karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No kurwa za mało kontuzji mamy
0
Kuuuur Fermin mógł mieć dwie bramki w 30sekund
3
Ok to Fermin zaraz strzeli wtedy też obił najpierw słupek
0
@Pressinho jakie złamanie linii jak on ją wyznaczał?
0
No iiii dupa z czystego konta kolejnego ;/
2
Haha jak ja uwielbiam tych francuskich komentatorów xd nic nie rozumiem ale teraz rozkminiali jak się Guiu powinno wymawiać poprawnie
1
@Cotutajsiedzieje polskie kibicowskie community to najgorszy syf jaki istnieje, mam takich dwóch ziomków grubasków z harnasiem w dłoni (pisowcy oczywiście) i zawsze coś na fejsbuku bełkoczą, jadąc po Messim najczęściej
0
@Warty można by było kiedyś spróbować na trzech stoperów zagrać
1
@BulaKG no właśnie u niego widać jeszcze te spinkę, myślę że z czasem będzie łapać luz
7
Co oni się uwzięli na tego rudego już i tak życie z nim już zagrali nie fair
0
Ferran pazera straszna
0
Golaso bombaso wg francuskich komentatorów, chyba Ferminek czytał La bambe że nie ma wykończenia, rośnie mvp
1
@Matt_i1992 i chłopak przede wszystkim zapierdala po boisku
1
@IMBALEO jestę megalodonę
0
Fermin zabrał Gundo ładna asystę
6
Ferran podsumował swoją inteligencję, granatowym mazakiem na bordowej koszulce coś napisać xdd
0
@Faro to akurat fakt, żeby jeszcze się poruszał jak Balde
3
Nie było spalonego
0
Romeu ma ruchy jakby ktoś mu 30kg worek ziemniaków wrzucił na plecy
0
Alonso rasista :/
2
Szkoda tylko że wszyscy stanęli w miejscu w polu karnym zamiast ruszyć w jakaś wolna przestrzeń
1
@Deviler no widzieliśmy, faulował Felixa
0
O kurła dobrze że rudy został piłkarzem..
0
Chłopaki z City jaki sabotaż :D
0
@Rewolucja123 oesu niby nie taki stary a już skleroza
0
Hmmm coś mnie ominęło, co jest z Gavim?
5
@Zoker bo muszą się mu podlizywac, real z oczywistych względów nie musi i może udawać, że między nimi a tabasem nie ma miłości
1
@Faro mnoży się kursy a nie dodaje
0
@Rewolucja123 ehh z dzisiejszymi przepisami pewnie tamten mecz byśmy przepchnęli
2
@PatrychoO nie no Araujo jednak w tym roku nie zasłużył