1

ehh szkoda, bo przy remisie w El Clasico bylibyśmy punkcik przed prześcieradłami teraz

4

@PatrychoO a Gavi żółtko wczoraj za machnięcie ręką w przestrzeń

1

@ciema nie no chłopie wytrzymaj

0

@takisobiektos niezrozumiała decyzja sędziego szczególnie, że sam to widział bez varu, ale jeszcze bardziej niezrozumiałe zagranie typa co ma żółtą kartkę w 25minucie

0

@mrboom i byłoby, że kszawi zajechał młodego

0

@tbas impulsywny gest wyrażający dezaprobatę na decyzję sędziego

0

Barcelona się skleiła, że wystarczy zagrać ostatnich 8minut na większej intensywności i jakości i cyk meczyk wygrany, proste?

0

@kuz w sumie mieli jakieś setki?

27

Mecz imienia realu madryt

2

Wyruchaja nas kolejny raz?

0

Nie było!!!! Spalonego

0

Ajajaj Gaaavi, Pedro znowu ograbiony z asysty

3

Ajajaj Ferran o włos... A wyjebałby piłkę za stadion

13

Kurwa to wolny na 16metrze

1

Dwóch leży to na bank był kontakt

3

Nawet z autu nie wiedzą co z piłką zrobić

0

Gundo tragiczne 35min

0

Araujo dał jakąkolwiek dobra piłkę do przodu?

1

Jezu jakie my gówno gramy :/

3

Ter Stegen główny playmaker :/

19

jak to minimum żółta dla Araujo

0

@FCB24 a ja tam rozumiem, typ wybrał petrodolary zamiast gry u boku najlepszego piłkarza na świecie w świetnej drużynie, gdyby został bardzo możliwe, ze miałby na koncie złotą piłkę

0

hiszpańskie Leicester, na tę chwilę aż 7 punktów nad Barceloną, obyśmy dziś wygrali bo może się zaraz wkraść nerwowość

1

@FcPortoFan1999 raczej każdy temat ma oklepany :P

0

@LjakRoberciik szczerze ja też, dlatego tak mnie to przeraziło

0

Jestem na imprezie i typ wygrał strojem, koszulka Barcelony a z tyłu.... Arboleda 5 :/// scary

0

@Koperek01 "Zły dotyk" (oryg. "The Good Son") z 1993 roku?

0

@zeko0 taktyk na potem

1

@Explode Bale też :P

0

tak swoją drogą wydaje mi się, że na zachodzie mają ujowych tatuażystów, te dziary wszystkie piłkarzy (albo te Antonelli) wyglądają jak rysowane mazakiem przez przedszkolaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?