karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
hłe hłe Bono zaczarował :) Sevilla o krok
2
Rakitic łatwo :))
1
a jeśli zagra nie w pełnym wymiarze to będzie się to liczyło do rekordu? tak czy inaczej dałbym Iniakiego, bo nie ma szans abyśmy na zero z tyłu zagrali
0
@Szmulek masz na każdym osiedlu 3 kościoły więc chyba tak mieszkamy w średniowieczu :(
0
nie ma meczu o 3 miejsce?
5
Gdyby to były prawdziwe mistrzostwa EUROPY to połowa "Niemców" by tu nie grała :p
0
Ciekawe ile bramek miałby Lewus gdyby parę ewidentnych karnych nam gwizdnęli
0
@Antimadridista_WR u mnie właśnie chrome, ale już wszystko załatwiłem przez chat z panią Lidią:))
0
Może ktoś sprawdzić czy może się zalogować na nike.com i cokolwiek zrobić? Bo u mnie ciągle jakieś popupy, że "coś poszło nie tak"
0
@Uukasz_93 od jakichś trzech lat jestem na vikingu z przerwami, catering wywodzący się z mojego miasta, mega się rozwinęli, ja biorę dietę z wyborem i sobie sam układam menu, nie wyobrażam sobie wrócić do gotowania, szczególnie jak czasem zachodzie do biedry i patrzę na te ceny
0
@Nano22 do momentu aż ktoś Ci podpierdoli portfel:p dla mnie to chyba jedyny ale bardzo duży minus tego miasta
0
@adi7adi8 atleti to akurat walczy o 2miejsce
0
@JarekS linii najmniejszego oporu, rzygać, pozdrawiam :)
1
@Katalończyk 99 no dobra ale nie 0-3
0
ale sianka sprzed nosa uciekło :/
1
Sprawdzałem ostatnie wyniki Valladolid bo chciałem hajs na nich postawić, ale patrzę same przegrane to myślę nieee no z takimi leszczami to nawet na wyjebce powinniśmy wygrać... Także tak:)
0
Jakie w ogóle rekordy do pobicia ma Marek? Najmniej straconych bramek już chyba poszło się... Zostały czyste konta?
3
w jakieś a-klasie w wypizdowiu wielkim to by chłopak chyba po 5 minutach zszedł do "szatni" z płaczem, tam nawet jak nie prowokujesz nikogo to cię wieśniaki wyzwą od najgorszych
oczywiście skandaliczne zachowanie "kibiców" ale żeby grać w piłkę prócz umiejętności trzeba mieć mocną psychę
8
Włączyłem sama końcówkę, ten sędzia to żart jakiś
1
@adambądkowski93 widziałem coś podobnego na Teneryfie jak byłem w górach i palił się las
0
@Medium jest przepis (a przynajmniej kiedyś był), że koło szkoły nie może być sklepów z alkoholem
3
@arasz1819 ej ej to nie na Podlasiu, proszę nie obrażać :P
3
@Ali094 tak samo było z Suarezem i Griezmanem :P "słabi so niech tam ido"
1
@esem91 jak typowy to strzelam ze wolejek
edit: eee zawiodłem się, wcale nie typowy
17
ciekawe kiedy Barca nauczy się, że nie robi się z nimi interesów
0
Świeżutkie guacamole? TOP
0
@Tridente2015 byle Bayern wygrał ligę:p bo jak nie to my znowu w takiej grupie będziemy
1
@Kapitan hawk zezwalam
0
@MesQueUnClub_87 to kurczak, po angielsku Black cock
0
Jeszcze coś sapie chłop, wali od tyłu w nogi