1

Kurwa akcja 3 minuty trwa, typ na metrowym spalonym...

1

@krol211 xd no powinni płakać, że drużyna z 0-1 wychodzi na prowadzenie

0

Dawać te Bayerny

4

O pierwsza dobra akcja Yamala

2

No jeszcze marka zabili

1

Lewy zawieszenie na rok

0

Dobra Felix w pierwszej połowie wyglądał jakby bardzo chciał, ale już chyba za bardzo, przydałoby się by przestał grać swój własny mecz

15

Luuuuk Dee Jooooong, to nawet nie jest on

0

@kanver_ Xd żartowniś

3

Ehh żałosny nur

0

Zaraz wejdzie Ferran i Rapha i to ruszy xd

4

Xd gość najprostszej piłki nie umie przyjąć

0

Jakbym był trenerem to bym nie miał głosu po przerwie, tutaj tak potężna zjeba się każdemu należy

0

Po co ten Yamal schodzi tak głęboko, kolejna wrzutka którą można zamknąć

3

Pedri nie jest chory? Widzieliście jak on wygląda? Jak trup

1

Pedri nie jest gotowy jeszcze do gry, wygląda bladziutko i wcale nie mówię o opaleniźnie

0

Kounde jest tragiczny dziś

10

Ale oni mają wyjebane ://

1

Jednemu Felixowi się chce

0

Ajaj Yamal był lepiej ustawiony

1

Kounde na spokoju sobie przyj.uje w polu karnym z typem na plecach :D

0

Pedri leży poraz 5

0

Pedriego przestawiają jak pionka :/

0

nie pierwsza taka strata Gundo imienia Busquetsa, tylko wcześniej obrońcy jakoś to naprawiali

0

Biedny kszawi :/ jego wina

1

Brawo Gundo :))

1

@Zbyszard on by go nie gonił tylko przy tej linii posłał w trybuny z bara

1

Git niech podbija cenę

6

Ancelotti "ja i moja czternastka"

0

@Rastafarnianin a to nie na tym właśnie polega kibicowanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?