0

@Encore no jedno i drugie jest złą drogą

3

nie no serio szybciej zrozumiem, że ktoś kibicuje realowi niż to, że można uważać kaczora za normalnego człowieka i jeszcze go wielbić, takie osobniki powinny być poddawane jakimś badaniom

3

@esem91 pov: gdy pokazujesz mamie zdjęcie a ona zaczyna skrolowac galerię

21

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@kuz wszystko się zgadza, przecież przed chwilą kimał :D

0

Chyba wiem jakie to uczucie gdy człowiek kocha swoją żonę ale aktualnie jest na nią wkurwiony

0

@fotohobby czy Papszuna?

0

Ci co mówią, żeby zwolnić Kszawiego bo "gorzej już nie będzie" to przypomnijcie sobie co się mówiło kolejno za Valverde, za Setiena i za Kumana, ja już nie dam się nabrać :p

0

Pena by to wyjął gdyby nie Cancelo

0

Hahahaha no debile xddd typ sobie niepilnowany w polu karnym stoi

2

Lewy remis na bani

0

Dlaczego tak późno?!!

0

Co Gironka się bawi

0

@Zawadinho i co dalej?

0

@tomek8756 nie no szanujmy się, w każdym aspekcie są lepsi

0

@Kubix93no chociaż cokolwiek tworzyli, a Yamala to ja nie widziałem w tym meczu, a miałem nadzieję, że gorzej od Raphy się nie da grać

0

Obrona dziś nie odstaje poziomem od ataku

1

Araujo na czas chytrze:p

6

Gundo mógł zabić tym strzałem ale tylko postraszył

0

Balde to heban.

1

Fajnie ta Gironka gra, jak dla mnie mogą brać mistrza

0

Gundo to nie jest już gość do gry 90min on ledwo czlapie

0

Teoretycznie dobre zmiany, ciekawe czy przyniosą pozytywny efekt

0

@Kuba_1 ale za to niewiele lepiej bronimy

0

Wiadomo, że piłka dojdzie do lewego to już po akcji

0

Ta pomoc na papierze wygląda tylko pięknie w destrukcji tragedia

0

@kuz że to była piłka na prawą nogę i pewnie on chciał to uderzać

0

Felix powinien brać

3

Eric ale to w polu karnym trzeba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?