0

Jakiekolwiek zagrożenie idzie z prawej strony a oni ciasną z lewej ehhh

0

Myslalem, że Inigo jest średni ale Kounde chyba go przebija dziś, ogólnie nie jestem za rotacjami stoperów i zmienianiu ich w trakcie meczu

0

Na uj znowu Lewy się cofa do rogrywania

1

Haha sędzia zatrzymał grę za ośmieszenie lewego xd

3

Co ten Kunde taki wolny? :o

1

Brawo Lewy za asystę widmo

0

Jaka prosta akcja, wincyj takich!

0

zabierał stopę normlanie by postawił to karny, tylko że też mogło się skończyć kontuzją

1

100% nie będzie

0

kontakt był ale czy na tyle silny żeby to był karny?

0

var cofnie pewnie

0

@michal26 mówię tylko, że to nasi najgorsi zawodnicy w wyprowadzeniu piłki

2

Araujo, Inigo i Romeu no tuzy rozgrywania to to nie są ://

0

obstawiamy w której minucie ktoś z Mallorci dostanie kartkę?

0

@Toretto wyciągną :) ilość wylewów w obronie już chyba za cały mecz wystarczy

0

oborzu ile wylewów w jednej akcji

0

tak jak z Celtą nie widziałem wygranej przez 80minut meczu tak tutaj jestem pewien, że to wygramy

1

zza pola karnego mierzy a w takiej sytuacji na pałe, fck logic

4

gdyby każdy zapierdalał jak Gavi to mecze byśmy kończyli w 9ciu ale za to byłyby one wygrane :)

1

popisał się el capitano

1

@Lionel_Messi10 o biurwa oni tak serio? :O trzeba mieć tupecik

1

@BartqRKO przy takiej Barcelonie, piłka nożna wygląda jak banalny sport

1

@wojopancer dla kogoś kto ma 30+ nie taka trudna :)

0

@kynio302 żeby nie był taki opalony i nie biegał w prześcieradle to pewnie szybciej kartki by kolekcjonował, w tym te ulubionego koloru ramoska

7

parę miesięcy w madrycie i już poczuł klimat frustracji

1

coś tu się wszechświat zwiesił, włączyłem i real stracił

1

@Firestone no kto jak kto ale Niemcy potrafią strzelać

0

Cancelo piękny powrót bo wyglądał rzadko dziś, Gavicze piękna piła

0

W końcu Cancelo jest w miejscu gdzie powienien być a nie biegać w środku i są efekty

1

Dawać lamusy jeszcze dwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?