0

Porto 8 w polu karnym :p

2

Gavi wyleci dziś

0

Gundo i Łysy do zmiany szkoda tylko, że prócz Fermina to tam nikogo nie ma

6

Kiedy Frankie wraca? Bo tu jest tragedia

2

Rozwala mnie, że typy co zarabiają miliony euro nie potrafią stojącej piłki dać jej w punkt albo chociaż żeby pierwszego obrońcę przeleciała

4

Gundogan cudownie zapomniał jak grał w City? Nieee no nie spodziewałem się

0

Co tam lewemu nogę heblują?

1

Ehh jak Lewy się weźmie za podania, chłop powinien cały mecz stać w polu karnym i się nie ruszać

0

@pt9 w jakim sporcie?

0

0

@GeraltzKatalonii o czym wy mówicie xd chłop padał przy strzale bez żadnej pomocy Kounde

0

@SinMistico cooo? Xdd zero faulu właśnie

1

Nie no gość sam leciał na glebę l

1

Barcelona nie umie bronić odcinek milionowy, jak można typa niekrytego zostawić na 16 metrze

1

Wolałbym Duńczyka w składzie zamiast Araujo

1

A wszyscy lykneli kursik na Szachtar :p

0

@sergio5 jeszcze Yamal tam wjedzie na prostej nodze

1

@Tasde no i w końcu się doczekałem ciekawej, merytorycznej odpowiedzi :)

1

@FCB24 nie, bardziej chodziło mi o to, że księży, którzy molestują 7latków powinno się wieszać szybciej niż takich delikwentów jak podałem w przykładzie

0

@Gosciuu o czym Ty bredzisz xd

0

@HighestInTheRoom możesz mieć i 77 i z 15latką jest legalny :P

0

@Gosciuu "nic nie poradzimy" xddd ja nie chce nic radzić, tylko się zastanawiam skąd akurat taka granica

0

@marcin62 no tak ale na podstawie on został ustalony?

1

@FCB24 no a jak chłop ma 18lat a dziewczyna 14 i 10 miesięcy i ze sobą bajerują i idą do łóżka (za obopólną zgodą), to wtedy też szubienica? w świetle prawa to pedofilia, w sumie nie wiem czy istnieje coś takiego jak ciężka i lekka pedofilia?

0

@Gosciuu no właśnie do tego piję "14latka to jeszcze dziecko" a 15stka już nie?

1

kompletnie nie ogarniam tych wszystkich jutuberów i innych patusów aleeee tak w temacie (bo ciężko o tym nie słyszeć) ciekawe na jakiej podstawie ktoś stwierdził, że można... uprawiać seks z 15latką a z 14tką już nie

0

@AduŚ07 a kto będzie ryzykował życie dla obcych ludzi?

4

założę się, że na wślizgu nieraz wjechał tam dzieciakowi jakiemuś na tym asfalcie

4

Heh czyli już pomysł SuperLigi nie jest taki zły dla UEFY i nie zabija romantyzmu futbolu, jeśli to oni by mieli tym zarządzać, i zarabiać grube miliony (miliardy?) Hatfu na tę mafię

2

@capoN nie wiem, ja to Ramosa pamiętam tylko z czerwonych kartek i jak go objeżdżał Ronnie czy Messi jak dzieciaka, tyle że strzelał dużo bramek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?