0

Kurde z lewym z zeszłego sezonu moglibyśmy już tu grubo prowadzić szkoda :( ale pierwsza połowa wciąż na plus

9

Lejo naszego Felixa, zaraz Gavi tam na wózku wjedzie

1

Uuu ale Araujo został sprintersko zjedzony :/

0

Oby utrzymać trend że druga połowę gramy lepsza

5

Czy to asysta Raphy?

10

Na pohybel malkontentom i siejacym defetyzm

1

Łokieć w plecy to nie faul

0

@Rewolucja123 w ogóle dobry intensywny mecz a 50 komentarzy że Lewy do drewno (o czym każdy już wie doskonale)

0

@LukaszFan a i tak same jęki na La bambli

0

@avanes ja naliczyłem 19

0

@Kleps0n bo piłka była za mocna, widziałeś jak się musiał wygiąć do tego? Serio wszyscy już jadą po nim byle jechać, i mówię to jako hejter lewego

0

Trudna piłka takze już nie płaczcie że lewy nie strzelił

1

Za dobrze to wygląda...

1

Kszawi winny prawej nogi fawelarza

0

@Azi ja się dowiedziałem od komentatorów

0

kontuzja Inigo na rozgrzewce

1

@kamyk_23 typowa baba :|

0

xd co dzban tam się jeszcze tłumaczy sędziemu

0

@MarcelNJ11 zmrożony jager do szklanki

0

@ViscaelBarca2007 a zaczęło się od ujowego dośrodkowania :p

1

@HypeR bo to nie wódka

2

@Encore czy debil to za lekka inwektywa w tym wypadku?

0

@kynio302 wygląda na AI

1

Oho madrycioków nawyłaziło jak glist po deszczu (skojarzenie nieprzypadkowe)

0

O co chodzi z tym logo? Będzie na koszulkach zamiast herbu?

1

@Messi1992 nie no Ronniego była dość pokraczna

0

@rayqi nie no w żabkach może i tak ale widziałeś personel biedry czy jakichś większych sklepów typu Auchan? Tam 90% to madki Polki

0

@MysticCat paaaanie po cienkim lodzie stąpasz, zaraz Cię zjadą, że nie każdy może pracować gdzie mu się podoba i że gdyby nie Grażynki na kasie to byś nie miał jak zakupów robić, więc trochę szacunku gówniarzu xd

1

@Firestone posiedzenie sejMMA

1

Tak swoją drogą ktory to już mecz w tym sezonie gdy zaczynamy od 0-1 i nie przegrywamy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?