2

hłe hłe Bono zaczarował :) Sevilla o krok

2

Rakitic łatwo :))

1

a jeśli zagra nie w pełnym wymiarze to będzie się to liczyło do rekordu? tak czy inaczej dałbym Iniakiego, bo nie ma szans abyśmy na zero z tyłu zagrali

0

@Szmulek masz na każdym osiedlu 3 kościoły więc chyba tak mieszkamy w średniowieczu :(

0

nie ma meczu o 3 miejsce?

5

Gdyby to były prawdziwe mistrzostwa EUROPY to połowa "Niemców" by tu nie grała :p

0

Ciekawe ile bramek miałby Lewus gdyby parę ewidentnych karnych nam gwizdnęli

0

@Antimadridista_WR u mnie właśnie chrome, ale już wszystko załatwiłem przez chat z panią Lidią:))

0

Może ktoś sprawdzić czy może się zalogować na nike.com i cokolwiek zrobić? Bo u mnie ciągle jakieś popupy, że "coś poszło nie tak"

0

@Uukasz_93 od jakichś trzech lat jestem na vikingu z przerwami, catering wywodzący się z mojego miasta, mega się rozwinęli, ja biorę dietę z wyborem i sobie sam układam menu, nie wyobrażam sobie wrócić do gotowania, szczególnie jak czasem zachodzie do biedry i patrzę na te ceny

0

@Nano22 do momentu aż ktoś Ci podpierdoli portfel:p dla mnie to chyba jedyny ale bardzo duży minus tego miasta

0

@adi7adi8 atleti to akurat walczy o 2miejsce

0

@JarekS linii najmniejszego oporu, rzygać, pozdrawiam :)

1

@Katalończyk 99 no dobra ale nie 0-3

0

ale sianka sprzed nosa uciekło :/

1

Sprawdzałem ostatnie wyniki Valladolid bo chciałem hajs na nich postawić, ale patrzę same przegrane to myślę nieee no z takimi leszczami to nawet na wyjebce powinniśmy wygrać... Także tak:)

0

Jakie w ogóle rekordy do pobicia ma Marek? Najmniej straconych bramek już chyba poszło się... Zostały czyste konta?

3

w jakieś a-klasie w wypizdowiu wielkim to by chłopak chyba po 5 minutach zszedł do "szatni" z płaczem, tam nawet jak nie prowokujesz nikogo to cię wieśniaki wyzwą od najgorszych
oczywiście skandaliczne zachowanie "kibiców" ale żeby grać w piłkę prócz umiejętności trzeba mieć mocną psychę

8

Włączyłem sama końcówkę, ten sędzia to żart jakiś

1

@adambądkowski93 widziałem coś podobnego na Teneryfie jak byłem w górach i palił się las

0

@Medium jest przepis (a przynajmniej kiedyś był), że koło szkoły nie może być sklepów z alkoholem

3

@arasz1819 ej ej to nie na Podlasiu, proszę nie obrażać :P

3

@Ali094 tak samo było z Suarezem i Griezmanem :P "słabi so niech tam ido"

1

@esem91 jak typowy to strzelam ze wolejek
edit: eee zawiodłem się, wcale nie typowy

17

ciekawe kiedy Barca nauczy się, że nie robi się z nimi interesów

0

Świeżutkie guacamole? TOP

0

@Tridente2015 byle Bayern wygrał ligę:p bo jak nie to my znowu w takiej grupie będziemy

1

@Kapitan hawk zezwalam

0

@MesQueUnClub_87 to kurczak, po angielsku Black cock

0

Jeszcze coś sapie chłop, wali od tyłu w nogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?