni klękać i całować wielkiego Lapcia w... pierścień
0
@Marcelinho99 wyjście z grupy oby było