karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone posiedzenie sejMMA
1
Tak swoją drogą ktory to już mecz w tym sezonie gdy zaczynamy od 0-1 i nie przegrywamy?
0
@kampe przecież jak się odbija od ciała a potem od ręki to nie powinno być, czy już znowu coś zmienili?
4
Dobra w porównaniu z ostatnimi meczami to ten naprawdę wyglądał nieźle, masa sytuacji do których nawet drewniany Rapha dochodził, mamy awans praktycznie już z pierwszego miejsca, trzeba troche pozytywnej energii tu wprowadzić, bo Bamba zalana defetyzmem
7
Hahaha co za trol zagwizdał koniec meczu
0
@AlwaysBlaugrana blablabla równie dobrze mogliśmy wygrywać 4-1
3
Mmmm ale świetny schemacik na różny, pyk pyk i do Araujo na własnej połowie xd
5
Uuuu żeby to weszło
0
Kszawi coś krzyczał do lewego "wete Robert"?
4
Pedriemu to tam tlenu dajcie
6
O zajebiście jeszcze Cancelo niech się połamie
0
@Azrik nie przesadzaj :D
1
Aaaaaj Toresik widziałem to w sieci, jak Villa z ManU w finale
0
Hahaha jaki tam cyrk w obronie xd
1
No jakim cudem sędzia obcierki nie widział
1
Rapha oddał strzał w światło!!
0
Kounde się rusza jak wóz z węglem
0
@Roobo otóż niekoniecznie
0
@Firestone razem z fawelarzem
0
@BorzyKrzys no i w tym meczu źle działamy?
0
@Death_voice chyba (xd co ten słownik) nie zrozumiałeś, akcji mamy naprawdę sporo, jedyny problem to wykończenie i ostatnie podanie ze strony fawelarza
2
No to jak to jest? Jak akcje idą stroną Cancelo i coś się dzieje to indywidualiści ratują kszawiego, a jak Rapha z prawej kopie się po czole to kszawi out? Przecież z ogarniętym jednym skrzydłowym mogłoby tu być z 3,4-1
2
Rapha weź tak biegnij biegnij i wybiegnij do szatni
0
@Sewren122 aaaa może to właśnie plan trenera?
0
Uuuu a co to za zaloty Felixa? Pokazywał herb Barcy podczas celebracji
1
Żoałosy dają brameczkę, w końcu brawo City brawo Atleti
0
Kounde co zjazd zaliczył to głowa mała
0
Oni chyba grilla potrzebują żeby się bardziej polubić, tu nikt nie chce wchodzić do podania
1
2 akcje w 2 minuty, indolencja strzelecka
0
@Barcasub bo jest ujowy?