0

eeesu rekin paralityku

0

nieeeeech ktoś wprowadzi automatyczne żółte kartki za dotykanie "martwej" piłki pliiis

0

Jest rekordzik:) brawo

1

Przecież Gavi wpadł w Kounde przez typa z Granady

0

@Dawidfcb1998 no Gavi wpadł w Kounde przez zawodnika Granady

8

Brawo Gundo, właśnie z takich ujowych zagrań wychodzą kontry i zagrożenie i jeszcze kontuzja Kounde, cudownie

0

@macio_944 takie bramki to nie wina obrony

0

Ojojoj co Kounde zakręcił

0

Cancelo gra z takim lekceważeniem jakby był piłkarzykiem na orliku z dziećmi

0

świetne jest to boisko :/

1

@J4no ja tam czekam tylko na memy po tym filmie :)

0

@DonMatteo901 :o serio? Za coś takiego sędzia powinien być zawieszony razem z tym drwalem

1

@ObiwanKenobi a Felix nawet widział, że nie sięgnie piłki i ugiął nogi żeby nie zrobić krzywdy przeciwnikowi, natomiast tam typ agresywnie w piłkę tylko szkoda, że przez nogi Lewego

0

@Hadim bardzo chciałbym coś takiego zobaczyć ale wątpie, że do tego dojdzie

0

@RivaldoVitorBorba no na kaca łatwo idzie xd ale mam ziomków co serio zawsze przed samym meczem muszą do kibla lecieć (liga okręgowa)

0

@sokot no to jest zasada stara jak świat, kupa przed samym meczem, widać że młody jeszcze nie ogarnia xd

4

@bartoszplucinski fenomenalny xdd chyba że porównujemy do Oriola albo Roberto to może i tak

1

@bartoszplucinski ojej to muszę obejrzeć jeszcze raz, bo ja tam widziałem masę niedokładności

0

@Culer9002 nie no wynik znam ale fajnie się ogląda w porównaniu do tego co widziałem przed godziną

1

@mekston no jako obrońca uważam, że przepis jest słaby, bo nie masz pewności nigdy czy jest ten spalony czy nie i starasz się interweniować, na przykład wybijając piłkę w aut, ale jeśli robisz to aby piłka nie doszła do napastnika stojącego na spalonym to powinno się gwizdać spalonego,
A gol oczywiście że prawidłowy, ale ostatnio gadałem z sędzią z okręgówki i mówił, że już nie ma tego przepisu

1

Oglądam powtórkę Atleti-Feynord ale meczycho

0

@mekston a w lidze okręgowej na przykład cofnęli ten przepis ostatnio :D i w mojej opinii bardzo dobrze

0

Kurde oglądam powtórkę Atleti i pierwsza bramka Moraty to jest podanie do typa co jest na spalonym, obrońca interweniuje aby nie dostał tej piłki, ta trafia do Moraty, który strzela, jak dla mnie to powinno być liczone jak absorbowanie bramkarza przy strzale, gdyby obrońca wiedział, że typ jest na spalonym to by nie robił wślizgu i nie byłoby tej bramki

Kiedyś była podobna sytuacja z Pique, który ręką zablokował zagranie do kogoś na spalonym i najpierw dostał kwita ale go cofnięto, bo napastnik właśnie był na spalonym w momencie podania

0

@Pawel13sz niby Balde powienien być wyżej ale gość już rękawami oddychał, przydałby się taki Alba jeszcze

0

@DonAndrzejos Pedri to akurat jest dość szklany a Lewy chyba uraz po wejściu przeciwnika

1

Pociesza jedynie fakt, że za Rijkarda jak wygrywaliśmy LM też się męczyliśmy na wyjazdach

0

Dobra dawać men in black i te ebane światełko, nie chce pamiętać tego meczu, mega ważne 3punkty

1

-Gavi po co Ci głowa?
-Robię wślizgi niom

1

@Matheu12 nie mamy pomocników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?