1

@Firestone no kto jak kto ale Niemcy potrafią strzelać

0

Cancelo piękny powrót bo wyglądał rzadko dziś, Gavicze piękna piła

0

W końcu Cancelo jest w miejscu gdzie powienien być a nie biegać w środku i są efekty

1

Dawać lamusy jeszcze dwie

0

Ale Cancelo dziś padlinę gra

0

Minqueza i po co to robisz? Taki z ciebie cule

0

Feeeeeeeran :///

0

Ehh to wygląda jakby nikt nie wiedział co ma robić na boisku

0

Dlaczego Cancelo rozgrywa?

1

Ale Aspas zeebal, to powinno być 0-2

1

Brawo Cancelo piękne rozrzucenie

0

Hmmm jakich mamy zmienników dla Balde? Kto niby powienien grać jak młody odpoczywa?

10

jezusku jaki to był piękny mecz,w większości bez Messiego, 0-4 najniższy wymiar kary a do tego kwintesencja madryckiej bandy, barbarzyńskie faule białych sfrustrowanych piesków, dodatkowo nieodgwizdany karny sprokurowany przez rekordzistę czerwonych kartek (który miałby ich 2x więcej gdyby nie pobłażliwość pajaców z gwizdkiem") i Alves, który dostaje żółtko za (nie)przypadkowy łokieć w głowę od narcyzika, dzięki takim artykułom przypominam sobie dlaczego tak nienawidzę tych ścierek
PS szkoda, że ten Munir się tam zaplątał, Pique wrzucający manitkę na SB ojojoj coś pięknego

2

Messi kontuzja :/

5

@denks1984 dostał takie pytanie, sam tego nie wymyślił

0

tak swoją drogą to kiedy jest koniec głosowania na ZP? czy ono już wystartowało? przecież teraz liczy się sezon a nie rok, więc liczenie głosów chyba już powinno lecieć?

0

@Bartula albo jakieś pozwy czy nowe artykuły gazetek o przekrętach Barcy

1

@adi7adi8 taaa ale mi chodziło bardziej o to właśnie na którym canal+ będą mecze, bo jak wspomniałem na polsatowskim pakiecie jest tylko c+sport3 i 4, a podejrzewam, że większość spotkań Barcy bedzie na 1 lub 2
btw sezon temu czy dwa pamiętam był taki motyw, że potrafiły być 3 mecze z rzędu u jednego operatora

1

@adi7adi8 a wiesz gdzie można znaleźć taką listę, bo tutaj na przykład w terminarzu tylko dwa kolejne mecze są pokazane (Celta C+sport2 i Mallorca Eleven)
i tak na przykład pakiet sportowy polsatu nie ma C+sport 2 i meczyk w dupe :(

0

czy polsat transmituje wszystkie mecze? jak jest 6 meczów jednocześnie to są jakie dodatkowe kanały? i z jakim wyprzedzeniem wiadomo na jakich kanałach będą mecze w lidze (czy Eleven czy c+)

0

@DragonxNF powinno być Laporta: czekaj wjeżdzam do tunelu, trace zasięg hszh szhzz

3

już każdy napalony na te bramki jak szczerbaty na suchary, tak by sobie podawali i już by było z 7

1

oj już się chłopak napalił na bramkę

1

jajajajaj Lamine :// tak blisko

0

zaczyna się drżenie o wynik

1

Marc Andre MUR ter Stegen

2

jakby teraz zadzwoniła do mnie mama to bym jej powiedział "mame nie tera, maszyna ruszyła"

1

@rayan_7 w sumie dawno nie korzystałem, ale ostatnio jak miał to też się zdarzało szczególnie na tv na apce

0

@Overmars_ ja mogę jak cos wziąć na pół (w sensie na dwóch:p )

0

Najlepszy mecz po reprezentacjach od ilu lat? Nawet za Guardioli były ciężary prawie zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?