karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ehh szkoda, bo przy remisie w El Clasico bylibyśmy punkcik przed prześcieradłami teraz
4
@PatrychoO a Gavi żółtko wczoraj za machnięcie ręką w przestrzeń
1
@ciema nie no chłopie wytrzymaj
0
@takisobiektos niezrozumiała decyzja sędziego szczególnie, że sam to widział bez varu, ale jeszcze bardziej niezrozumiałe zagranie typa co ma żółtą kartkę w 25minucie
0
@mrboom i byłoby, że kszawi zajechał młodego
0
@tbas impulsywny gest wyrażający dezaprobatę na decyzję sędziego
0
Barcelona się skleiła, że wystarczy zagrać ostatnich 8minut na większej intensywności i jakości i cyk meczyk wygrany, proste?
0
@kuz w sumie mieli jakieś setki?
27
Mecz imienia realu madryt
2
Wyruchaja nas kolejny raz?
0
Nie było!!!! Spalonego
0
Ajajaj Gaaavi, Pedro znowu ograbiony z asysty
3
Ajajaj Ferran o włos... A wyjebałby piłkę za stadion
13
Kurwa to wolny na 16metrze
1
Dwóch leży to na bank był kontakt
3
Nawet z autu nie wiedzą co z piłką zrobić
0
Gundo tragiczne 35min
0
Araujo dał jakąkolwiek dobra piłkę do przodu?
1
Jezu jakie my gówno gramy :/
3
Ter Stegen główny playmaker :/
19
jak to minimum żółta dla Araujo
0
@FCB24 a ja tam rozumiem, typ wybrał petrodolary zamiast gry u boku najlepszego piłkarza na świecie w świetnej drużynie, gdyby został bardzo możliwe, ze miałby na koncie złotą piłkę
0
hiszpańskie Leicester, na tę chwilę aż 7 punktów nad Barceloną, obyśmy dziś wygrali bo może się zaraz wkraść nerwowość
1
@FcPortoFan1999 raczej każdy temat ma oklepany :P
0
@LjakRoberciik szczerze ja też, dlatego tak mnie to przeraziło
0
Jestem na imprezie i typ wygrał strojem, koszulka Barcelony a z tyłu.... Arboleda 5 :/// scary
0
@Koperek01 "Zły dotyk" (oryg. "The Good Son") z 1993 roku?
0
@zeko0 taktyk na potem
1
@Explode Bale też :P
0
tak swoją drogą wydaje mi się, że na zachodzie mają ujowych tatuażystów, te dziary wszystkie piłkarzy (albo te Antonelli) wyglądają jak rysowane mazakiem przez przedszkolaków