0

La Bamba potrzebuje pomocy, jak się nazywa kawałek jak typy wkładają kasetę do walkmana i odpierdalaja, później puszczają na jakimś bazarze, akcja w jakiejś Afryce

0

Espanyol 5 mecz z rzędu przegrany :)))

0

@Bulbulator matematyka do poprawki

0

fajnie, że ten klubik, którym gardzę ma taki "piękny" sezon, ale w środę mogliby wygrać

0

@gumaz jedzenie :) i w sumie kołki do drewna by mi się przydały bo bym w końcu skleił szafkę

0

@FcPortoFan1999 Real będzie miał najłatwiejszy final PK jaki tylko można sobie wyobrazić :(

25

ehh typa 2k lat temu powiesili na krzyżu i dziś od 13 nie można zakupów zrobić :/ niezły efekt motyla

2

@VanBarca Koemann wiedział, że już uja ugra to sobie mógł młodych wystawiać, Kszawi pewnie będzie drżał do ostatniej kolejki o to mistrzostwo, z drugiej strony dobrze by było je zdobyć na te 3-4 kolejki przed końcem sezonu i wtedy młodzież na pewno pogra

0

@Survier nie wiem jesteś uposledzony czy o co chodzi? jeśli na koniec sezonu będziemy mieli SPH i Lige to będzie to dobry sezon, podejrzewam, że chip oznacza skupienie się na danych rozgrywkach czyli w tym wypadku Pucharze, dostali wpierdol więc skupiają się z powrotem na lidze, a co ma trener mówić na konfie? że piłkarze to piz**?

0

@Pewex przy takiej obronie jak dzisiaj nasza to i Lewy by strzelił 2-3 bramki

2

@Destroyer_of_Worlds Busi to ze dwa sprinty w życiu wykonał i porusza się w slo-mo więc trudno złapać tu kontuzję

1

@misteriosoVEB smutna prawda, niestety on dość często ma jakieś odklejki w meczu

5

@Survier a wielki real z tymi samymi ogórasami dostaje wpierdol ¯\_(ツ)_/¯

0

@Faro a co tu innego niby ulepić z tych co byli dostępni? ja bym osobiście Roberto wyebał i dał Ferrana (chociaż i to jest słaba zmiana) za Alonso mógł grać Garcia ale czy to by było lepsze wyjście?

0

@escarabajo żeby z akcji na 0-1 wcześniej padła bramka na 1-0, to prawdopodobnie wszystko by się potoczyło zgoła odmiennie

0

@Culers mental przegrywów zasiany podczas porażki z Romą

0

@Danqoo teraz dla równowagi, poproszę mecz gdzie real zagra bez viniego, Valverde, Modrica i jakiegoś stoperka

4

@Matan_Zajcev chociaż nie jestem zwolennikiem Lewego też jestem takiego zdania, ludziom od tego hejtu to już jad mózg wypalił

0

Ile czasu już nie ma Dembele i Pedriego, bo mi liczydło padło? I kiedy niby mają wrócić?

0

Druga bramka to jakiś kryminał

1

Dlaczego my przy takim składzie nie zagraliśmy takiego meczu jak na SB

0

@RobiS po co więcej przy tym wyniku

0

Brawo Fati pieteczki niech strzelą na 5, bo czemu nie

0

@kulek22 oki nie odnotowalem

0

Militao bez kwita za to?

0

Dobra przy takim wyniku to już możecie się napierdalac

0

O Roberto jest na boisku xdd

0

Tracimy w ataku i lecą z nami jak z kurwami w przewadze

1

Ta bramka do szatni zabija całkowicie morale tej drużyny :(( Liverpool 2.0

0

Araujo zapierdalaja do obrony a nie latasz na skrzydle, bo tu manita będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?