1

@Firestone posiedzenie sejMMA

1

Tak swoją drogą ktory to już mecz w tym sezonie gdy zaczynamy od 0-1 i nie przegrywamy?

0

@kampe przecież jak się odbija od ciała a potem od ręki to nie powinno być, czy już znowu coś zmienili?

4

Dobra w porównaniu z ostatnimi meczami to ten naprawdę wyglądał nieźle, masa sytuacji do których nawet drewniany Rapha dochodził, mamy awans praktycznie już z pierwszego miejsca, trzeba troche pozytywnej energii tu wprowadzić, bo Bamba zalana defetyzmem

7

Hahaha co za trol zagwizdał koniec meczu

0

@AlwaysBlaugrana blablabla równie dobrze mogliśmy wygrywać 4-1

3

Mmmm ale świetny schemacik na różny, pyk pyk i do Araujo na własnej połowie xd

5

Uuuu żeby to weszło

0

Kszawi coś krzyczał do lewego "wete Robert"?

4

Pedriemu to tam tlenu dajcie

6

O zajebiście jeszcze Cancelo niech się połamie

0

@Azrik nie przesadzaj :D

1

Aaaaaj Toresik widziałem to w sieci, jak Villa z ManU w finale

0

Hahaha jaki tam cyrk w obronie xd

1

No jakim cudem sędzia obcierki nie widział

1

Rapha oddał strzał w światło!!

0

Kounde się rusza jak wóz z węglem

0

@Roobo otóż niekoniecznie

0

@Firestone razem z fawelarzem

0

@BorzyKrzys no i w tym meczu źle działamy?

0

@Death_voice chyba (xd co ten słownik) nie zrozumiałeś, akcji mamy naprawdę sporo, jedyny problem to wykończenie i ostatnie podanie ze strony fawelarza

2

No to jak to jest? Jak akcje idą stroną Cancelo i coś się dzieje to indywidualiści ratują kszawiego, a jak Rapha z prawej kopie się po czole to kszawi out? Przecież z ogarniętym jednym skrzydłowym mogłoby tu być z 3,4-1

2

Rapha weź tak biegnij biegnij i wybiegnij do szatni

0

@Sewren122 aaaa może to właśnie plan trenera?

0

Uuuu a co to za zaloty Felixa? Pokazywał herb Barcy podczas celebracji

1

Żoałosy dają brameczkę, w końcu brawo City brawo Atleti

0

Kounde co zjazd zaliczył to głowa mała

0

Oni chyba grilla potrzebują żeby się bardziej polubić, tu nikt nie chce wchodzić do podania

1

2 akcje w 2 minuty, indolencja strzelecka

0

@Barcasub bo jest ujowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?