0

@ŁukaszNidzica no właśnie chodziło mi o to, że w rewanżu ile by było trzeba tyle Liverpool by strzelił :')

10

@GadulkiGembulki_FCB ludzie tak się uczepili tej akcji:p a sobie powtórzę poraz 2137... To by nic nie zmieniło

0

@BorzyKrzys widziałem filmik z tego zajścia, myślałem, że przed tym jak sobie j3bnął w łeb to jeszcze laske odstrzeli

0

@tristan87 ja tam w swojej firmie mam takie przerwy :)

1

@Pawel13sz ogólnie to powinniśmy patrzeć kogo obserwuje Atletico na napastnika i go kontraktować, od wielu lat zawsze mieli kogoś topowego

0

@Emhyr Robert "Lewy" Lewandowski dostał 3 mecze zawieszenia za podrapanie się po nosie

6

Pewnie 90% to turasy i inne muslimy

0

@Danny Gaucho dzięki, La Bamba zawsze pomocna ale i tak kupię najwyżej się zdrapie to P

0

@kuz no tak ale to tylko w Polsce bo po angielsku by musiało być F :p

0

Ktoś wie dlaczego niektóre Ray bany mają P na szkłach? Może to być że polaryzacja?

0

@Mario96w dokładnie żaden, przykład anegdotyczny:)

1

@Mario96w pies też by pewnie wolał biegać po podwórku i co puszczasz go w samopas? Lepiej niech lata sobie, "korzysta z życia" tylko, że pewnego razu po prostu nie wróci...

0

@Herato jak krowa wychowa się w kurniku to będzie kurą? :P

0

@seba1324 jeśli masz ok 10 lat to nawet nieźle

1

@NeKenI pomyliłeś obrazy

0

powinien być walkower za nie zabezpieczenie trybuny :P

0

co ten afroamerykańczyk wymyślił

0

kurła karny w 92 minucie dla madrycioków

0

ale fart małolatów

0

@tbas na jakiej niby podstawie?

3

Kurwa wyszedłem sobie na wieczór wychillowac i po co wchodziłem na te stronę, serce złamane, ech Leoś nie rozumiem, żyje sobie 2.5k km od Barcelony a kocham ten klub jak głupi a Ty spędziłeś tam całe życie i nie mogłeś się poświęcić, poczekać? Why?

0

@shahman reklamy joga bonito to był sztos, z milion lat mają, kiedyś miałem na kompie w formacie avi czy innym mp4

2

@wasacz nie bardzo interesuje się tenisem, ale dziś byłem u rodziców i leciał mecz w tv więc patrzyłem co tam się dzieje, rozumiem, że trybuny mocno dopingowały panią Afroamerykanke dlatego, że Sabalenka jest Białorusinka? Nie rozumiem jaki jest problem, rosyjscy, białoruscy sportowcy powinni dostawać konkretne pytania odnośnie tego czy popierają putlera jeśli tak to ban na zawody i tyle, a jeśli ktoś oficjalnie staje przeciwko rosyjskiemu reżimowi powinien być traktowany na równi z resztą

3

@PatrychoO kurde wizzairem chyba nie lecą

1

@Inko są statystki, które mówią ile mniej więcej piłka jest "żywa" w trakcie spotkania, jakby coś takiego wprowadzili to chyba oczywiste, że mecz nie liczyłby 90min

6

No i tyle z rekordu

0

Jakby Marek zszedł w połowie to rekord się liczy?

0

Chłop zamiast na wślizgu wyeebac te piłkę to podaje do pustka :D zuch

0

No i po vicemistrzostwie

0

Ciekawe jak by wyglądał w tym sezonie duet Lewy-Antłan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?