karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde z lewym z zeszłego sezonu moglibyśmy już tu grubo prowadzić szkoda :( ale pierwsza połowa wciąż na plus
9
Lejo naszego Felixa, zaraz Gavi tam na wózku wjedzie
1
Uuu ale Araujo został sprintersko zjedzony :/
0
Oby utrzymać trend że druga połowę gramy lepsza
5
Czy to asysta Raphy?
10
Na pohybel malkontentom i siejacym defetyzm
1
Łokieć w plecy to nie faul
0
@Rewolucja123 w ogóle dobry intensywny mecz a 50 komentarzy że Lewy do drewno (o czym każdy już wie doskonale)
0
@LukaszFan a i tak same jęki na La bambli
0
@avanes ja naliczyłem 19
0
@Kleps0n bo piłka była za mocna, widziałeś jak się musiał wygiąć do tego? Serio wszyscy już jadą po nim byle jechać, i mówię to jako hejter lewego
0
Trudna piłka takze już nie płaczcie że lewy nie strzelił
1
Za dobrze to wygląda...
1
Kszawi winny prawej nogi fawelarza
0
@Azi ja się dowiedziałem od komentatorów
0
kontuzja Inigo na rozgrzewce
1
@kamyk_23 typowa baba :|
0
xd co dzban tam się jeszcze tłumaczy sędziemu
0
@MarcelNJ11 zmrożony jager do szklanki
0
@ViscaelBarca2007 a zaczęło się od ujowego dośrodkowania :p
1
@HypeR bo to nie wódka
2
@Encore czy debil to za lekka inwektywa w tym wypadku?
0
@kynio302 wygląda na AI
1
Oho madrycioków nawyłaziło jak glist po deszczu (skojarzenie nieprzypadkowe)
0
O co chodzi z tym logo? Będzie na koszulkach zamiast herbu?
1
@Messi1992 nie no Ronniego była dość pokraczna
0
@rayqi nie no w żabkach może i tak ale widziałeś personel biedry czy jakichś większych sklepów typu Auchan? Tam 90% to madki Polki
0
@MysticCat paaaanie po cienkim lodzie stąpasz, zaraz Cię zjadą, że nie każdy może pracować gdzie mu się podoba i że gdyby nie Grażynki na kasie to byś nie miał jak zakupów robić, więc trochę szacunku gówniarzu xd
1
@Firestone posiedzenie sejMMA
1
Tak swoją drogą ktory to już mecz w tym sezonie gdy zaczynamy od 0-1 i nie przegrywamy?