karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone no kto jak kto ale Niemcy potrafią strzelać
0
Cancelo piękny powrót bo wyglądał rzadko dziś, Gavicze piękna piła
0
W końcu Cancelo jest w miejscu gdzie powienien być a nie biegać w środku i są efekty
1
Dawać lamusy jeszcze dwie
0
Ale Cancelo dziś padlinę gra
0
Minqueza i po co to robisz? Taki z ciebie cule
0
Feeeeeeeran :///
0
Ehh to wygląda jakby nikt nie wiedział co ma robić na boisku
0
Dlaczego Cancelo rozgrywa?
1
Ale Aspas zeebal, to powinno być 0-2
1
Brawo Cancelo piękne rozrzucenie
0
Hmmm jakich mamy zmienników dla Balde? Kto niby powienien grać jak młody odpoczywa?
10
jezusku jaki to był piękny mecz,w większości bez Messiego, 0-4 najniższy wymiar kary a do tego kwintesencja madryckiej bandy, barbarzyńskie faule białych sfrustrowanych piesków, dodatkowo nieodgwizdany karny sprokurowany przez rekordzistę czerwonych kartek (który miałby ich 2x więcej gdyby nie pobłażliwość pajaców z gwizdkiem") i Alves, który dostaje żółtko za (nie)przypadkowy łokieć w głowę od narcyzika, dzięki takim artykułom przypominam sobie dlaczego tak nienawidzę tych ścierek
PS szkoda, że ten Munir się tam zaplątał, Pique wrzucający manitkę na SB ojojoj coś pięknego
2
Messi kontuzja :/
5
@denks1984 dostał takie pytanie, sam tego nie wymyślił
0
tak swoją drogą to kiedy jest koniec głosowania na ZP? czy ono już wystartowało? przecież teraz liczy się sezon a nie rok, więc liczenie głosów chyba już powinno lecieć?
0
@Bartula albo jakieś pozwy czy nowe artykuły gazetek o przekrętach Barcy
1
@adi7adi8 taaa ale mi chodziło bardziej o to właśnie na którym canal+ będą mecze, bo jak wspomniałem na polsatowskim pakiecie jest tylko c+sport3 i 4, a podejrzewam, że większość spotkań Barcy bedzie na 1 lub 2
btw sezon temu czy dwa pamiętam był taki motyw, że potrafiły być 3 mecze z rzędu u jednego operatora
1
@adi7adi8 a wiesz gdzie można znaleźć taką listę, bo tutaj na przykład w terminarzu tylko dwa kolejne mecze są pokazane (Celta C+sport2 i Mallorca Eleven)
i tak na przykład pakiet sportowy polsatu nie ma C+sport 2 i meczyk w dupe :(
0
czy polsat transmituje wszystkie mecze? jak jest 6 meczów jednocześnie to są jakie dodatkowe kanały? i z jakim wyprzedzeniem wiadomo na jakich kanałach będą mecze w lidze (czy Eleven czy c+)
0
@DragonxNF powinno być Laporta: czekaj wjeżdzam do tunelu, trace zasięg hszh szhzz
3
już każdy napalony na te bramki jak szczerbaty na suchary, tak by sobie podawali i już by było z 7
1
oj już się chłopak napalił na bramkę
1
jajajajaj Lamine :// tak blisko
0
zaczyna się drżenie o wynik
1
Marc Andre MUR ter Stegen
2
jakby teraz zadzwoniła do mnie mama to bym jej powiedział "mame nie tera, maszyna ruszyła"
1
@rayan_7 w sumie dawno nie korzystałem, ale ostatnio jak miał to też się zdarzało szczególnie na tv na apce
0
@Overmars_ ja mogę jak cos wziąć na pół (w sensie na dwóch:p )
0
Najlepszy mecz po reprezentacjach od ilu lat? Nawet za Guardioli były ciężary prawie zawsze