karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore no jedno i drugie jest złą drogą
3
nie no serio szybciej zrozumiem, że ktoś kibicuje realowi niż to, że można uważać kaczora za normalnego człowieka i jeszcze go wielbić, takie osobniki powinny być poddawane jakimś badaniom
3
@esem91 pov: gdy pokazujesz mamie zdjęcie a ona zaczyna skrolowac galerię
21
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@kuz wszystko się zgadza, przecież przed chwilą kimał :D
0
Chyba wiem jakie to uczucie gdy człowiek kocha swoją żonę ale aktualnie jest na nią wkurwiony
0
@fotohobby czy Papszuna?
0
Ci co mówią, żeby zwolnić Kszawiego bo "gorzej już nie będzie" to przypomnijcie sobie co się mówiło kolejno za Valverde, za Setiena i za Kumana, ja już nie dam się nabrać :p
0
Pena by to wyjął gdyby nie Cancelo
0
Hahahaha no debile xddd typ sobie niepilnowany w polu karnym stoi
2
Lewy remis na bani
0
Dlaczego tak późno?!!
0
Co Gironka się bawi
0
@Zawadinho i co dalej?
0
@tomek8756 nie no szanujmy się, w każdym aspekcie są lepsi
0
@Kubix93no chociaż cokolwiek tworzyli, a Yamala to ja nie widziałem w tym meczu, a miałem nadzieję, że gorzej od Raphy się nie da grać
0
Obrona dziś nie odstaje poziomem od ataku
1
Araujo na czas chytrze:p
6
Gundo mógł zabić tym strzałem ale tylko postraszył
0
Balde to heban.
1
Fajnie ta Gironka gra, jak dla mnie mogą brać mistrza
0
Gundo to nie jest już gość do gry 90min on ledwo czlapie
0
Teoretycznie dobre zmiany, ciekawe czy przyniosą pozytywny efekt
0
@Kuba_1 ale za to niewiele lepiej bronimy
0
Wiadomo, że piłka dojdzie do lewego to już po akcji
0
Ta pomoc na papierze wygląda tylko pięknie w destrukcji tragedia
0
@kuz że to była piłka na prawą nogę i pewnie on chciał to uderzać
0
Felix powinien brać
3
Eric ale to w polu karnym trzeba