karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
La Bamba potrzebuje pomocy, jak się nazywa kawałek jak typy wkładają kasetę do walkmana i odpierdalaja, później puszczają na jakimś bazarze, akcja w jakiejś Afryce
0
Espanyol 5 mecz z rzędu przegrany :)))
0
@Bulbulator matematyka do poprawki
0
fajnie, że ten klubik, którym gardzę ma taki "piękny" sezon, ale w środę mogliby wygrać
0
@gumaz jedzenie :) i w sumie kołki do drewna by mi się przydały bo bym w końcu skleił szafkę
0
@FcPortoFan1999 Real będzie miał najłatwiejszy final PK jaki tylko można sobie wyobrazić :(
25
ehh typa 2k lat temu powiesili na krzyżu i dziś od 13 nie można zakupów zrobić :/ niezły efekt motyla
2
@VanBarca Koemann wiedział, że już uja ugra to sobie mógł młodych wystawiać, Kszawi pewnie będzie drżał do ostatniej kolejki o to mistrzostwo, z drugiej strony dobrze by było je zdobyć na te 3-4 kolejki przed końcem sezonu i wtedy młodzież na pewno pogra
0
@Survier nie wiem jesteś uposledzony czy o co chodzi? jeśli na koniec sezonu będziemy mieli SPH i Lige to będzie to dobry sezon, podejrzewam, że chip oznacza skupienie się na danych rozgrywkach czyli w tym wypadku Pucharze, dostali wpierdol więc skupiają się z powrotem na lidze, a co ma trener mówić na konfie? że piłkarze to piz**?
0
@Pewex przy takiej obronie jak dzisiaj nasza to i Lewy by strzelił 2-3 bramki
2
@Destroyer_of_Worlds Busi to ze dwa sprinty w życiu wykonał i porusza się w slo-mo więc trudno złapać tu kontuzję
1
@misteriosoVEB smutna prawda, niestety on dość często ma jakieś odklejki w meczu
5
@Survier a wielki real z tymi samymi ogórasami dostaje wpierdol ¯\_(ツ)_/¯
0
@Faro a co tu innego niby ulepić z tych co byli dostępni? ja bym osobiście Roberto wyebał i dał Ferrana (chociaż i to jest słaba zmiana) za Alonso mógł grać Garcia ale czy to by było lepsze wyjście?
0
@escarabajo żeby z akcji na 0-1 wcześniej padła bramka na 1-0, to prawdopodobnie wszystko by się potoczyło zgoła odmiennie
0
@Culers mental przegrywów zasiany podczas porażki z Romą
0
@Danqoo teraz dla równowagi, poproszę mecz gdzie real zagra bez viniego, Valverde, Modrica i jakiegoś stoperka
4
@Matan_Zajcev chociaż nie jestem zwolennikiem Lewego też jestem takiego zdania, ludziom od tego hejtu to już jad mózg wypalił
0
Ile czasu już nie ma Dembele i Pedriego, bo mi liczydło padło? I kiedy niby mają wrócić?
0
Druga bramka to jakiś kryminał
1
Dlaczego my przy takim składzie nie zagraliśmy takiego meczu jak na SB
0
@RobiS po co więcej przy tym wyniku
0
Brawo Fati pieteczki niech strzelą na 5, bo czemu nie
0
@kulek22 oki nie odnotowalem
0
Militao bez kwita za to?
0
Dobra przy takim wyniku to już możecie się napierdalac
0
O Roberto jest na boisku xdd
0
Tracimy w ataku i lecą z nami jak z kurwami w przewadze
1
Ta bramka do szatni zabija całkowicie morale tej drużyny :(( Liverpool 2.0
0
Araujo zapierdalaja do obrony a nie latasz na skrzydle, bo tu manita będzie