karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 może dlatego, że są dość hmmm "horrorowe", nic nowego, nawiedzony dom, człowiek, przedmiot
0
@HighestInTheRoom akurat Fati opierał się na dynamice, szybkości, przebojowości co z racji kontuzji zatracił, natomiast Pedri to inteligencja, technika, wizja więc raczej takich rzeczy się "nie zapomina" po absencji boiskowej
0
@Kengo kiedyś nawet lubiłem horrory, bo dawały szczyptę adrenaliny (dzięki jump scare'om i produkcjom ala dokument, rec, Blair witch projekt czy grace encounters) ale w pewnym momencie coś mi przeskoczyło i zero emocji przy tych filmach a oglądałem większość co tu wymieniłeś
1
@Popitek12 nie no mężczyzni mają inne problemy np czy spędzić święta z żoną, dziewczyna czy kochanką
0
@ranger3120 działa, pół godzinki i Cię nie ma, tylko ja miałem taki problem ze się budziłem potem po 6h biorąc o północy, ale już sobie w miarę uregulowałem sen i wystarczy melatonina i magnez
1
@HighestInTheRoom mmmm brzmi kusząco
1
@The Game 10 hola hola, a chrześcijańskie miłosierdzie i miłość do bliźnich?
9
Kto ma rodzinę pisowcow? Mogę przyjechać na święta posiedzieć jako zbłąkany wędrowiec? Zapłacę.
14
jak trzeba to trzeba nie ma co płakać, parę godzin w prywatnym samolocie pod kocykiem, grając na konsoli, potem trening 90minut, jakoś może to przeżyją gwiazdunie
0
@Herbert no dobra ma to sens, zobaczyłem slowo "haczyk" i się strigerowalem, że dalej będą wałki
1
Xdd czyli nie będzie tego co najważniejsze gole i spalone, to jakiego wuja to potrzebne?
4
aa może po prostu hiszpańscy obrońcy są mocarni przy angielskich?
0
@Tomala15 ale do doliczonego można też doliczyć w takim wypadku
0
Co? Jak tu co najmniej minutę dwie było trzeba przedłużyć, bramkarz granie na czas za co dostał kwita plus leżał typ z minutę
1
Czy Balde to poziom Semedo?
1
Jezu jak kiedyś ktoś wprowadzi przepis, że po gwizdku dotykasz piłkę, to od razu jest żółta, to pomnik mu postawie
0
Biedny ten kszawi oni serio nie chcą wygrywać
8
Śmieć pół.metra obok i nie widzi że zdjął mu buta?
6
Kurwa świeca na 30metrow w górę i nie można tego zdjąć?
0
Dziś chyba Felix słabszy od vifona
0
Uuuu joga bonito od fawelarza
4
Romeu i Roberto przyspawani do ławki pod kocykiem, ładny widok
1
Mógł nawet czerwo wyjąć typowy faul w odwecie
0
Balde Gundo i Rapha/Felix do boksu już
0
Aj można było próbować samemu kończyć
1
@Faro kiedyś graliśmy najlepsza piłkę na świecie
0
Ale Gundo wszystko psuje dziś ://
0
Serio bez kartki za ten wślizg Felixa?
10
Hahaha nawet się nie ucieszyli bo grają na zwolnienie szawiego
2
Lewego nonstop ciągają za koszulkę, raz on zrobił dokładnie to samo co przeciwnik i cyk sędzia gwiżdże faul