4

No kurwa za mało kontuzji mamy

0

Kuuuur Fermin mógł mieć dwie bramki w 30sekund

3

Ok to Fermin zaraz strzeli wtedy też obił najpierw słupek

0

@Pressinho jakie złamanie linii jak on ją wyznaczał?

0

No iiii dupa z czystego konta kolejnego ;/

2

Haha jak ja uwielbiam tych francuskich komentatorów xd nic nie rozumiem ale teraz rozkminiali jak się Guiu powinno wymawiać poprawnie

1

@Cotutajsiedzieje polskie kibicowskie community to najgorszy syf jaki istnieje, mam takich dwóch ziomków grubasków z harnasiem w dłoni (pisowcy oczywiście) i zawsze coś na fejsbuku bełkoczą, jadąc po Messim najczęściej

0

@Warty można by było kiedyś spróbować na trzech stoperów zagrać

1

@BulaKG no właśnie u niego widać jeszcze te spinkę, myślę że z czasem będzie łapać luz

7

Co oni się uwzięli na tego rudego już i tak życie z nim już zagrali nie fair

0

Ferran pazera straszna

0

Golaso bombaso wg francuskich komentatorów, chyba Ferminek czytał La bambe że nie ma wykończenia, rośnie mvp

1

@Matt_i1992 i chłopak przede wszystkim zapierdala po boisku

1

@IMBALEO jestę megalodonę

0

Fermin zabrał Gundo ładna asystę

6

Ferran podsumował swoją inteligencję, granatowym mazakiem na bordowej koszulce coś napisać xdd

0

@Faro to akurat fakt, żeby jeszcze się poruszał jak Balde

3

Nie było spalonego

0

Romeu ma ruchy jakby ktoś mu 30kg worek ziemniaków wrzucił na plecy

0

Alonso rasista :/

2

Szkoda tylko że wszyscy stanęli w miejscu w polu karnym zamiast ruszyć w jakaś wolna przestrzeń

1

@Deviler no widzieliśmy, faulował Felixa

0

O kurła dobrze że rudy został piłkarzem..

0

Chłopaki z City jaki sabotaż :D

0

@Rewolucja123 oesu niby nie taki stary a już skleroza

0

Hmmm coś mnie ominęło, co jest z Gavim?

5

@Zoker bo muszą się mu podlizywac, real z oczywistych względów nie musi i może udawać, że między nimi a tabasem nie ma miłości

1

@Faro mnoży się kursy a nie dodaje

0

@Rewolucja123 ehh z dzisiejszymi przepisami pewnie tamten mecz byśmy przepchnęli

2

@PatrychoO nie no Araujo jednak w tym roku nie zasłużył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?