karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Porto 8 w polu karnym :p
2
Gavi wyleci dziś
0
Gundo i Łysy do zmiany szkoda tylko, że prócz Fermina to tam nikogo nie ma
6
Kiedy Frankie wraca? Bo tu jest tragedia
2
Rozwala mnie, że typy co zarabiają miliony euro nie potrafią stojącej piłki dać jej w punkt albo chociaż żeby pierwszego obrońcę przeleciała
4
Gundogan cudownie zapomniał jak grał w City? Nieee no nie spodziewałem się
0
Co tam lewemu nogę heblują?
1
Ehh jak Lewy się weźmie za podania, chłop powinien cały mecz stać w polu karnym i się nie ruszać
0
@pt9 w jakim sporcie?
0
@Rewolucja123 w 4
0
@GeraltzKatalonii o czym wy mówicie xd chłop padał przy strzale bez żadnej pomocy Kounde
0
@SinMistico cooo? Xdd zero faulu właśnie
1
Nie no gość sam leciał na glebę l
1
Barcelona nie umie bronić odcinek milionowy, jak można typa niekrytego zostawić na 16 metrze
1
Wolałbym Duńczyka w składzie zamiast Araujo
1
A wszyscy lykneli kursik na Szachtar :p
0
@sergio5 jeszcze Yamal tam wjedzie na prostej nodze
1
@Tasde no i w końcu się doczekałem ciekawej, merytorycznej odpowiedzi :)
1
@FCB24 nie, bardziej chodziło mi o to, że księży, którzy molestują 7latków powinno się wieszać szybciej niż takich delikwentów jak podałem w przykładzie
0
@Gosciuu o czym Ty bredzisz xd
0
@HighestInTheRoom możesz mieć i 77 i z 15latką jest legalny :P
0
@Gosciuu "nic nie poradzimy" xddd ja nie chce nic radzić, tylko się zastanawiam skąd akurat taka granica
0
@marcin62 no tak ale na podstawie on został ustalony?
1
@FCB24 no a jak chłop ma 18lat a dziewczyna 14 i 10 miesięcy i ze sobą bajerują i idą do łóżka (za obopólną zgodą), to wtedy też szubienica? w świetle prawa to pedofilia, w sumie nie wiem czy istnieje coś takiego jak ciężka i lekka pedofilia?
0
@Gosciuu no właśnie do tego piję "14latka to jeszcze dziecko" a 15stka już nie?
1
kompletnie nie ogarniam tych wszystkich jutuberów i innych patusów aleeee tak w temacie (bo ciężko o tym nie słyszeć) ciekawe na jakiej podstawie ktoś stwierdził, że można... uprawiać seks z 15latką a z 14tką już nie
0
@AduŚ07 a kto będzie ryzykował życie dla obcych ludzi?
4
założę się, że na wślizgu nieraz wjechał tam dzieciakowi jakiemuś na tym asfalcie
4
Heh czyli już pomysł SuperLigi nie jest taki zły dla UEFY i nie zabija romantyzmu futbolu, jeśli to oni by mieli tym zarządzać, i zarabiać grube miliony (miliardy?) Hatfu na tę mafię
2
@capoN nie wiem, ja to Ramosa pamiętam tylko z czerwonych kartek i jak go objeżdżał Ronnie czy Messi jak dzieciaka, tyle że strzelał dużo bramek